Back to Question Center
0

Kokie yra galimi būdai grįžti atgal kitais metais?

1 answers:

Visi, kurie dirba skaitmeninėje rinkoje, žino, kad ryšių kūrimas yra labai svarbus sėkmei, kai kalbama apie interneto svetainės valdymą ir aukštesnio rango pateikimą SERP. Jei norėtumėte aukštesnį lygį SERP, jums reikia daugiau atgalinių nuorodų. Jūsų potencialūs skaitytojai nebus matę jūsų kokybės ir puikiai sukurto turinio, jei jis neturi nuorodų. Taigi, kokybės atgalinės nuorodos yra vienas iš svarbiausių šiandieninių paieškos optimizavimo veiksnių. Visi aukščiausio rango straipsniai ir įrašai turi daugybę nuorodų iš kitų kokybės šaltinių, kurie juos nurodo. Nuorodos tarnauja kaip balsai už puslapius, kuriuos "Google" laiko autoritetingais. "Google" vertina puslapius su tūkstančiais nuorodų, kurie yra labiau gerbiami nei puslapis su dešimčia atgalinių nuorodų. Tačiau, jei šios nuorodos yra iš patikimų gerai žinomų interneto šaltinių, tai kainuos tūkstančiai vidutinio kokybės išorinių nuorodų.

how to get backlinks 2018

Mes gyvename pasaulyje, kuriame visoms įmonėms reikia Atgalinės nuorodos. Rinkodaros jie ieško jų kiekvieną dieną, ir tampa sunku likti šio žaidimo viršuje. Daugelis rinkodaros kompanijų tiesiog sustabdo savo nuorodų kūrimo kampanijas, nes jos yra erzina, beprasmiška ir nepagarbi. Tačiau tai nėra išeitis išmesti. Norėdami padidinti ekologišką srautą, turite sukurti kokybišką grįžtamojo ryšio profilį. Taigi, pirmą kartą 2017 m., 2018 m. Ir vėlesniais metais bus grąžinamos nuorodos. Yra keletas nekeičiamų metodų, kuriuos galite naudoti savo nuorodų kūrimo kampanijoje, kad gautumėte matomą rezultatą. Šiame straipsnyje mes atidžiai pažvelgsime į šiuos metodus, taip pat nuorodų kūrimo kampanijų patarimus, kurie vis dar veikia 2018 m.

Kaip gauti atgalines nuorodas 2018 m.?

  • Svečių dienoraščiai

Svečių dienoraščiai yra puiki galimybė vairuoti naujus ir tikslinius srautus į jūsų svetainę. Tai yra svarbus ir specifinis būdas sukurti kokybiškų nuorodų sulčių. Be to, ji suteikia jums galimybę priskirti save kaip pramonės ekspertą ir parodyti naudotojams jūsų instituciją.

Puikus būdas sukurti vidines atgalines nuorodas yra sukurti tinklaraštį jūsų svetainei. Tačiau skelbimas svečių svetainėse, turinčiose aukštą autoritetą ir gerą reputaciją tarp vartotojų, sukuria srautą, kurio negalėjote pasiekti kitaip. Kiekviename svečio įraše turite naudoti pasirinktinį autoriaus eilutę, kuri grįžta į jūsų svetainę. Tai padės jums nemokamai reklamuoti ir pagerinti savo prekės ženklą. Jūs parašote puikų straipsnį, pagrįstą moksliniais tyrimais, ir kaip mainus už savo darbą gausite vertingą atgalinę nuorodą. Viskas atrodo teisinga, ar ne? Taigi, pagrindinis tikslas yra tik svečio postas aukštos kokybės, gerai žinomose svetainėse. Patariu jums nepraleisti straipsnių kūrimo blogos kokybės spammy svetaines.

how to get backlinks

  • paminėkite įtaką savo pareigoms

Aš esu daugiau nei tikras, kad susidūrėte su straipsniais, susijusiais su aukščiausio lygio institucijos ir jūsų nišą įtakojantys asmenys. Jie užsiima ir leidžia vartotojams spustelėti juos. Tokie straipsniai per trumpą laiką įgauna svarbų vaidmenį ir juose pateikiama tam tikra informacija apie mokslinius tyrimus. Tie, kurie skelbia tokius straipsnius, tai daro dėl labai konkrečios priežasties. Jie norėtų gauti daugiau kokybės Atgalinės per šiuos straipsnius. Taigi, kai paminėjote žinomus žmones savo straipsniuose, greičiausiai turėsite daugiau nukreiptų nuorodų į jūsų svetainę. Dar vienas pliusas yra tai, kad minėti veiksniai, kuriuos įtakojo mintis, gali dalytis šiais straipsniais su daugybe pasekėjų Source .

December 22, 2017