Back to Question Center
0

Semalt: "WordPress Site-Specific Plugins"

1 answers:

Jei pastaruoju metu sukūrėte svetainę, svarbu jį pritaikyti, pakeisti jo nustatymus ir įdiegti keletą svetainėms pritaikytų papildinių. Daugeliu atvejų žmonės nežino, kaip naudoti konkrečios svetainės papildinius ir kaip rašyti PHP fragmentus, kurie gali turėti įtakos jų svetainių elgesiui. Paprastai dalykas, kuris garantuoja jūsų svetainės patrauklumą ir profesionalų išvaizdą, reikalauja didžiausio dėmesio, o papildiniai yra pagrindiniai dalykai, nes jie padeda pakeisti bendrą svetainės išvaizdą ir padaryti jį patogesnį ir naudingesnį naudotojams.

Aleksandras Peresunkas, Semalt klientų sėkmės vadybininkas, pateikia čia keletą naudingų klausimų šiuo klausimu - شركة كشف تسرب بالرياض.

Naudojant konkrečios svetainės įskiepį:

Jei esate patenkinti savo svetainės tema, svetainės specifiniai papildiniai yra lengva naudoti ir gali būti patogiai. Leiskite man pasakyti, kad šie papildiniai neturi nieko bendra su jūsų svetainės išvaizda. Vietoj to jie skirti kontroliuoti, kaip veikia jūsų svetainė, ir juose yra JavaScript ir CSS kodų. Visi kodai yra būtini norint, kad jie būtų rodomi svetainėje, kad jie tinkamai veiktų. Kai kurie dalykai, tinkami konkretiems svetainėms pritaikytiems papildiniams:

1. Individualių įrašų registravimas ir taksonomijos

2. Išsaugant ir pridėdami metaduomenis ir aprašymus

3. "WordPress" prietaisų skydelio modifikavimas, kad jis būtų patogus ir patogus jums

4. Kelių nustatymų ir parinkčių puslapių kūrimas

5. Stebėjimo kodų, įskaitant konversijų pikselius ir "Google Analytics", pridėjimas

6. Sukurkite tinkintas funkcijas, kurios nesusiję su jūsų svetainės tema

7. Keičiate savo svetainės pakeitimus, kai tik norite, arba kai tendencijos pasikeis

konkrečių svetainių papildinių privalumai

Yra daug privalumų, susijusių su konkretaus svetainės papildintuvais, pvz., Kodai, kuriuos pridedate per tuos įskiepius, veikia netgi tada, kai pakeičiate temą. Netgi kai koduose yra klaidų, jūsų svetainės našumas nebus paveiktas, nes galimos konkrečios svetainės papildiniai, kad būtų galima tai padaryti .

Kokio tipo įskiepio turėtumėte pridėti prie savo svetainės?

Kalbant apie kodo fragmentus, įsitikinkite, kad jie nėra susiję su jūsų tema, bet jūsų WordPress įskiepis. Turėtumėte pridėti kodo fragmentą, kad nukreiptumėte naudotojus ir pridėtumėte patvirtinimo laukelius, kad tinkamai veiktų jūsų svetainė. Specialūs svetainės įtaisai padeda tinkinti tinklaraščio įrašų tipus, įterpti skelbimus tarp straipsnių ir padėti išlaikyti jūsų svetainės optimizavimą .

Kaip įterpti konkrečios svetainės įskiepį ir koks jos kodas?

Jei nenorite nieko įklijuoti į PHP fragmentą, svetainės specifiniai papildiniai gali būti įdiegti patys arba galite įterpti konkretų kodą. Kodas, kurį turėtumėte įterpti redagavimo skyriuje:

/ *

Plugin pavadinimas: ABC pavyzdžio įskiepis

Įskiepis Aprašymas: prideda laimingą pabaigą prie visų įrašų / puslapių

* /

apibrėžta ('ABSPATH') arba die ("Tiesioginė failų prieiga neleidžiama!");

/ / Pakeisti įrašo turinį

funkcija myplugin_filter_content ($ content) {

sugrįžti į turinį $. 'Ir jie gyveno ilgai ir laimingai. Pabaiga.';

}

add_filters ('the_content', 'myplugin_filter_content');

Jei manote, kad svetainės specifinis įskiepis neveikia pagal pirmiau pateiktą kodą, turėtumėte atsisiųsti ir įdiegti jį iš "WordPress" įskiepių katalogo ir tvarkyti dalykus pagal jūsų verslo reikalavimus .

November 29, 2017