Back to Question Center
0

Semalto ekspertas - "WordPress" "Facebook" papildinio patarimai

1 answers:

"WordPress" leidėjui galite lengvai integruoti "Facebook" papildinius ir funkcijas, įskaitant socialines pamokas ir publikacijas, dėka naujo "Facebook" papildinio, kuris leidžia mums visiems. Šis papildinys buvo neseniai pastatytas ir paleistas "Facebook" inžinierių, todėl mums lengva integruoti "WordPress" svetainę be jokio kodo. Įskiepis veikia tiek išmaniajame telefone, tiek ir internacionalizavimui. Įdiegę šį "Facebook" papildinį, galite paskelbti keletą įrašų savo svetainėje ir galite nedelsdami jas bendrinti socialinėje žiniasklaidoje.

Čia Aleksandras Peresunkas, aukščiausias specialistas iš Semalt , išdėstė geriausius būdus, kaip lengvai naudoti naują "Facebook" papildinį savo "WordPress" svetainėje .

# 1: įdiekite šį "Facebook" papildinį savo svetainėje ar tinklaraštyje

Eikite į "WordPress" administratoriaus skydą ir atidarykite skirtuką "Plugin", kad galėtumėte ieškoti "Facebook". Jei įdiegėte šį įskiepį, tai tikrai jį rasite šioje srityje. Spustelėkite mygtuką "Diegti dabar" ir įjunkite šį papildinį per kelias sekundes. Prieš naudodami visas jo funkcijas ir parinktis, turėsite suaktyvinti papildinį. Įdiegę šį "Facebook" papildinį, galite koreguoti jo nustatymus pagal savo "WordPress" svetainės nišą ir gamtą .

# 2: Sukurkite "Facebook" programą

Kitas žingsnis - sukurti pasirinktą "Facebook" programą. Jums nereikia nerimauti, nes tai nereikalauja kodo įterpimo ir yra gana paprastas ir paprastas būdas. Norėdami pasinaudoti savo nauja "WordPress" "plug-in", turėsite sukurti savo socialinės žiniasklaidos programą. Norėdami tai padaryti, eikite į "Facebook" programų sekciją ir spustelėkite

Sukurkite naują programos mygtuką. Jums bus iškart paprašyta įvesti programos pavadinimą ir vardų sritį. Išmintingai pasirinkite savo pavadinimą ir išsaugokite nustatymus. Kai vardas bus apibrėžtas, turėsite įvesti savo kontaktinį numerį, tinklaraščio pavadinimą, el. Pašto ID ir jūsų svetainės URL .

# 3: išmatuokite socialinį srautą

Kai įskiepis buvo įdiegtas ir aktyvuotas jūsų "WordPress" svetainėje, kitas žingsnis yra įvertinti jūsų socialinės žiniasklaidos srauto kokybę. Galite eiti į šio įskiepio parinktį "Nustatymai", kad sužinotumėte, kokio tipo "Facebook" srautą gauna jūsų svetainė ir kaip sąveikauja vartotojai. Šis "Facebook" papildinys parodys įžvalgas, kiek naudotojų grįš ir kiek laiko jie praleidžia jūsų tinklalapiuose. Be to, galite suprasti, kokie tinklalapiai ar straipsniai yra labiau žinomi nei kiti. Funkcija "Facebook" įžvalgos parodys, kiek jūsų svetainės lankytojų gavo iš socialinės žiniasklaidos ir kiek laiko jie praleido svetainėje, tuo pačiu dalindamiesi meile ir komentuodama įrašus. "Insights" duomenys taip pat turi demografinę informaciją ir jūs galite sužinoti, kaip vartotojai reaguoja į jūsų tinklalapius. Be to, galite gauti įvairių naudotojų atsiliepimus kasdien, mėnesiui ar metams. Tačiau negalite būti tikri, kaip padidinti lankytojų skaičių, nes šis "Facebook" / "WordPress" papildinys šiuo požiūriu nepadeda Source .

November 30, 2017