Back to Question Center
0

Apsauga nuo šlamšto: "Semalt" vadovas

1 answers:

Daugelyje el. Laiškų yra šlamšto pranešimų savo aplankuose. Skirti šlamšto el. Laiškus iš patikimų šaltinių yra esminis poreikis kiekvienam vartotojui.

Šlamšto aplankuose gali būti kenksmingų Trojanų ar ketinama imtis kitų veiksmų, kurie apgaudinėja nukentėjusįjį, rodydami paslėptą raginimą veikti. "Spameriai" gauna prieigą prie jūsų kompiuterio ir siunčia el. Laiškus reklamoms, kurių nenorite matyti. Kai kuriais atvejais, nepageidaujamo e. Pašto platintojai gali sėkmingai prisijungti prie kompiuterių tinklo. Šis efektas gali suteikti jiems prieigą prie jūsų patikimų laiškų, kurie gali būti laikomi teisėtais asmenimis. Kitais atvejais, nepageidaujamo e. Pašto platintojai gali siųsti netinkamą turinį vaikams, įskaitant pornografiją.

Pasilikimas nuo šlamšto yra privalomas asmeniui, kuris dirba internete. Jei norite likti nuošalyje arba nuskaityti šlamštą, ekspertas Semalt , patarėjas šioms priemonėms.

1. Naudokite šlamšto filtravimo programinę įrangą

Yra keletas anti-spam programinės įrangos sprendimų, kurie padeda blokuoti šlamšto turinį iš nežinomų vartotojų. Šie filtrai nuskaito ir aptinka gaunamus pranešimus. Programinė įranga gali blokuoti el. Laiškus, kuriuose yra šlamšto, ir leisti teisėtus. Įdiegti šią blokuojančią programinę įrangą gali būti teigiamas poveikis jūsų svetainės stabilumui, taip pat kai kurių jūsų SEO pastangų didinimas.

2. Turėkite vienkartinį el. Pašto adresą

Asmenims, turintiems darbo el. Laišką ar el. Laišką, svarbu naudoti nemokamą darbo el. Laišką.."Spameriai" gali sugebėti užgrobti tinklą ir gauti el. Laiškus svetainėje. Tokiu atveju jie gali siųsti savo pranešimus, kuriuose yra šlamšto, el. Paštui, kurie neturi įtakos asmens informacijai. Spameriai naudojasi taktika, tokia kaip viliojimas, skelbimai ir nemokamos programos, kurios gali lengvai aukoti auką.

3. Neskleiskite nuorodų į šlamšto el. Laišką

Šios nuorodos gali atlikti kenksmingas užduotis, tokias kaip SQL injekcija arba jūsų naršyklės uždraudimas kenkėjiškiems hakes. Kitais atvejais šie ryšiai gali rinkti "Smartphone" kodus, todėl jie atlieka tokias funkcijas kaip nuotolinis perkrautas gamyklinis nustatymas.

4. Filtruokite patikimus ir įtartinus SEO įrankius

Su interneto rinkodaros daina, nepageidaujamo e. Pašto platintojai turi efektyvias SEO technologijas ir daugybę priemonių. Jie labai sėkmingai automatizuoja daugumą jų procesų, kaip ir tipiniai interneto rinkodaros metodai. "Spameriai" turi automatikos įrankius, kurie gali padėti surinkti tūkstančius galiojančių el. Pašto adresų.

5. Negalima atidaryti priedų šlamšto laiškais

Vienas iš paprasčiausių būdų gauti atakų nuo Trojos arklys - atidaryti trojanų priedus. Tai yra įsilaužėlių sugeneruoti įrankiai, kurių konkrečios užduotys atliekamos aukos kompiuteryje. Vienas iš įprastinių būdų, kuriais naudojasi šlamšto siuntėjai, yra siųsti sąrašą, katalogo ar krepšelio informaciją kaip dokumento rinkmeną paštu.

Išvada

Kiekvienas asmuo, kuris naudoja kompiuterį ar mobilųjį telefoną norėdami prisijungti prie interneto, yra šlamšto tema. Šlamšto el. Laiškai yra iš įsilaužėlių, kuriuose yra piktybiškų netinkamų ketinimų. Atsižvelgiant į nukentėjusiojo pažeidžiamumą ir nežinojimą, šie el. Laiškai gali kolonizuoti visą gautuosius. Jie gali paveikti svetainių veikimą ir galiausiai pavogti iš vartotojo. Svarbu likti nuo šlamšto. Šlamštas gali ne tik padaryti įmonės nuostolius, bet ir sumažinti svetainę. Naudodami šias gaires galite išvengti šlamšto išpuolių. Kitais atvejais galite aptikti kenkėjišką el. Laišką ir išvengti jo, todėl šiukšlės dingsta atsisakyti savo el. Pašto Source .

November 28, 2017