Back to Question Center
0

Ar apsaugojote kompiuterį nuo "Botnet Attack"? - Jei ne, "Follow the Semalt Tips"

1 answers:

"Nikt Chaykovskiy" "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas Nikas Chaykovskiy sako, kad "botnetų" sudaro "zombių kompiuterių" tinklai, kurie dažnai yra užkrėstos kenkėjiškomis programomis ir kontroliuojami nuotolinio kompiuterio. Tokiais atvejais internetinis sukčiavimas paleidžia tokias komandas kaip šlamšto siuntimas arba kitų kompiuterių ataka. "Bot" yra kenkėjiška programinė įranga, kuri gali siųsti ir gauti informaciją iš unikalaus nuotolinio valdymo ir valdymo (C & C) serverio. Šis robotas gali būti naudojamas žmonėms, kurie kenkia ketinimams padaryti žalą ir sužalojimą savo aukoms. Anksčiau robotai buvo susiję su daugybe elektroninių nusikaltimų, tokių kaip DDoS ataka. Žmonės, turintys komercines svetaines, yra susipažinę su kai kuriais baltais skrybėlių batais - top 10 des sites de backlink. Pavyzdžiui, "Google", "Yahoo" ir "Bing" naudoja robotus kaip interneto naršyklę, kad galėtų eiti į svetaines ir gauti svarbią informaciją apie svetainę .

Koks robotas

Vienintelis robotas yra botneto funkcinis mazgas. "Bot" yra paprasta programa, kurios kodas leidžia vykdyti komandas iš nuotolinio kompiuterio. Bot turi rasti savo kelią paslėptais būdais prie kompiuterio. Iš čia robotas turi perduoti komandą ir valdyti nuotolinį serverį. Užpuolikas tada naudos kliento programą, kad paleistų išpuolius į šį tinklų tinklą .

Kai programinė įranga yra užkoduota, kai kurios juodosios skrybėlės skaitmenine forma ją nukreipia aukoms. Pagrindiniai "botnet" sukčiavimo atvejai užpuls daugiau nei 20 000 kompiuterių. Užpuolikai naudoja gudrybes, kad žmonės savo kompiuteryje įdiegtų kenkėjiškąsias programas. Pvz., Žmonės gali nuspręsti siųsti šlamšto el. Laiškus savo klientams. Šiuose el. Laiškuose gali būti kenksmingų ir sukčiavimo nuorodų. Kiti žmonės gali siųsti priedus, kuriuose yra kenkėjiškų programų ir троянцев..Šie išpuoliai nukreipti galutinį kompiuterio naudotoją, kuris yra pažeidžiamas auka .

Robotai turi likti vieningoje valdymo sistemoje. Šie robotai perduoda viena kitai tokius metodus kaip:

  • Peer to peer. Šie robotai bendrauja ir siunčia komandas vieni kitiems. Tačiau bot-meistras vis dar gali kontroliuoti bendrą komunikaciją pagal boto schemą
  • .
  • C & C į botnę. Tai vertikali instrukcijų forma. Užpuolikas siunčia komandas tiesiai į tinklą iš C & C serverio. Čia jie atlieka daugybę išpuolių
  • .
  • Hibridinis režimas. Šis metodas apibūdina pirmiau minėtus metodus
  • .

Žmonės gali atlikti daugybę botnetų atakų su bot tinklo pagalba. Pavyzdžiui, kai kurie vartotojai gali pradėti siųsti šlamšto el. Laiškus. Neseniai tokie nusikaltimai, kaip duomenų vagystė, visada buvo susiję su botnetų veikla. Pavyzdžiui, užpuolusios mašinos stabdo interneto saugumo būklę. Vartotojai, kurie saugo jautrius duomenis savo kompiuteriuose, gali prarasti visa tai kompiuterių piratai. Pavyzdžiui, kredito kortelių vagystė, finansinės informacijos vagystė ir prisijungimo duomenų praradimas .

Išvada

Labai svarbu sužinoti, kaip užblokuoti botnet išpuolius. Daugeliu atvejų "botnetai" prasideda paprasta kenkėjiškų programų, kurios patenka į asmens kompiuterį be jų žinios. Visais šiais atvejais informavimas gali pagerinti kibernetinio saugumo būklę. Vyriausybė gali sugebėti piliečius saugoti nuo elektroninių nusikaltėlių.

November 29, 2017