Back to Question Center
0

Hot 10 SEO patarimai iš Semtal Islamabadas ekspertų

1 answers:

Webmasteriai dažnai klaidingai praleidžia šimtus dolerių reklamuojamiems skelbimams, ypač "Pay-per-Click" reklamos kampanijoms, prieš suprasdami, kad dauguma žmonių mėgsta nerempusius skelbimus. Yra daugybė būdų, kaip pasiekti paieškos rezultatų aukščiausią reitingą , tačiau dešimt geriausių SEO patarimų yra nesenstantis ir vertingas.

Tikimės, kad rasite šių SEO patarimų iš Sohail Sadiq Semalt aukščiausio lygio specialisto, naudingo ir informatyvumo.

Patarimas 1: Rasti geriausius raktinius žodžius

Galima paminėti, kad rasti geriausius jūsų svetainės optimizavimo raktažodžius yra vienintelis būdas išgyventi internete. Net naudodami raktinį žodį, kuris nenaudojamas internete, "Google" ir kiti paieškos varikliai apskaičiuoja, kiek kartų lankytojai patikrino jūsų svetainę tam konkrečiam raktiniam žodžiui. Turite investuoti išteklius rasti tinkamus raktinius žodžius. Gerai naudoti raktinius žodžius ir frazes, kurių metu paieškos rezultatai ir paieškos rezultatai nebus perkeliami. Norėdami tai padaryti, galite įsigyti rėmėjų skelbimų ir naudoti tam tikrus SEO įrankius, kurie galėtų padėti rasti jūsų svetainės aukščiausio lygio raktinius žodžius .

2 patarimas: sužinokite, ką konkurentai daro

"Google", "Bing" ir "Yahoo" žino, kad įeinančios nuorodos turi būti jų griežtų kriterijų dalis. Taigi, turėtumėte kurti kokybiškus ryšius ir suprasti, ką šiuo metu konkurentai daro. Be to, naudodami keletą puikių SEO įrankių, turėtumėte patikrinti jų svetainės schemą ir stebėti, kokius raktažodžius jie panaudojo. Sužinokite viską apie savo XML Svetainės žemėlapį, norėdami rasti raktinius žodžius puslapių pavadinimuose. Be to, turėtumėte patikrinti savo HTML antraštes ir meta žymeles ir sudaryti raktinių žodžių, kuriuos jie taikė labiausiai, sąrašą .

3 patarimas: parašyti pasyvų ir susietų turinį

Turinys yra karalius, todėl visada turėtumėte sutelkti dėmesį į kokybiškų straipsnių rašymą. Bendrasis turinys negali pasiekti norimų rezultatų ir nėra tinkamas jūsų svetainei. Pagalvokite apie trumpus uodegas ir ilgus uodegos raktinius žodžius ir savo turiniu naudokite įvairias frazes. Įsitikinkite, kad straipsniai, kuriuos rašote, yra prasmingi, informatyvūs ir naudingi skaitytojams, nes tai yra vienintelis būdas gauti daugiau akcijų, patinka ir komentarų. Įtraukite keletą vizualių pavyzdžių, nuorodų ir diagramų, kad įrodytumėte savo turinio vertę .

4 patarimas: optimizuokite pavadinimą ir meta žymeles

HTML antraštė ir meta žymeles turi būti tinkamai optimizuotos. Jei norite, kad paieškos sistemos geriau įvertins jūsų svetainę, turite optimizuoti pavadinimą ir naudoti tinkamas meta žymeles. Įtraukti pagrindinius raktažodžius tiek savo pavadinimą ir metažymą, ir išlaikyti pavadinimą iki 60 simbolių ir susijęs su jūsų puslapio turiniu. Taip pat galite optimizuoti antrinių puslapių pavadinimus ir jų meta žymeles, kad pagerintumėte reitingą paieškos sistemoje .

5 patarimas: optimizuoti antraštes ir subpozicijas

Dažniausiai esė ir dokumentai yra parašyti Modernų kalbų asociacijos (MLA) stiliaus. Jį sudaro viršelio puslapis, pavadinimas, trumpos ir ilgos pastraipos ir kaip nurodyti nuorodas. Panašiai turėtumėte kurti savo straipsnius taip, kad atitiktų "Google" standartus. Antraštės vaidina svarbų vaidmenį organizuojant informaciją, todėl turinį visada turėtumėte įtraukti H1, H2, H3 ir kitas žymes. Taip pat turėtumėte pabandyti parašyti mažiausiai 400 žodžių viename puslapyje .

6 patarimas: naudokite antraštines ir ALT atributus

Turėtumėte naudoti pavadinimą ir alt savybes, kad pagerintumėte savo svetainės reitingą. Pavadinimo atributas paieškos sistemoms nurodo beveik viską apie savo turinį, o alt atributas padeda apibūdinti jūsų vaizdą paieškos sistemoms .

7 patarimas. Optimizuokite rinkmenų nomenklatūrą

Jei įmanoma, žiniasklaidos, tinklalapių ir vaizdo įrašą turėtumėte išsaugoti tinkamais raktiniais žodžiais ir failų pavadinimais. Pavyzdžiui, jei raktinis žodis yra "sportas ir žaidimai", galbūt norėsite išsaugoti savo nuotraukas sporto ir žaidimų-00.jpg ar sporto_games_01.jpg pavadinimais. Ekspertai teigia, kad pagerinsite savo svetainės reitingą su optimizuotomis failų nomenklatūromis .

Patarimas 8: pasakykite paieškos sistemoms, kurias norite rodyti

Jūs turite nurodyti paieškos sistemoms, ką jūs iš tikrųjų norėtumėte indeksuoti. Dublikuojamas turinys ir žemos kokybės vaizdai niekada nebus tinkamai indeksuojami, todėl prieš tai leiskite "Google", "Yahoo" ir "Bing" sužinoti apie jūsų svetainę. Siekiant nuoseklumo, turėtumėte turėti vienintelę visų puslapių versiją, kad gautumėte įeinantys nuorodos ir gautumėte taškų "Google" .

Patarimas 9: Pašalinti paieškos sistemas ir XML Sitemap

Galite tiekti paieškos statiką ir XML svetainės schemą pagal savo reikalavimus. Kadangi kiekvienas jūsų svetainės puslapis bus susietas su jūsų svetainės schema, jis leis žiniatinklio tikrinimo programoms rasti jūsų turinį. Naudodami "XML sitemap" lankytojams ir "Google" bus lengviau pasiekti jūsų tinklalapius .

10 patarimas: naudokite patvirtinimo ir tikrinimo sąrašus

Turėtumėte patvirtinti savo svetainės ir jos šaltinio kodo tikslumą. Tam galite naudoti kai kuriuos SEO, CSS ir HTML metodus, užtikrinant, kad nėra jokių skaldytų nuorodų ir vaizdų. Galite pradėti šį procesą, įvertinę sulūžusius saitus, o vėliau nustatydami savo HTML žemėlapio nustatymus Source .

November 29, 2017