Back to Question Center
0

IoT tinklai - & nbsp; "Semalt" vadovas, kaip apsaugoti kompiuterį

1 answers:

Be abejo, "Dzeusas", "Tigerbot" ir "Droid Dream" yra dažniausiai naudojami mobilieji "botnetai", kurie atlieka užduotis ir kasdien žaloja kitas platformas. Tačiau "IoT" atsiradimas tapo tikruoju įvykiu roboto laukelyje, kuris paveikė daugelį įrenginių visame pasaulyje. Daiktų interneto saugumas (IoT) yra viena iš pagrindinių problemų šiose dienomis - ego twist 1000mah battery life. "IoT" botnetų evoliucija šiandien yra žalingas kibernetinio saugumo klausimas. Kitas robotas, apie kurį turime kalbėti, yra "Mirai" botnetas, kuriame buvo paleidžiami įvairūs aukšto lygio DDoS atakai. Tai paveikė daug techninių ir netechninių prietaisų. IoT prietaisai yra plačiai naudojami profesionaliems ir neprofesionaliems tikslams. Jie laikosi griežtų saugumo taisyklių, tačiau jų funkcionavimas neviršija ženklo .

Kaip aptikti ir užkirsti kelią IoT botnet atakoms?

Jūs galite lengvai atpažinti ir užkirsti kelią IoT atakoms laikydamiesi šių metodų, kuriuos siūlo Igoras Gamanenko, "Semalt" klientų sėkmės vadovas:

Metodas Nr. 1: Pagrindinės kibernetinio saugumo priemonės:

Tai yra laikas, kai turėtumėte rimtai pagalvoti apie IoT botneto išpuolių aptikimą ir prevenciją. Pagrindinių kibernetinio saugumo priemonių nepakanka, o tai reiškia, kad turite galvoti apie kažką kita, o ne apie tradicines technologijas..

2 metodas: pasyvieji ir aktyvieji mechanizmai:

Yra skirtingi pasyvieji ir aktyvūs mechanizmai, skirti aptikti botnetus ir IoT išpuolius. Geriausi botnetų aptikimo metodai yra pagrįsti srauto tarp botmasters ir robotų vertinimu ir analize.

3 metodas: HTTP paslaugos:

Beto tinklus, kurie priklauso nuo HTTP paslaugų jų užduotims atlikti ir ryšiui, sunku nustatyti. Taip yra todėl, kad bendravimo tarp robotų ir robotų yra visada šifruotas formatas.

4 metodas: kolektyvinės pastangos

Siekiant išvengti "botnet" atakų, turėtumėte priimti kolektyvines įmonių, saugumo ekspertų, produktų kompanijų, domenų registratorių, domenų registro, debesų paslaugų teikėjų ir vietinių bei tarptautinių teisėsaugos bendrovių pastangas.

5 metodas: suderinta technika ir ištaisyti iš botneto išpuolius:

Suderintos ir kolektyvinės pastangos, kurių reikia norint aptikti, pašalinti, pranešti ir ištaisyti botneto ataką, yra išvengti įtartinų svetainių ir tinklaraščių. Sąmoningumas apie "IoT" tinklus ir kibernetinį saugumą - tai viskas, ko reikia išgyventi internete. Be to, turėtumėte žinoti apie kibernetinio saugumo grėsmes ir riziką, kad galėtumėte padėti kitiems naudotojams. Turėtumėte aptikti ir apsaugoti grėsmes prižiūrint kibernetinio saugumo pareigūnui. Gynyba yra vienintelis būdas aptikti IoT "botnet" išpuolius ir gali juos daugiausia užkirsti.

Išvada:

Jūs visada turėtumėte prisiminti, kad "botnet" ir "IoT" išpuolių metu jūsų kompiuteris užkrėstas virusais, platinančiais šlamštą ir siunčiančiais sukčiavimo laiškus vartotojams. Juo siekiama sulaikyti naudotojus spustelėti įtartinas nuorodas ir atsisiųsti keistų failų .

November 29, 2017