Back to Question Center
0

Islamabadas ekspertas iš Semalt: tai, kas šaltinis yra šlamštas ir kaip jį sustabdyti

1 answers:

"Google Analytics" yra viena iš įtakingiausių, naudingiausių ir garsių žiniatinklio analizės paslaugų. Ji teikia ataskaitas ir seka žiniatinklio srautą ir pateikia analitines priemones rinkodaros ir SEO tikslais. Galima sakyti, kad "Google Analytics" šiuo metu yra geriausia ir patikima stebėjimo paslauga internete. Deja, nepageidaujamo e. Pašto platintojai sukūrė šešėlinį būdą srautą pritraukti prie savo svetainių naudodami "Google Analytics" paskyrą ir jūsų svetainę .

Vertinant svetainės našumą ir reitingą, srautas laikomas vertingiausiu veiksniu. Kuo vertingesnis srautas jūsų svetainėje, tuo didesnė bus jūsų galimybė uždirbti iš interneto verslą. Yra keletas dalykų, kurie turi įtakos jūsų svetainės lankytojų srauto kokybei .

Norėdami sužinoti, ar jūsų svetainė gauna kokybišką srautą, reikia atsižvelgti į šiuos dalykus, kuriuos čia nustatė Nelsonas Pilka, aukščiausias ekspertas iš Semalt .

Kas yra netikras eismas

Padirbtus arba klaidingus srautus generuoja vorai, skaitytuvai ir robotai, o realus srautas kyla iš žmogaus sąveikos. "Google Analytics" paskyroje netikrą srautą taip pat bus įrašyta kaip autentišką, o nepageidaujamo e. Pašto platintojai gali lengvai apgauti su "Google Analytics" ataskaitomis su puslapių peržiūromis, įvykiais, raktiniais žodžiais, ekrano rodiniais ir operacijomis. Šiuo tikslu jiems reikės "Google Analytics" nuosavybės ID .

Šlamšto šaltinis ir jo įtaka "Google Analytics" paskyrai

Referreris yra nuorodos tipas, kuris naudojamas per HTTP antraštę, kai jūsų žiniatinklio naršyklė naršo iš vienos svetainės į kitą. Informacija yra stebima" Google Analytics "paskyroje ir pateikiama tiksli ataskaita. apie tai, kas yra jūsų auditorija ir kaip žmonės sąveikauja su jūsų svetaine. Galima sakyti, kad nukreipimo šlamštas rimtai suklaidins "Google Analytics" ataskaitas. Jos poveikis priklauso nuo jūsų svetainės dydžio. Jei turite didelę svetainę su daugybe persiuntimo šlamštas nesugebės jums sukurti jokių didelių problemų. Jei turite mažą ar vidutinio dydžio svetainę, tikėtina, kad "Google", "Bing" ir "Yahoo" nepagerins savo paieškos variklio . 11) reitingą dėl nepageidaujamo kanalo siuntimo

"Spameriai" tą patį naudoja daugybei "Google Analytics" paskyrų su robotų ir vorų pagalba. Jie siekia pritraukti jus prie savo svetainių, sukuriant daugybę pajamų iš jūsų paspaudimų ir puslapio parodymų .

Kaip aptikti ir pašalinti persiuntimo šlamštą

Norėdami aptikti ir pašalinti persiuntimo šlamštą, turėsite pereiti į "Google Analytics" paskyros kreipimosi ataskaitą ir pakeisti jos datą į pastaruosius tris mėnesius. Tokiu būdu pastebėsite, kad atmetimo rodiklis su laiku pradės mažėti ir jūsų srauto kokybė bus automatiškai pagerinta. Persiuntimai, kuriuose dalyvauja 15 ar daugiau sesijų, turi arba 0% ar 100% atmetimo rodiklį. Jei nesate tikri, kaip ją aptikti ir išspręsti, eikite į savo "Google Analytics" paskyrą ir sukurkite rankinius filtrus, kuriuose galite pridėti įtartinus domenų vardus .

Nustatę persiuntimo šlamštą, turėtumėte kuo anksčiau blokuoti tokias svetaines kaip darodar.com, kad jie vėl nepatektų į jūsų svetainę. Kadangi jų apsilankymai įrašomi serverio žurnale ir jūsų "Google Analytics" ataskaitoje, galite redaguoti ir .htaccess failą. Svarbiausia užkirsti kelią persiuntimo šlamštui yra prieiga prie įtartinos svetainės ir išfiltruoti. Turėtumėte reguliariai atnaujinti .htaccess failą, kad užtikrintumėte savo svetainės saugumą Source .

November 30, 2017