Back to Question Center
0

Išplėstiniai žingsniai prie robotų tinklų Supratimo - Semalt Ekspertas

1 answers:

"Botnet" reiškia robotų tinklą. Jis gali būti apibrėžiamas kaip kompiuterinis tinklas, kuris buvo užkrėstas virusu, žinomu kaip kenkėjiška programa arba kuris yra kontroliuojamas bot-herder. Kiekvienas kompiuteris, kurį valdo bot-herder, vadinamas botu. Šis užpuolikas gali siųsti komandas kompiuterio botnetui atlikti žalingus veiksmus - business appraisers.

Michael Brown, kuris Semalt Klientų Sėkmės direktorius, aiškina, kad užpuolikas gali atlikti nusikalstamus veiksmus, priklausomai nuo investicinių vienetų ar masto žinučių, kurie užpuolė kompiuterinis tinklas. Boti gali atlikti pavojingesnes operacijas, kurių negalima pasiekti kenkėjiškos programos. Kai botnetai patenka į kompiuterių tinklą, jie gali likti sistemoje ir valdyti nuotolinio užpuoliko. Tokiu būdu užkrėsti kompiuteriai gali gauti atnaujinimus, kurie labai greitai keičia elgesį.

Kai kurie robotų tinklų veiksmai apima:

Pašto šlamštas

Daugelis žmonių linkę ignoruoti šį aspektą, nes jaučia, kad elektroninis paštas jau tapo senais atakos objektais. Tačiau "spam" botnetai yra didelio masto ir gali atakuoti bet kur. Jie dažniausiai naudojami išsiųsti nepageidaujamas žinutes ar klaidingus pranešimus, kuriuose yra kenkėjiškų programų, kurios daugeliu atvejų pateikiamos iš kiekvieno botneto..Pavyzdžiui, "Bitwet" "Cutwail" per dieną gali siųsti 74 milijardus žinučių. Tai leidžia išplėsti robotai, todėl kiekvieną dieną daro įtaką vis daugiau kompiuterių.

DDoS ataka

Ji įgalioja didžiulį "botnet" mastelį, kuris padeda suklestinti nukreiptą tinklą su daugybe užklausų, todėl jo nepasiekiama vartotojų. Asmuo turės mokėti už prieigą prie kompiuterio, o tai dažniausiai atsiranda organizacijoms asmeniniais ar politiniais motyvais, tokiu būdu neleidžiant jiems gauti tam tikros svarbios informacijos, ir jie galiausiai mokės tik sustabdyti išpuolį.

Finansinis pažeidimas

Šie botnetai yra skirti pavogti lėšas iš kreditinių kortelių ir įmonių. Tai pasiekiama pavogiant konfidencialią kredito kortelės informaciją. Tai yra "ZeuS" botnet, kuris buvo naudojamas padėti pavogti milijonus lėšų iš kelių bendrovių.

Tikslinės invazijos

Šie "botnetai" yra mažo dydžio ir pritaikyti, kad atakuotojai galėtų įsibrauti į organizacijas ir gauti iš jų konfidencialią informaciją. Šie veiksmai yra pavojingi institucijoms, nes jomis siekiama slapiausių ir vertingiausių duomenų, įskaitant mokslinius tyrimus, finansinę informaciją, klientų asmeninę informaciją ir intelektinę nuosavybę .

Šie užpuolikai yra pagaminti, kai bot-herder nukreipia botus valdyti serverius naudodamasis el. Laiškais, dalijimosi failais ir kitų socialinės žiniasklaidos programų taisyklių arba naudojantis kitais batais, kad veiktų kaip tarpinis. Kai kompiuterio naudotojas atidaro piktybišką failą, robotai siunčia ataskaitas komandai, leidžiančiai bot-herder perimti ir padaryti užsakymus paveiktam kompiuteriui.

Botnetai tapo reikšminga kibernetine grėsme, nes jie yra sudėtingesni, palyginti su kitais kompiuteriniais virusais, ir tai labai paveikė vyriausybes, įmones ir asmenis. "Botnetai" gali valdyti tinklus ir įgyti galią, o jie gali sukelti didelių nuostolių, nes jie veikia kaip įsilaužėliai, kurie sugeba atlikti piktavališkus veiksmus, taip sugadindami organizaciją .

November 29, 2017