Back to Question Center
0

Ką turėtum bijoti, jei batai užkrėsti jūsų kompiuterį? - Semalto ekspertas duoda atsakymą

1 answers:

Botnetai taip pat žinomi kaip robotų tinklai. Tai išties didžiulis kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių tinklas, užkrėstas virusu ar kenkėjiška programa. Įsilaužėliai kontroliuoja šią kenkėjišką programinę įrangą ir paprastai atlieka įvairias užduotis. Šie įsilaužėliai ar nepageidaujamo e. Pašto platintojai dažnai yra laikomi bot herderiais. Kiekvieną užkrėstą mašiną valdo ir valdo konkretus robotas, o užpuolikas kompiuterius įjungia į savo botnetus ir vykdo suderintas nusikalstamas veikas .

"Botnet" skalė leidžia užpuolikams atlikti tiek didelius, tiek mažus mastelio veiksmus, kurių negalima atlikti naudojant įprastines kenkėjiškas programas ar virusus - free windows 7 vps. Kadangi "botnetai" lieka nuotolinio užpuolimo valdytojai, užkrėstos mašinos reguliariai gauna atnaujinimus ir nuolat keičia savo elgesį. Dėl šios priežasties bitų ganytojai gali lengvai išsinuomoti prieigą prie konkurso dalyvių ir nusikaltėlių internete ir padalinti savo robotus tinklus į segmentus, kad atliktų daug operacijų, kurių tikslas - suteikti jiems daug finansinių pajamų .

Botnetų galimybės:

Dažniausiai pasitaikantys robotų tinklų veiksmai ar pajėgumai aprašyti toliau: Michael Brown, Semalt klientų sėkmės vadovas:

  • 1. Pašto šlamštas

Kiekvieną dieną gaunate daug el. Laiškų, todėl yra tikimybė, kad jūsų el. Pašto ID yra užpuolęs hakeru. "Spam" botnetai yra didelio dydžio ir naudojami siųsti šlamštą, įskaitant kenkėjiškąsias programas. Jie dažnai nemato skaičių iš internetinių robotų. Pavyzdžiui, "Bitwet" "Cutwail" kasdien gali siųsti daugiau kaip septyniasdešimt milijardo žinučių. Jis plačiai naudojamas virusams ir robotams išplatinti ir vis daugiau kompiuterių įdarbina centralizuotą botnetą..

  • 2. DDoS išpuoliai

"DDoS" išpuoliai naudoja didžiulę "botnetų" mastą ir perkelia tikslinius tinklus ar serverius su konkrečiais prašymais. Jie taip pat atlieka savo tikslų "kompiuterius", o jų pagrindiniai tikslai yra didelės organizacijos, politinės partijos ir importo-eksporto įmonės. Jie linkę nutraukti išpuolius dėl finansinės naudos .

  • 3. Finansinis pažeidimas

Finansinis pažeidimas apima robotus, skirtus tiesioginėms pinigų iš didžiųjų įmonių lėšų vagims. Jie taip pat pavogs kreditinės kortelės informaciją ir "PayPal" slaptažodžius. Finansiniai botnetai, tokie kaip "Zeus botnet", yra atsakingi už didžiulius išpuolius, kurie per labai trumpą laiką buvo pavogti iš kelių įmonių .

  • 4. Tikslinės invazijos

Tai mažo dydžio botnetai, kuriuos sudaro aukščiausios klasės robotus ir kurie kelia grėsmę konkretiems kompiuteriams. Puolėjai siunčia robotus į organizacijas, kurias lengva įsiskverbti ir įveikti daugiau įtaisų į užkrėstą tinklą. Įžeidimai yra pavojingi, nes jie puola dideles organizacijas ir pavogia finansinius duomenis, intelektualines savybes ir informaciją apie klientus .

Galima sakyti, kad botnetai yra sukurti, kai ekspertas siunčia robotus iš savo valdymo sistemos arba tam tikro serverio be vartotojo žinios. Botnetai nedelsdami užkrečia didelį skaičių mašinų. Kai atidarysite kenkėjiškus failus, robotai pateiks ataskaitą botomajotojui, leidžiantį jam žinoti, kad naujas kompiuterinis įrenginys yra pasirengęs būti užpulti. Kai kurios unikalios robotų ir robotų funkcinės charakteristikos yra tinkamos ilgalaikiams įsibrovimams.

November 29, 2017
Ką turėtum bijoti, jei batai užkrėsti jūsų kompiuterį? - Semalto ekspertas duoda atsakymą
Reply