Back to Question Center
0

Kaip sustabdyti Ghost nukreipimo šlamštą - paprasti patarimai iš Semalt

1 answers:

Įdomios svetainės, pvz., "WordPress", turi įvairius nepageidaujamus šlamštus, įskaitant persiuntimo šlamštą, kuris taip pat vadinamas "persiuntimo" šlamštu. Persiuntimo šlamštas nėra lengva pastebėti ir gali pasireikšti apsilankę "Google Analyst" ataskaitoje. Jie yra erzina ir sunkiai blokuojami. Tačiau Alexander Peresunko, "Semalt" klientų sėkmės vadovas, žino, kaip spręsti šią problemą.

Yra tokio pobūdžio persiuntimo šlamštas, kuris blokuojamas nenaudojant įprastų metodų, tokių kaip perrašymo taisyklės arba užblokuotas per htaccess. Jie vadinami vaiduokliu siunčiant šlamštą. Normalus būdas pašalinti šlamšto nukreipimo šlamštą yra sunkus, nes šlamštas neturi prieigos prie tikrosios "WordPress". Jų nėra lengva surasti ir todėl vadinamas "Ghost Referral" šlamštu.

"Google Analytics" lengvai pastebima pirminė nepageidaujama siuntimo spraga, kurią sudaro suformuota ataskaitos turinys. Jie gali padaryti "WordPress" vartotoją nusivylę, tačiau su šiek tiek pasistengti, kad problema būtų sustabdyta. "Ghost" persiuntimo šlamšto atsiradimo ir pristatymo tyrimas turi gerų naujienų apie tai, kaip elgtis su "Google Analytics" veikiančiu nesąmoniuojančiu žiniatinklio turiniu. Jums nereikia jaudintis, net jei nesugebate standartinių Nginx perrašymo taisyklių.

"Ghost" referalų šlamštai nesuteikia prieigos prie kompiuterio prisijungimo informacijos, taigi, jūs turite nerimauti mažiau kaip vartotojas. Persiuntimai niekada nežiūri į svetainę apie naudojimą ir niekada nebus rodomi prieigai prie kompiuterio. Kadangi jie naudoja GA valdymo protokolą, persiuntimas gali atsirasti "Google Analytics" ataskaitoje, nes platforma leidžia jiems naudoti unikalų GA kodą, kad būtų paskelbti netikri ir slėpantys puslapio rodiniai.

Ilgą laiką aukos sėkmingai panaudojo daug būdų, kaip išvengti problemos. Jie nesupranta mechanizmo, sukuriančio persiuntimo šlamštą, todėl nesugeba sėkmingai kovoti. "Google Analytics" turi filtrą, kuris gali padėti lengviau nukreipti vaiduoklį. Taikykite filtrą, kad blokuotumėte nepatogius persiuntimus, rodomus "Google Analytics" ataskaitoje, kad jie nepasikartotų. Naudojant filtrus "Google Analytics" į "Ghost" persiuntimų bloką sudėtingas procesas, bet iš pirmo žvilgsnio jis yra labai paprastas, kai pateikiama teisinga kryptimi.

Keliuose tinklalapiuose gali būti pateikiami "Ghost" referalų pavyzdžiai. Galite aplankyti "Darodar" meilę "Italy.Co", "priceg.com", "blackhatworth.com" ir "hulfingtonpost.com", kad surastumėte neseną problemos pavyzdį ir panaudotumėte pateiktą metodą, kaip jį išspręsti. Tai visos problemos, kurias "Google Analytics" gali užblokuoti, kad būtų užtikrinta tinkama ataskaita. Kai kurie žmonės rekomenduotų naudoti "Semalt", kad "Ghost" persiuntimo šlamštai, pritaikius bet kokį perrašymo taisyklės kiekį, nepavyktų, nes jie nesupranta, kad tai yra interneto naršyklė.

Pateiktas metodas yra paprastas ir paprastas net ir nematomiems kompiuterių vartotojams. Nepalikite savo "WordPress" tinklalapio, kad sukurtumėte užterštą "Google Analytics" ataskaitą dėl vaiduoklių persiuntimo Source . Būkite protingas ir naudok filtrus!

November 28, 2017