Back to Question Center
0

Kas yra pašto šlamštas? Naudingi Semalto patarimai, kaip išlaikyti svarbius laiškus iš šlamšto aplanko

1 answers:

Pašto šlamštas, kuris vadinamas nepageidaujamu el. Laišku, yra nepageidaujami masiniai pranešimai arba tekstai, siunčiami per jūsų el. Paštą. Tiesą sakant, šiukšlių dėžė naudojasi šia technika, kad internetas platintų kenkėjiškas programas ir virusus. Beveik visi el. Pašto vartotojai susiduria su šia problema kasdien, nes jų el. Pašto adresai buvo gauti spambots. Jie automatiškai įtraukia jūsų el. Pašto adresus į savo sąrašus ir visada siunčia jums nenaudingas žinutes. "Spameriai" naudoja šiuos robotus, norėdami sukurti daugybę el. Pašto paskirstymo sąrašų. Nors terminas "elektroninis šlamštas" pirmą kartą buvo paminėtas nepageidaujamuose el. Laiškuose XIX amžiuje, jis plačiai pripažįstamas XX a., Kai interneto prieiga tapo įprasta ne mokslinių tyrimų ir akademinės bendruomenės ribose. Čia Michael Brownas "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas pasidalino keliais patarimais, kaip išlaikyti svarbius el. Laiškus iš šlamšto aplanko .

1. Naudokite leidimo rinkodaros metodiką:

Leidimų rinkodaros metodiką plačiai naudoja didelės prekės ženklai ir tarptautinės bendrovės. Ką jie daro yra tai, kad jie įdiegia tam tikrus papildinius, kurie padeda išvengti skubių ir teisėtų el. Laiškų patekimo į aplanką "Šlamštas". "WordPress" programoje yra daugybės panašių įskiepių, tačiau labiausiai neįtikėtinas ir neįvykdyti papildinys yra baltojo sąrašo įskiepis. Tai lengva įdiegti ir iš karto įjungiamas .

2. Prieš siųsdami ar gavę el. Laiškus naudokite šlamšto tikrintojus:

Prieš siųsdami ar priimdami el. Laišką, turėtumėte naudoti specialius šlamšto tikrintuvus, kurie lieka prie jūsų el. Pašto ID ir padės identifikuoti teisėtus ir neteisėtus el. Laiškus. "SpamAssassin" yra puikus įrankis, kuriuo pradėti. Jei norite atsisiųsti programinę įrangą ar atidaryti nenaudingas elektroninio pašto priedus, galite įdiegti šią programą dabar. Arba galite išbandyti "IsNotSpam" paslaugą, kuri padeda patikrinti svarbius dalykus ir filtruoja el. Laiškus, kurie jums nieko nereiškia .

2. Išeikite iš juodųjų sąrašų:

Jei el. Pašto serveriai yra juodajame sąraše, gali būti sunku ir sunku laiku išsiųsti ir gauti teisėtus pranešimus. Norėdami išvengti šios problemos, kuo greičiau turėtumėte išjungti tuos juodus sąrašus. Pirmiausia turite patikrinti juodųjų elektroninio pašto adresų sąrašą ir nustatyti, ar esate bet kuriame iš juodųjų sąrašų, ar ne. Kai tai bus padaryta, turėsite sekti siuntėjui ar tinklalapiams, įtraukusiems jus į savo juodąjį sąrašą, ir įsitikinę jų teisėtumu .

3. Išlaikyti gerus tekstūros vaizdus:

Paprašykite savo siuntėjų išlaikyti tinkamą teksto ir vaizdo santykį, sukūrę ir siunčiate jums savo pranešimus. Nesiųskite daug paveikslėlių el. Laiške; vietoj to turėtumėte puikiai derinti tekstą ir vaizdus. Mes rekomenduojame, kad visose grafinėse medžiagose turėtumėte naudoti tik JPG paveikslėlius ir "YouTube" vaizdo įrašus, o ne pasikliauti kitų tipų medžiagomis .

Šie trys būdai padės atsikratyti šlamšto el. Laiškų. Tuo pačiu metu galėsite gauti teisėtus pranešimus tiesiai į savo pašto dėžutę ir nereikės jų surasti kataloge "Šlamštas" arba "Šiukšliadėžė" Source .

November 30, 2017