Back to Question Center
0

Kas yra Wiki misija? - Semalt žino atsakymą

1 answers:

Oliveris Kingas Semaltas ekspertas sako, kad "Wiki" naudojama kaip skaitmeninė enciklopedija, kuri gali pasigirti labai įvairiomis temomis. Tai yra viena iš dažniausiai naudojamų svetainių, nes ji sėkmingai teikia reikiamą informaciją. Sukūrus "Persionia terminalus", šioje svetainėje yra daugiau nei 5 milijonai straipsnių, apimančių įvairius dalykus. Skirtingos šalys turi podiumą, išreiškiantį žinias apie įvairias doktrinas visame pasaulyje. Mokslininkai taip pat naudoja Wikipedia, norėdami perduoti kritinius mokslinius atradimus.

Be to, bet koks "Wikipedia" turinys pateikia reikiamų citatų ir nuorodų. Tiesioginės iliustracijos, taip pat nuorodos ir samouczków į visas etalonines medžiagas. Žmonės gali susipažinti su "Wiki", norėdami gauti vadovus įvairiomis temomis. Bet kuris vartotojas turi teisę skaityti, redaguoti, komentuoti ir dalintis savo mintimis apie ką nors. Trumpai supratau, kad "Wikipedia" yra nemokama bet kokiam pasaulyje. Be to, vartotojai gali kurti savo vartotojo abonementus.

Tarp 35 populiariausių svetainių, "Wikipedia" yra vienintelė ne pelno organizacijos internetinė svetainė, kuriai reikalinga didžiulė priėmimo vieta. Jis priglobtas daugiau nei 30 terabaitų. Tyrėjai apskaičiavo, kad "Wikipedia" puslapiuose esantys straipsniai naudoja ne mažiau kaip 18 milijonų nuorodų. Šios nuorodos kasdien peržiūri daugiau nei 2,5 milijardo puslapių. Dėl to "Wikipedia" turi didelę žinių bazę, viršijančią visas tarptautines žinių bazes. Vartotojai gali bendrauti su "Wiki" atlikti daugybę užduočių .

Vikipedija buvo paleista 2001 m. Sausio 15 d. Pirmoji įspūdinga tradicinio puslapio išvaizda pasirodė tų pačių metų lapkritį. "Vikipedija" iki 2007 m. Pasiekė 2 milijonus straipsnių. Iki 2009 m. Ji turėjo 3 milijonus abonentų, o 2012 m. - 4 milijonai. Vienas iš pagrindinių uždavinių - suteikti pasauliui prieigą prie visų žmogaus žinių!

Nepaisant šių pasiekimų, "Wikipedia" ir toliau siekia savo tikslų. Nuo paskelbimo apie 5 milijonus straipsnių buvo paskelbta, kad jiems reikia daugiau kaip 100 milijonų straipsnių, kurie padėtų pasiekti reikšmingą savo tikslų dalį. Žmonių žinių sumos surinkimas į paprastą svetainę nėra paprastas užduotis. Pokalbyje su "Liber" reikia daugiau straipsnių, apimančių kitus įvairius pasaulio regionus. Svetainės orientacija į vakarus gali būti reikšmingas trūkumas Source .

November 29, 2017