Back to Question Center
0

Klauskite Semalt: koks yra lengviausias būdas atsikratyti nukreipimo šlamšto

1 answers:

Įdiegus "Google Analytics", jei pastebėsite, kad jūsų srautas padidėjo atsitiktinai, tai reiškia, kad jūsų svetainė gauna klaidingus rodinius, todėl turėtumėte imtis priemonių kuo anksčiau atsikratyti jų.

Artemas Abgarianas Semalt , vyresnysis klientų sėkmės vadybininkas , įspėja, kad, deja, nėra galimybės visam laikui pašalinti šlamštą iš "Google Analytics". Tačiau galite sumažinti riziką priimdami kelis būdus .

Šlamštas ir jų naudojimas

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl mes siunčiame šlamštą, yra šlamšto apsaugai. "Hakeriai" juos kuria įvairiais būdais ir bando įdarbinti daugybę žmonių, kurie įsilaužia į savo svetaines. Jie siunčia įdomias nuorodas į jūsų pašto dėžutę ir apsimeta, kad jie gali generuoti daug srauto. Kai spustelėsite šias nuorodas, pamatysite, kad jūsų svetainėje yra daug srauto, tačiau šis srautas neturi nieko bendra su realybe. Hakeriai iš tikrųjų naudoja šlamštą, kad apgaudinėtų jus.

Nukreipimo šlamšto tipai

Šlamšto robotams naudojami įvairūs metodai, skirti kurti persiuntimo šlamštą: per vaiduoklių nukreipimus ir skaitytuvų nukreipimus. "Google Analytics" negali įvertinti ar spręsti, kas yra skaitytuvo persiuntimas ir koks yra vaiduoklis. Atrankos nukreipimai rodomi, kai jūsų "Google Analytics" susiduria suklastotu ar nežinomu srautu, o skaitytuvo persiuntimas įvyksta, kai jūsų svetainėje gaunamas daug peržiūrų iš nežinomų šaltinių. Turite pašalinti robotus, nes turite sumažinti apkrovą savo serveriuose ir savo svetainėse. Taip pat svarbu gauti tikslius "Google Analytics" duomenis jūsų svetainės sveikatai..

Pagrindiniai šlamšto nukreipimo sričiai

Nebūtų neteisinga teigti, kad yra daugybė šlamšto sričių, bet žinomiems - darodar.com, ilovevitaly.co, semalt.com ir buttons-for-website.com. Svarbu pasilikti toli nuo šių svetainių ir kitų panašių svetainių, nes jie gali sugadinti svetainę ir sugadinti "Google AdSense".

Nuobaudų ir vėžlių pašalinimas

Galite pašalinti gerai valdomus voras ir robotus iš savo duomenų koreguodami savo nustatymus. Jei neužblokuosite ar pašalinsite jų kuo anksčiau, yra tikimybė, kad jūsų svetainė bus sugadinta. Dauguma robočių ir vorų yra tinkami naudoti svetainėje, tačiau jie iš tikrųjų žaloja jūsų duomenis internete ir neprisijungus. "Google Analytics" siūlo įvairius pasiūlymus, patarimus, gudrybes ir pasiūlymus pašalinti juos iš jūsų svetainės. Galite pereiti į administratoriaus skyrių, kad patikrintumėte naujus naujinius ir atitinkamai pritaikytumėte savo nustatymus.

Kaip pašalinti Ghost persiuntimus?

Išbandžius kai kuriuos sandorius, radau, kad filtruoti domeno diegimą ir aktyvavimą lengva užblokuoti. Įsitikinkite, kad naudojate įvairius filtrus, kad padidintumėte savo internetinę apsaugą. Taip pat turėtumėte nustatyti galiojančius prieglobos vardo filtrus. Dėl to turėsite įvesti savo stebėjimo kodą arba numerį. Leisk man čia pasakyti, kad robotai yra labai protingi; jie neleis jokios galimybės išnykti, kai jūsų svetainė ar "Google Analytics" nepažeista .

Pašalinti šlamšto nukreipimo šaukinį

Nustatę aukščiau pateiktus nustatymus, kitas žingsnis yra įdiegti galiojančią prieglobos pavadinimo filtrą, kuris saugo jūsų svetainę ir "Google Analytics" nuo persiuntimo šlamšto. Jūs neturėtumėte pamiršti, kad skaitytuvai aplankys jūsų svetainę ir bandys sugadinti jūsų duomenis. Todėl anksčiau turėtumėte pašalinti juos iš savo svetainės ir "Analytics" Source .

November 28, 2017