Back to Question Center
0

Klientų lojalumo didinimas: "Semalt" patarimai

1 answers:

Kiekviena įmonė gauna naudos iš savo nuolatinių klientų. Elektroninių komercijos svetainių, skirtų internetinėms įmonėms, tikslas yra gauti pakartotinius klientus į savo svetainę ir paversti jas realiais pirkėjais. Daugelis skaitmeninės rinkodaros metodų žada padidinti jūsų svetainės matomumą jūsų tikslinei nišai. Kai kurie iš šių metodų apima turinio rinkodarą, socialinės žiniasklaidos matomumą ir, svarbiausia, paieškos optimizavimą (SEO). Tačiau skaitmeninės technologijos sutelkia dėmesį į tai, kaip klientus patekti į jūsų svetainę. Jūsų klientų išlaikymas priklauso nuo kitų technologijų. Ankstesniam pirkėjui lengviau pirkti, nei sukurti naują klientą. Daugelio pirkėjų svetainių dėmesio intervalas yra minimalus. Šis scenarijus reiškia, kad jūsų tinklalapyje esanti silpna klaida ar klaida gali prarasti vertingą klientą. Jūsų senų klientų priėmimas arti jūsų yra sudėtingas dalykas.

"Semalt" vyresnysis klientų sėkmės vadovas Nikas Chaykovskiy siūlo visas e-komercijos svetaines naudoti šiuos metodus, kad išlaikytų savo klientus:

1. Tapk picky klientas.

Vienas iš geriausių būdų, kaip sužinoti konkrečios svetainės patirtį, yra tai, kaip jį panaudoti patys. Šis metodas užtikrina, kad jūs peržiūrėsite visą patirtį, kurią lankytojas jaučia naudodamasis jūsų svetaine. Sunkumai, su kuriais susiduriate, puikiai atspindi pirkimo patirtį. Ši funkcija gali paskatinti jus atlikti reikiamus jūsų interneto dizaino ypatybių, pvz., Skaldytų nuorodų, trūkstamų produktų ID ir kategorijų, koregavimus kitais atvejais; galima nustatyti SEO strategijos klaidas, pvz., pasikartojantis turinys.

2..Žmogaus-žmogaus ryšys.

Vienas iš seniausių rinkodaros metodų yra tiesioginis bendravimas su klientais. Rinkodaros specialistai naudoja šią technologiją ir vis dar teikia tonas srauto į savo svetaines. Kasdieniniai vizitai gali padėti jūsų elektroninės komercijos verslui saugiai ir ilgalaikius klientus. Susipažinimas su klientu suteikia patikimumo esmę ir padidina jūsų verslo gyvybingumą. Dėl to jūs gaunate tikrų asmenų, kurie gali daryti įtaką kitiems žmonėms įsigyti jūsų svetainę. Be to, ši technika suteikia reikiamų realių atsiliepimų, todėl jūsų marketingo planas bus sėkmingas.

3. Tai ne apie tave.

Viena klaida tinklaraštininkai sukuria savo svetaines apie juos. Bet kokiu atveju viskas priklauso nuo jūsų auditorijos. Norint, kad įmonė išlaikytų savo klientus, reikia rašyti kokybę ir atitinkamą turinį. Dėl to jūs gaunate darnų skaitytojų kokybę ir nuolatinį naujų klientų srautą. Kitais atvejais SEO metodai, tokie kaip siųsti individualius pranešimus, ilgai kelia tai, kad auditorija mano, kad tai apie juos. Todėl nepamirškite, kad jūsų auditorija jaučiasi nuosavybės nišą. Kaip rezultatas, šis priklausymo jausmas augina lojalumą.

Išvada

Kiekviena elektroninės komercijos svetainė reikalauja klientų bazės, kad gautų pelną, reikalingą jo priežiūrai. Todėl asmeniui, skelbiančiam turinį internete, reikėtų investuoti tam tikras pastangas išlaikyti savo klientus. Klientų pasiruošimas jūsų pasirinkimu yra sudėtinga užduotis. Klientų lojalumas gali būti vertingas turtas bet kuriam verslui. Šis vadovas parengia jūsų e-komercijos svetainę ir pastangas, kad būtų stengiamasi išlaikyti potencialius klientus. Galite susigrąžinti senų klientų pasitikėjimą ir dar kartą pritraukti naujų klientų Source .

November 28, 2017