Back to Question Center
0

Neleiskite niekam manipuliuoti kompiuterio įrenginiu! - Sustabdyti robotus su Semalt

1 answers:

Robotų tinklas arba botnet yra zombių kompiuterių ar robotų grupė, kuri kontroliuojama nepageidaujamo e. Pašto platintojų ir manipuliuoja kelis įrenginius. "Botnetai" gali būti teisėti kompiuterinių įrenginių tinklai, kurie apdoroja tas pačias programas arba kompiuterių grupę, užkrėstą virusais ir kenkėjiškomis programomis. Kai jis bus įdiegtas jūsų kompiuterio įrenginiuose, daugiausia be naudotojų žinios, jūsų kompiuteris netrukus taps zombiais, gandrais ar kompiuteriu. Jis tinkamai neveiks ir nebus atsparus bitų valdiklių valdymui. Frank Abagnale "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas paaiškina, kad tokiomis aplinkybėmis turi būti įjungtos kovos su kenkėjiškomis programomis ar antivirusinės programinės įrangos galimybės kuo greičiau .

Botneto dydis

Botnetai skiriasi dėl sudėtingumo ir dydžio, kai kurie iš jų yra dideli, o kiti - nedideli - unmetered vps cheap. Dideliose botnetuose yra tūkstančiai atskirų zombių, o mažuose botnetuose gali būti tik keletas šimtų dronų ar zombių. Botnetai pirmą kartą buvo aptikti 2010 m. Liepos mėn., Kai FTB areštavo naują slovėnų kalbą. Jis buvo kaltinamas už kenkėjiškų dalykų platinimą tūkstančiuose kompiuterių įrenginių. Vidutiniškai su botnetyčiais užpulta 12 milijonų kompiuterių. Yra įvairių tipų piktavališkus robotus, kai kurie iš jų gali užkrėsti kompiuterio įrenginius taip pat, kaip virusai ar kenkėjiška programa .

Botnetai naudojami įvairiais būdais, kai kurie iš jų aprašyti žemiau:

Nutraukimas aukų:

"Botnets" naudojami atakoms į konkretų kompiuterio įrenginį arba tinklą paleisti ir paslaugų sutrikdymui užgrobti ryšius. Be to, jie sunaudoja tinklo pralaidumą ir perkrauna sistemos resursus. "Denial of Service Attacks" (DoS) dažnai naudojamas konkurentų svetainės naikinimui .

Šlamštas ir eismo stebėsena:

Botnet taip pat naudojamas užkrėtimo kompiuterio įrenginio TCP / IP protokolui ir jam pritaikyti konkrečias programas. Botnetai plačiai naudojami konjugacijos metu su keliais zombiais ir virusais ir derinant el. Pašto adresus. Aukoms siunčiami dideli šlamšto duomenys ir sukčiavimo laiškai. Paprastai zombiai ir robotai naudojami apgauti vartotojo vardą ir slaptažodį, kad robotas galėtų valdyti savo funkcijas ir jį išnaudoti .

Keylogging

Jūsų kompiuteriuose esančios šifravimo programos buvo sukurtos aptikti batus ir užkirsti kelią jiems rinkti bet kokią informaciją. Labai gaila, kad botnetai buvo pritaikyti, kad sugadintumėte saugumą ir įdiegtų keylogger programas užkrėstose mašinose. Keyloggers padeda robotams valdyti ir filtruoti kompiuterio įrenginio programas, kurios vėliau naudojamos siekiant užgrobti "PayPal" ID ar kredito kortelės duomenis .

piktnaudžiavimo mokėjimu už paspaudimą:

Botnetai taip pat naudojami įvairiems virusams ir tinklams tinklams rinkti ir platinti. Jie sugauna naudotojus kenkėjiškoje veikloje ir atlieka savo kompiuterio įrenginius bei elektroninio pašto adresus. Jei paspausite "mokėjimo už paspaudimą" sistemą, "botnetai" gali pasiekti jūsų finansinę informaciją. Zombiai yra plačiai naudojami manipuliuoti naudotojo informacija, kad uždirbtų tam tikrą pinigų iš savo mokamų už paspaudimų sistemų .

November 29, 2017
Neleiskite niekam manipuliuoti kompiuterio įrenginiu! - Sustabdyti robotus su Semalt
Reply