Back to Question Center
0

Nepageidaujami vartotojai! "Semalt Expert" patarimai, ką gali padaryti prieš juos

1 answers:

Vidutinis žmogus gauna beveik 100 laiškų per dieną; kai kurie iš jų yra iš žiniatinklio valdytojų, o kiti priklauso kompanijoms ar žiniasklaidos svetainėms, reklamuojančioms jų produktus ir paslaugas. Panašu, kad jūsų svetainė greičiausiai gaus daug lankytojų per dieną, dauguma iš kurių nesusiję su jūsų tinklalapiais ar nesidomės jais. Kai jie naršia jūsų svetainę, jie iš karto palieka jį ir nerodo savo straipsnių. Taigi, atmetimo rodiklis padidinamas iki 100%. Lisa Mitchell "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas sako, kad svarbu blokuoti visus nepageidaujamus vartotojus, kad galėtumėte užtikrinti savo ir jūsų svetainės saugumą ir visišką apsaugą .

1. Blokuoti atskirus vartotojus:

Lengva blokuoti atskirus narius ir užkirsti kelią jiems ateityje susisiekti su jumis. Tai galite padaryti naudodami atitinkamus profilius. Pvz., Jei kas nors jus sudirgina "Facebook" ar kitoje socialinių tinklų svetainėje, galite lengvai jį užblokuoti spustelėdami jo "Facebook" ID blokavimo parinktį. Panašiai galite blokuoti nepageidaujamus naudotojus iš el. Laiškų ir pranešti apie jų ID kaip šlamštą. Jei užblokavote naudotoją, jis negalės jums siųsti pranešimų, pvz., Jūsų pranešimų, aplankyti jūsų profilį arba patikrinti savo naujienų kanalus. Tačiau jis galės matyti jūsų profilio paveikslėlį ir gali susisiekti su Jumis per kitą ID .

2. Neįtraukti konkrečių žmonių grupių:

Jei esate pavargęs nuo žmonių grupės, savo skirtuke "Privatumas" turėtumėte patikrinti parinktį Nustatymai> Nauji kontaktai ir sustabdyti jos ateityje susisiekti su jumis. Čia galite pridėti kontaktų, pvz., Socialinės žiniasklaidos ID arba elektroninio pašto adresų, kad būtų galima juos nedelsiant užblokuoti. Jei norite pamiršti, kad kai kurie žmonės neatitinka jūsų profilio ir susisiekę su savimi atsitiktine tvarka, galite sukurti filtrus savo "Gmail" paskyroje ir pridėti jų elektroninius tapatybės nustatymus prie šių filtrų .

3. Sukurkite laikiną el. Pašto ID:

Vienas iš paprasčiausių ir geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti, kad žmonės negalėtų susisiekti su jumis, yra sukurti laikinus el. Pašto ID. Tai neleis nepageidaujamiems vartotojams vėl ir vėl siųsti vienkartinius, netikrus ir slaptus pranešimus. Tai yra bendras pastebėjimas, kad 90 proc. Žmonių prisijungia prie internetinių paskyrų su originaliais vardais ir pirminiais el. Pašto ID. Dėl to jie pradeda gauti žinutes iš nežinomų ir įtartinų žmonių. Pagal nutylėjimą dauguma el. Laiškų siunčiama į jūsų šiukšlių arba šlamšto aplanką, tačiau daugelis jų yra nukreipiami į jūsų gautuosius.

4. Atsisakyti naujų informacinių biuletenių:

Jei užsiprenumeravote daug informacinių biuletenių ar reklaminių paslaugų, tikėtina, kad kiekvieną dieną gausite dešimčių el. Laiškų. Geriausias būdas atsikratyti nepageidaujamų vartotojų internete yra atsisakyti prenumeratos paslaugų, kurios jums nepatinka. Kitaip tariant, jūs neturėtumėte prenumeratos naujienlaiškiams ar reklaminiams el. Laiškams, kurie jums dažniausiai kvepia. Norėdami tai padaryti, spustelėkite mygtuką "Atšaukti prenumeratą" ir neleiskite, kad svetainės išsiųstų jums erzinančių pranešimų. Atsisakymas atsisakyti yra vienas iš geriausių būdų, kaip sumažinti pašto šiukšlių kiekį, įvežamą į gautuosius Source .

November 30, 2017