Back to Question Center
0

Optimizavimas on-Page SEO, norint pristatyti jūsų svetainę vertę - "Semalt" tyrimai

1 answers:

Bet kokiam internetiniam verslui itin svarbu gauti tinkamą aprėptį, ypač internete. Paprastai pagrindinis tikslas yra interneto rinkodaros specialistas, kuris dažniausiai užsiima interneto platformomis, tokiomis kaip paieškos sistemos ir socialinė žiniasklaida. Šiame etape yra vieta, kur galima žaisti Search Engine Optimization. Bet kokios SEO kampanijos tikslas yra sukurti kokybišką srautą jūsų e-komercijos svetainėje, užregistruojant aukščiausias pozicijas standartinių SERP tam tikrų konkrečių raktinių žodžių. Atsižvelgiant į tai, kuo aukštesnė jūsų svetainė, tuo daugiau asmenų, ieškančių tų konkrečių raktinių žodžių, gali spustelėti jūsų puslapį .

On-Page SEO padeda puslapiams įgyti įgaliojimus paieškos rezultatuose tokiais aspektais kaip raktinių žodžių parinkimas ir turinio kūrimas. Pirmasis rodomas tinklalapis turi 99% tikimybę gauti daugiausiai paspaudimų, ypač kai turinys yra tinkamas. Tačiau atliekant šią užduotį nėra labai lengva.

Lisa Mitchell, "Customer Success Manager" Semalt , aprašoma keletas būdų, kaip galite optimizuoti savo puslapio optimizavimą:

Raktažodžių pasirinkimas

Kaip ir bet kurie kiti SEO iššūkiai, pagrindinė užduotis yra rasti konkurencinius raktinius žodžius.Programos, pvz., "Google AdWords" ir "SEMrush", gali padėti rasti raktinius žodžius, kurių konkurencija yra silpna. Raktiniai žodžiai yra labai svarbūs naudojimuižiniatinklio turinys. Čia koncepcija yra ta, kad kai į savo žiniatinklio turinį įtraukiate raktinius žodžius, "Google" tikrinimo robotams indeksuoja jūsų turinį ir jįpasirodys "Google" paieškos rezultatuose kitą kartą, kai asmuo spustelėja jūsų nuorodą..Raktiniai žodžiai turi būti prieinami tam tikroms "tinklalapis, norint pasiekti šį PR. Pavyzdžiui, svarbu įtraukti raktinius žodžius į puslapio pavadinimą, meta aprašymą ir puslapįturinys pats. "AdWords" turi funkciją, kuri parodo metriką ir kiekybinę raktinių žodžių našumo analizę.

Turinio pasirinkimas

Turinys turėtų atitikti nišą, į kurią nukreipiate. Turėtų būti būti tinkama šio puslapio raktinių žodžių vieta. Turinys turėtų būti tinkamo ilgio, priklausomai nuo darbalaukio vaizde ar mobiliojo rodinio.Įsitikinkite, kad puslapio, kurį optimizuojate, neturite pasikartojančio turinio. Pasikartojantis turinys įveda kelis URL, sumažinant puslapį autoritetą ir reitingą.

Puslapio dizainas

Kad "Google" reitinguotų puslapį, jis turi būti jautrus, draugiškas ir su jumisatitinkamas turinys. "Google" algoritmas apdovanoja puslapius pagal vartotojo ketinimus ir patirtį. Turėtumėte sukurti tinklalapį, kuriame naudotojas užsiima šiek tiek laiko, paprasta naudoti, taip pat greitas pakrovimo greitis. Įtraukimas į kai kurias socialinės žiniasklaidos sąsajas ir vaizdo įrašus gali būti papildomaspranašumas.

Išvada

Kiekvieno interneto paleidimo metu tam tikras skaitmeninės rinkodaros kiekis yra būtinas.Daugelis bendrovių priima SEO metodus ir sėkmingai priima daugybę klientų iš paprastų puslapių SEO ir svetainės dizaino užduočių. Sėkmingaiinternete, kai kurie svarbūs puslapio SEO veiksniai turi griežtai laikytis. Pavyzdžiui, vartotojai gali gauti pastovų srautą srautą iš raktinio žodžiotaip pat pasinaudoti sėkmingos SEO kampanijos dideliu konversijų rodikliu. Išnaudoję aukščiau pateiktas gaires, galite naudotis interneturinkodara gali būti labai vaisinga. Šie patarimai taikomi ne tik daugybės lankytojų lankymui, bet ir širdies generavimui kaip paversdami lankytojus į pirkėjus Source .

November 27, 2017