Back to Question Center
0

Semalt: Ar "Botnet" yra didžiausia žvalgybinė kibirkštis?

1 answers:

Botnetai šiuo metu laikomi labiausiai galingais kibernetiniais ginklais rinkodaros pramonės turinyje. "Botnets" naudoja kompiuterių galerijos vartotojus ir prieigos prie jų be savininkų sutikimo ir žinių. Jasonas Adleras "Semalt" klientų sėkmės vadovas aiškina, kad šis elektroninis ginklas gali paveikti kompiuterius, spausdintuvus ar įrašymo įrenginius .

Ką reikia žinoti apie "botnetus"

"Botnets" - tai įtaisų, kuriems vadovauja kenkėjiška programa, tinklas, kuris gali tyliai įsilieti į svetaines ir įrenginius. Botnetą valdo botčių šeimininkai, kibernetiniai nusikaltėliai, kurie kontroliuoja robotai, nebūtinai įsilaužę į kompiuterį. "Bot-herders" veikia vadovaujant komandų serveriams, kurie įgalina juos vykdyti išpuolius prieš organizacijas .

Paprastai jie naudojami pavogti ir gauti finansinę informaciją ir slaptažodžius. Išplatintas paslaugos atsisakymas yra dar vienas robotų tinklų naudojimas, kai robotams kontroliuojama, kad jie galėtų suklijuoti srautą arba siųsti klaidingus prašymus konkrečioje svetainėje. Ilgainiui nukreipta svetainė bus perkrauta, scenarijus, kuris verčia juos uždaryti. Neseniai robotų tinklai buvo plačiai naudojami siekiant pavogti pinigus labdaros akcijoms .

Robotų tinklų kilimas

Visų interneto augimas ir išplėtimas atliko svarbų vaidmenį didinant bitų tinklus. Internetinius daiktus (IoT) įrenginius galima lengvai manipuliuoti ir atakuoti botnetai, palyginti su kompiuteriais. "Shodan", "IoT" įrenginių variklis, dažniausiai naudojamas "bot-herders", kad būtų galima identifikuoti ir aptikti pažeidžiamus prietaisus ir mini programas internete.

Developers who design botnet ne tik naudoja robotų tinklus savo finansinei naudai, bet ir išnuomoja juos kitiems kenkėjiškiems užpuolikams. Užpuolikai pasinaudoja "botnetais", kad galėtų pavogti ir pasiekti svarbią informaciją tinklalapiuose. Bredolab botnet yra roboto tinklo pavyzdys, kuris buvo išnuomotas įsilaužėliams. Tuo tarpu užpuolikai galutinai moka kūrėjams kas mėnesį numatytą 120 000 USD sumą .

"Mirai" buvo dar vienas paskirstytas tarnavimo atsisakymas, kuris buvo virusinis. Programuotojai, kurie sukūrė botnetą, pasiūlė kibernetinį ginklą už vidutinį atlygį 7,500 JAV dolerių per valandą.

Patarimai, kaip apsaugoti kompiuterį nuo botnetų

Botnetai laikomi pavojingais, nes atakai įsigalioja be kompiuterių naudotojų įspėjimo. Pasinaudojus svertais, jūsų kompiuteryje rodomas srauto pokytis ir lėtesnis našumas. Čia yra gudrybės, kaip apsaugoti jūsų įrenginį nuo užkrėtimo roboto tinklu .

  • Išjunkite nereikalingas funkcijas, veikiančias kompiuteryje. Įsilaužėliai naudoja įrenginius per atviras funkcijas ir uostus
  • .
  • Reguliariai atnaujinkite aparatinę ir programinę įrangą savo įrenginyje. Atnaujinant programas ir programinę įrangą, galima aptikti ir blokuoti kenkėjiškų failų ir robotų prieigą prie jūsų kompiuterio
  • .
  • Naudokite stiprius slaptažodžius ir pakeiskite kompiuterio numatytuosius nustatymus, kad nebūtų pažeista. Kenkėjiška programa ir užpuolikai nuskaito silpnus slaptažodžius ir gamyklinius nustatymus, norėdami pasiekti jūsų įrenginį
  • .

Dabartiniame rinkodaros sektoriuje botnetai laikomi pačiais atsparesniais kibernetiniais išpuoliais internete. Neleiskite botnetams kelti pavojaus jūsų internetinei kampanijai. Būkite atidūs, naudodami pirmiau išvardytus patarimus Source .

November 29, 2017