Back to Question Center
0

Semalt: "Atsisakymo tarnybai (DoS) atakoms kategorijos

1 answers:

DoS atakas yra kenksmingas bandymas, kad jūsų serveriai arba tinklo ištekliai nebūtų laikinai arba visam laikui prieinami. Įsilaužėliai pasiekia šią užduotį, atlikdami įvairias paslaugas. Dėl to jie gali sustabdyti arba nutraukti paskyras visą gyvenimą. Paslaugų atsisakymo išpuoliai paprastai apima įvairias kompromisines mašinas, naudojamas naujiems kompiuteriams ir mobiliesiems įrenginiams taikyti. Šios mašinos sukelia įvairias pažeidžiamumas ir užplūsta tikslinių išteklių nuolatiniai užklausos, užklausos ir nepageidaujami pranešimai. "DoS" išpuoliai gali labai paveikti jūsų įrenginius ir dažnai juos paleisti kaip "botnet" .

Andrew Dyhan "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas sako, kad "DoS" išpuoliai suskirstyti į dvi skirtingas kategorijas:

1. Taikomųjų programų sluoksnis DoS ataka

Tokio tipo DoS ataka yra HTTP potvyniai, nulinis užpuolimas arba lėtas išpuolis (Slowloris arba RUDY). Šis DoS atakas kelia problemų daugeliui operacinių sistemų, ryšių protokolų ir žiniatinklio programų. Jie, atrodo, yra nekalti ir teisėti, o prašymai atrodo patikimi, tačiau jų dydis matuojamas prašymų per sekundę forma..Šis "DoS" užpuolimas siekia suplanuoti taikomąsias programas su daugybe užklausų, dėl to didelis atmintis ir procesoriaus naudojimas. Tai galų gale padės arba sugadins jūsų kompiuterio programas .

2. Tinklo sluoksnis DoS ataka

Tinklo sluoksnio DoS ataka yra UDP potvynis, SYN potvynis, NTP stiprinimai, DNS stiprinimas, SSDP stiprinimai ir IP fragmentacijos. Tai visi aukščiausios klasės užtvaros ir matuojama gigabitu per sekundę. Jie taip pat matuojami paketų per sekundę forma ir visada vykdomi iš zombių kompiuterių ar botnetų .

Kaip pasireiškia DoS išpuoliai?

Elektroniniai nusikaltėliai siekia užkrėsti ir kontroliuoti šimtus tūkstančių, net milijonus išmaniųjų telefonų ir kompiuterių. Jie nori veikti kaip zombių arba botnet tinklų meistrų ir pristatyti Distributed Denial of Service (DDoS) atakas, didelių šiukšlių kampanijas ir kitas kibernetines atakas. Esant tam tikroms aplinkybėms, kad nusikaltėlius sukurti milžinišką tinklą zombių ir užkrėstų mašinos prieiti prie naujos tinklų ir įrenginių, arba kaip tiesioginiams pardavimams arba ant nuomos pagrindu. Šlamšto siuntėjai gali išsinuomoti ir pirkti tinklus, kad veiktų didelės apimties šlamšto reklamos kampanijas .

DoS tinklai ir jų įrankiai:

Botneto kūrėjas yra vadinamas bot herder arba botmaster. Jis arba ji kontroliuoja "DoS" robotai iš nutolusių vietovių ir kasdien jiems skiria tam tikras užduotis. "Botmasters" bendrauja su "DoS" serveriu paslėptais kanalais, tokiais kaip nekenksmingi protokolai, HTTP tinklalapiai ir IRC tinklai. Jis taip pat gali naudoti socialinės žiniasklaidos svetaines, tokias kaip "Twitter", "Facebook" ir "LinkedIn", kad galėtų susisiekti su kitais žmonėmis .

Botnet serveriai gali lengvai bendrauti ar bendradarbiauti su DoS tinklais ir kitais botnet serveriais, sukuriant veiksmingą P2P tinklą, kurį kontroliuoja vienas ar keli bot ekspertai. Tai reiškia, kad kiekvienas negali duoti nurodymų DoS tinklui, nes atakai turi daugybę priežasčių ir tik įsilaužėliai žino apie jų kilmę. "DoS" robotai lieka paslėpti už dviprasmiškų paslaugų ir apsimeta, kad teikia savo klientams aukšto lygio įrankius, kurie iš tikrųjų yra nieko blogo Source .

November 29, 2017