Back to Question Center
0

Semalt: Blokuokite nepageidaujamą šlamštą jūsų WordPress svetainėje

1 answers:

Jei pastebėjote kai kurių jūsų svetainės vaizdų padidėjimą be SEO, yra tikimybė, kad tapote nukreipimo šlamšto svetainių, tokių kaip webmasters.com ir trafficmonetize.org, auka. Tokios svetainės siunčia netikrus jūsų svetainės lankytojus ir sukuria netinkamą jūsų "Google Analytics" duomenis .

Šlamšto perdavimas tapo pagrindine žiniatinklio valdytojo problema. Jei nesate susipažinę su šia sąvoka, pagrindinis ekspertas Semalt Andrew Dyhan pabrėžia, kad tai yra srautas iš vorų ir robotų, kurie "Google Analytics" duomenimis linkę parodyti daug apsilankymų .

Kadangi jie nėra žmonės ir jus domina jūsų turinys, niekada negalėsite generuoti potencialių klientų su šnipinėjimu ir negalės sėkmingai vykdyti savo verslo internete. Pseudotransportas buvo sukurtas taip, kad parodyti "Google Analytics" daug hitų, tačiau atmetimo rodiklis yra procentais .

Sustabdyti nukreipimo šlamštą jūsų WordPress tinklalapiams

Jei norite sėkmingai verstis internetu, "Google Analytics" privalo sustabdyti persiuntimo šlamštą. Jūs turite blokuoti jį savo "WordPress" svetainėje. Dėl to turėtumėte nepamiršti kelių dalykų. "Spam" nukreipimo įtaisai buvo sukurti siekiant užblokuoti žinomus robotus ir vorus "WordPress", taigi sutaupo daug laiko žiniatinklio valdytojams. Galite tinkinti ir koreguoti domenų nustatymus ir atsikratyti tos 403 klaidos, dėl kurios gali kilti daug problemų jūsų svetainėje .

Kas yra persiuntimo šlamštas?

Kaip minėta anksčiau, šlamštas perduodamas yra robiai ir vorai, kurie nukentėjo jūsų svetainėse ir bando sukurti jums už jūsų netiesioginę statistiką gautus atgalinius saitus. Jie įsiskverbia į jūsų svetaines ir sukelia daug problemų. Taigi labai svarbu juos blokuoti iš savo "Google Analytics" ir "WordPress". Čia yra paprastų būdų, kaip susidoroti su persiuntimo šlamštu ir robotų .

1. Naudokite htaccess failus

Galite naudoti .htaccess failus, kad juos blokuotumėte ir pašalintumėte iš savo svetainės. Tai laiko taupymo metodas ir suteikia daug naudos žiniatinklio valdytojams. Jei esate naujas "Google Analytics", turėtumėte atidaryti savo sąskaitą ir perskaityti viską apie htaccess taisykles ir taisykles. Naudokite juos kaip bazinę liniją ir atsikratykite nukreipimo šlamšto savo "WordPress" svetainėse .

2. Įdiekite siuntimo šlamšto blokatoriaus įskiepius

Tiesa, "WordPress" svetainėje yra daug įskiepių, kurie iš esmės blokuoja siuntimo šlamštą. Bet kai pasirinksite atitinkamą įskiepį, turėtumėte įsitikinti, kad ji gavo teigiamų atsiliepimų iš ankstesnių naudotojų ir penkių žvaigždučių. Galite tinkinti savo nustatymus pagal savo domeno vardą, raktinius žodžius ir svetainės nišą .

3. Filtruoti "Google Analytics"

Prieš pradėdami galvoti apie filtravimą "Google Analytics", leiskite man pasakyti, kad vorai ir robotai nebus užblokuoti jūsų svetainėje. Vietoj to naudinga atsikratyti nepageidaujamo srauto ir persiuntimo šlamšto, kuris galėjo patekti į jūsų "Google Analytics" paskyrą. Taigi, galite filtruoti persiuntimo šlamštą "Google Analytics", kad apsaugotumėte "WordPress" svetaines nuo galimų grėsmių .

Jei jums reikia papildomos pagalbos, galite bet kuriuo metu susisiekti su mumis arba sužinoti "WordPress" ekspertus, kurie padės jums sužinoti viską apie svetainių saugumą Source .

November 29, 2017