Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: De Meest Effectieve Manieren Om Uw CTR Te Regelen

1 answers:

PR yra paspaudimų rodiklis. Ši metrika nurodo, kaip žmonės, kuriespustelėję jūsų nuorodą atsakydamas į asmenų, kurie pamatė nuorodą, skaičių. Verslas siekia aukšto PR, nes tai yra pirmasis žingsnis potencialaus kliento, rodančio susidomėjimą. Elektroninėje komercijoje žmonės padarė daug taktikų, susijusių su keliu ir paspaudimų skaičiumižmonės spustelėja šią metriką. Dėl to daugelis žmonių priklausė nuo skirtingų veiksnių, kurie daugiausia rodo panašų veiksnį: gamybos svetainė konvertuoja lankytojus į pirkėjus.

"Michael Brown", "Customer Success Manager" Semalt , nurodo, kurie veiksniai gali turėti įtakos jūsų PR ir dalijasi jų valdymu.

PR veikia reitingą

Tinklalapiai, kurių SERP yra aukštas. Po "Google"2017 m. sausio mėn. atnaujinimas, turinio atitikimas yra vienas iš įtakingiausių interneto svetainių reitingavimo veiksnių. Vienas iš būdų, kuriuo"Google" algoritmas naudoja, kad šis patvirtinimas būtų jūsų svetainės paspaudimų rodiklis. Kai asmuo ieško užklausos, mato rezultatą,ir paspaudžia nuorodą, tai yra pirmasis turinio suvokimas ir potencialus pirkėjas, kuris parodė susidomėjimą.

PR padeda paieškos sistemoms vertinti tinklalapius, taip pat padeda žmonėms atpažinti nežinomusrinkos, turinčios didelį potencialą. Šis straipsnis bus skirtas metodams, kuriuos galite naudoti savo e-komercijos svetainėje, kad gautumėte aukštesnį Kuris yra geresnių konversijų nei anksčiau.

Raktažodžiai placement

Įdėkite raktinius žodžius į savo žiniatinklio turinio pavadinimą. Šis metodas gundo algoritmas, nes jis bando elgtis kaip žmogus. Pavyzdžiui, raktiniai žodžiai turėtų būti pridedami prie meta žymos su atitinkamu aprašymu. Id est, jei naudojate raktinį žodį "šunų maistas", svarbu parašyti turinio, kuris yra susijęs su turiniu, pavadinimą ir niša, kurią taikote. Šiuo atveju galite parašyti turinio pavadinimą, pvz., "Šunų maistas, kuris sukelia alergiją".

Gera technika yra pradėti nuo pat paties raktinio žodžio. Skaitytuvas analizuoja jūsųpirmiausia svetainę su pavadinimu ir meta aprašymu. Ši vieta yra galimybė pateikti konkurencinius raktinius žodžius jų atitinkamose srityse.

turinio rašymas

Didinant PR, turinys turi būti aktualus ir matomasdėl kai kurių paieškos rezultatų skydų. Dėl to asmuo, kuris ieško jūsų svetainėje esančio turinio, tikrai spustelėja jį, nes tai matoma žiūrovų grupėje. SEO procesas apima raktinius žodžius ir skirtingus raktinių žodžių pateikimo būdus. Padidinti savo PR suraktažodžius, naudokite raktinių žodžių paieškos priemones, tokias kaip "Google AdWords". Po to naudokite šiuos konkurencinius raktinius žodžius norėdami sukurti pavadinimą, taip patturinio kūnas jūsų tinklalapyje. Tam tikrais atvejais naudokite jį ir meta aprašyme. Naudojamų raktinių žodžių patrauklumas ir aktualumasyra veiksniai, kurie pritraukia jūsų svetainę kaip kai kuriuos iš pirmųjų rezultatų.

Meta aprašymas

Šis skyrius yra svetainės dalis, kurioje apibūdinamas tinklalapio turinysar svetainę. Daugeliu atvejų žiniatinklio kūrėjai naudoja šabloną, tačiau kiti siuvėjai atlieka meta aprašymą. Tai yra tik 160tik simboliai. Asmenims, norintiems padidinti PR, svarbu įtraukti raktinius žodžius ir meta aprašyme Source .

November 28, 2017