Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: internetinis marketingas Geheimnisse Niemand Hat Ihnen Erzählt

1 answers:

Šiuo metu įmonėms yra daugiau būdų ir vietų rinkai savo prekių ženklus ir produktus, nei bet kada anksčiau. Tačiau rinkodaros plano nustatymas, ypač jei esate mažas verslas ar tiesiog vidutinio dydžio įmonė, turėdami ribotus išteklius ir nedidelis biudžetas, gali būti sunkus darbas.

Nors socialinės žiniasklaidos rinkodara paprastai yra laisva, tai gali būti šiek tiek, bet per daug laiko.

Kita vertus, tradicinė reklaminė reklama, taip pat skaitmeninė reklama gali būti gana brangi, todėl "Search Engine Optimization" "Semalt" vyresnysis klientų sėkmės vadybininkas Artemas Abgarianas.

Jei norite padidinti internetinę versiją, galbūt norėsite optimizuoti svetainės greitį. "Google" ir kitos paieškos sistemos žino, kad jų vartotojai nėra pacientų grupė. Jie turi kuo greičiau pateikti rezultatus, kad užtikrintų jų naudotojų dalyvavimą. Jei internetinė rinkodara yra jūsų plano pagrindas, labai svarbu, kad jūs liktumėte prieš svetainės greitį, kad galėtumėte greitai ir patogiai naudotis savo klientais.

Galite sužinoti, kaip veikia jūsų svetainė, naudodami "Google Page Speed ​​Tool". Tai nemokamas įrankis, pagal kurį jūsų svetainė priskiriama nuo 1 iki 100 rezultatų, kaip "Google" vertina jūsų svetainės greitį. Jei jūsų svetainė įvertins ką nors žemiau 60, galbūt norėsite iš naujo įvertinti savo galimybes, kad padidintumėte svetainės našumo greitį..

Deja, svetainės apkrovos greitis nėra paprastas įskiepio atnaujinimas. Tai labai priklauso nuo kodo optimizavimo, taip pat nuo galinės plėtros. Jei apkrovos greitis nebuvo kažkas, apie ką aptarėte su savo svetainės dizaino komanda, tai greičiausiai tai nebuvo sukurta greičiui. Jei taip yra, efektyviau atstatyti, nes bandymas optimizuoti bus didžiulis mūšis.

Šiandien labai svarbu, kad jūsų SEO kampanija apimtų tvirtą nuorodų kūrimo kampaniją. Iš esmės tai skatina aukštos kokybės nuorodas į jūsų svetainę. Vienas iš efektyviausių būdų užtikrinti sau kokybiškus ryšius - įgyvendinti PR kampaniją. Kai užtikrinsite žiniasklaidos aprėptį per tikslinę PR kampaniją, žiniasklaidos priemonės pasidalins turiniu, kurį jūsų įmonė naudos internetu. Be to, jie gali įtraukti nuorodas į jūsų svetainę, kad skaitytojams būtų pateikta daugiau informacijos apie jūsų įmonę.

Svarbi sėkmingos rinkodaros kampanijos dalis yra jūsų svetainės lankymasis. Tačiau tu neturėtum sustoti. Tai yra kur optimizavimo konversijų rodiklis užima nugarą. CRO apima analizę, kaip lankytojai žiūri į jūsų svetainę, siekdami atrasti galimybes pagerinti savo patirtį, taip pat padidinti klientų skaičių.

Daugelis kompanijų praleidžia daug pinigų, eidami srautą į savo įmonės svetaines, ir visiškai pamiršta atlikti konversijų optimizavimo metodus. CRO yra raktas siekiant sumažinti išlaidas rinkodaros išlaidoms. Dėl pliuso pusės ji taip pat padidina jūsų investicijų į internetinę rinkodaros grąžą. Todėl labai svarbu, kad jūs įtrauktumėte šį optimizavimo būdą į savo rinkodaros planą. Laiku tinkamai gausite naudos iš savo kampanijos Source .

November 28, 2017