Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: "IoT" ir "Reaper" tinklai ir su jais susiję pavojai

1 answers:

"Reeter botnet" naudojama tam, kad sumažintų ir taikytų kai kurias internetines paslaugas, tokias kaip DDOS (Distributed Service Denial). Jie taip pat teikia daugybę šlamšto kampanijų. Kadangi vartotojai nesupranta idėjos, jei "pervyniojimo" botnetai užkrėsti savo kompiuterius, spameriai gali lengvai pavogti jūsų asmeninius duomenis, kurie vėliau naudojami tapatybės vagystės sukčiavimui - parchi giochi da esterno.

Nikas Chaykovskiy, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, paaiškina, kad blogiausias dalykas yra tai, kad kibernetiniai nusikaltėliai kuria "botnetus" ir parduoda juos internetiniams pretendentams. Tada jie naudoja tinklus už kai kuriuos elektroninius nusikaltimus visame pasaulyje. "IoT" botnetai yra pažeistų prietaisų rinkiniai, įskaitant maršrutizatorius, DVR, fotoaparatus, nešiojamus įrenginius ir keletą įterptųjų technologijų. Tai daugiausia užkrečia virusais ir leidžia užpuolikams kontroliuoti ir atlikti įvairias užduotis tiek neprisijungus, tiek internetu. Visuose "IoT" įrenginiuose yra prastos saugumo parinktys ir savybės, tokios kaip numatomi kredencialai, pažeisti administravimo prisijungimai ir bendri prievadai nuotolinei prieigai. Įsilaužėliai dažniausiai kompromisuoja įrenginius per grubus jėgos prisijungimus ir įveda įvairias kenkėjiškas programas per atvirus uostus arba pažeidžiamas paslaugas .

Kaip rasti, ar jūsų kompiuteris yra "IoT" arba "pjaunamosios" botnetų dalis

Lengva rasti, ar jūsų kompiuteris yra botneto dalis, ir jūs taip pat galite įvertinti jo poveikį jūsų įrenginio veikimui. Kai kompiuteris tampa botneto dalimi, jis veikia lėtai ir neveikia pagal jūsų nurodymus. Be to, tinklalapiai nėra tinkamai įkelti, o jūsų operacinės sistemos yra perkrautas su daugybe užklausų.

Kaip veikia šie botnetai

Pjaunamųjų botnetai ir IoT yra pavesta atlikti tam tikras užduotis. Jie dažniausiai yra atsakingi už asmeninės informacijos, pvz., Kredito kortelės informacijos, pavagavimą ir gali būti nematomi naudotojams dėl jų ramios elgsenos. Įsilaužėliai, žinomi kaip "botmasters", daugiausia naudoja šiuos "botnetus". Komandų ir valdymo serveriai yra skirti sumažinti botnetus.

Šie robotų tinklai yra susiję su šia rizika .

1. Jie pretenduoja, kad yra teisėti ir užsiima įtartina veikla:

Su "botnetais" susijusi rizika yra tokia pati kaip kenksmingų programų ir įtartinos veiklos internete rizika. Pavyzdžiui, "botnetai" yra skirti pavogti jūsų asmeninę informaciją ir pasiekti jūsų kreditinės kortelės duomenis. Jie taip pat gauna prieigą prie jūsų intelektinės nuosavybės, brėžinių ir slaptažodžių, o kartais verčia jus spustelėti jų nuorodas į susijusias svetaines. Turėtumėte suprasti, kad kai jūsų kompiuteris užsikrečia, jis nebebus veikiantis kaip jūsų reikalavimai, bet atliks įsibrovėlių nustatytas užduotis .

2. Nėra asmeninių ir verslo kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių linijos:

Tarp verslo ir asmeninių kompiuterių linija yra neryški. Visi mes galime būti "botnet" kenkėjiškų programų aukomis, ir vienintelis būdas juos atsikratyti yra įdiegti kovos su kenkėjiškų programų programas. "Botnet" kenkėjiškos programos nustatymas ir sustabdymas - tai viskas, ko reikia, kad užtikrintumėte savo saugumą internete. Technologinėje perspektyvoje robotų tinklus galima sustabdyti naudojant kovos su kenkėjiškomis programomis ar antivirusines programas. Mes galime sustabdyti tinklo srauto infekcijas ir greitai jas atsikratyti .

November 29, 2017