Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: Kaip atsikratyti Trojan Botnet

1 answers:

Trojos arklys plinta, kai jūsų saugumo priemonės nėra autentiškos ir patikimos. Gana įžvalgūs vartotojai gali gauti priedų iš nežinomų siuntėjų, kurie pretenduoja būti nekalti ir norintys įsitraukti į kai kuriuos internetinius sandorius. Dėl to jie prašo paspausti tam tikras nuorodas, kurios nėra saugios - mobile con caminetto elettrico. Trojos arklys dažniausiai skleidžia šias įtartinas priedus ar nuorodas. Juose yra boto agentų, kurie įdiegiami į jūsų sistemą ir atrodo kaip zombiai. Jack Miller "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas sako, kad dauguma "Trojan" botneto atvejų pranešama, kai sistemose veikia konkretus rootkitas ar Trojos arklys, arba kai kenkėjiškas kodas patenka į kompiuterių sistemas ir tampa dalis jo atminties .

Kaip šios infekcijos plinta?

Kaip ir kitos programos, "Trojan" botnetai skirstomi atsitiktinai ir kompromisuoja daugybę kompiuterių įrenginių. Šios programos tampa jūsų kompiuterio įrenginio dalimi ir neleidžia jums žinoti, kad jos aktyviai vykdo kai kurias neteisėtas užduotis. Daugumai dalių Trojanų botnetai ir infekcijos savo įrenginyje sukuria konfigūravimo įrašus ir kompromisuoja jo bendrą našumą ir funkcionalumą .

Kaip pašalinti Trojos arklys iš jūsų sistemos?

Deja, nėra būdų užkirsti kelią Trojos arklys-botnetams ir kitiems robotams atvykti, bet jūs galite juos pašalinti iš savo kompiuterio penkiais skirtingais būdais .

Procedūra №1: Naudokite Autoruns

Laimei, kai kurios programos ir įrankiai leidžia jums dideliu mastu sumažinti Trojos arklys. Mes rekomenduojame naudoti Sysinternals arba Autoruns.Tai yra labai geros programos, kurias galima lengvai įdiegti. jie yra įdiegti, neturėtumėte pamiršti, kad juos aktyvuos kuo greičiau. Ši programa apibūdins visus Trojanų botnetus ir tradicinius robotus, kurie padės pašalinti juos iš jūsų sistemos .

Procedūra Nr.2: išvalyti talpyklą

Įdiegę šią programą, nepamirškite išvalyti talpyklos. Leisk man čia pasakyti, kad dauguma Trojos arklys "botnetų" palieka savo fragmentus net tada, kai jas pašalinate. Taigi talpyklos išvalymas užtikrins, kad visi jų fragmentai taip pat būtų pašalinti, o jums nereikia naudoti kitų saugumo priemonių .

Procedūra №3: įdiekite antivirusines ar anti-Trojan programas ir juos atnaujinkite

Nepamirškite įdiegti antivirusinių ir anti-Trojan programų ir juos atnaujinti kasdien. Šios programos padės pašalinti visus Trojan-botnety, taip pat gali būti užkirsti kelią DoS atakoms. Įsitikinkite, kad laikėte saugos pataisas atnaujintą ir nedvejodami nusipirkite mokamas versijas už papildomas funkcijas ir savybes .

Rekomenduojamos antivirusinės programos ir kovos su kenkėjiškomis programomis įrankiai

"Kaspersky", "ESET Nod32", "Avast", "AVG", "BitDefender", "Antivir" ir "Trend Micro" yra patikimiausios antivirusinės programos, kurias galite išbandyti. Antivirusinės programos apima "Malwarebytes", "Emsisoft" ir "Zemana". Galite atsisiųsti ir išgauti bet kurią iš šių antivirusinių ar kovos su kenkėjiškų programų, kad po kelių minučių atsikratytų "Trojan" tinklų. Visi jie rodo informaciją apie tai, kaip Trojos arklys užkrečia jūsų sistemas, ir jūs neturėtumėte pamiršti paleisti nuskaitymo kiekvieną kartą, kai įjungiate kompiuterį .

November 29, 2017