Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: kaip paleisti puikią turinio rinkodaros kampaniją

1 answers:

Prieš porą savaičių publikuotas 60 antrojo rinkodaros tinklaraščio turinys, kuriame pabrėžta tiesa, susijusi su turinio rinkodara. Straipsnyje dėmesys sutelktas į tai, kad turinio rinkodara savaime nepadės išspręsti visų problemų.

Tai puikus turinio rinkodaros tikslas - klientams paversti žiniatinklio lankytojus, tai yra tik vienas rinkodaros strategijos įrankis. Mokama paieška, tiesioginis atsakymas, mobiliosios rinkodaros ir vaizdo skelbimai yra keletas kitų rinkodaros priemonių.

Jasonas Adleris, Semalt klientų sėkmės vadovas, dalijasi savo patirtimi šioje srityje.

Prieš keletą savaičių sukurtas didelis pliusas yra tas, kad jis sukėlė pageidaujamą 60 antrojo rinkodaros rinkėjų diskusiją. Nepaisant to, aš praleidau didelę problemą, su kuria susiduria turinio rinkodaros specialistai. Ir šis iššūkis patenka į tai, į ką atkreipiamas jūsų dėmesys.

Dauguma turinio rinkodaros susiduria su iššūkiu, sutelkiant dėmesį į vieną klausimą. Yra daugybe parametrų, kurie gali užfiksuoti turinio rinkodaros specialistų dėmesį.

Tais atvejais, kai esate užsiėmęs, norėdami gauti elektroninę knygą, socialinės žiniasklaidos kampaniją, tinklaraščio įrašą ir infografinę kampaniją iš durų, lengva nustatyti svarbiausius jūsų darbo parametrus. Todėl galite lengvai patobulinti savo kampaniją, susitelkdami į klaidingas problemas.

Prieš svarstydami problemas, į kurias turėtumėte sutelkti dėmesį, leiskite pakalbėti apie kažką svarbaus.

Vadovai nėra susiję su turinio rinkodaros kampanijomis. Prieš pateikiant metinę ataskaitą, generalinis direktorius išleidžia laišką, kuriame pateikia gilesnį supratimą apie svarbiausius įmonės poveikį ir priemones, kurios bus naudojamos sprendžiant problemas. Šiame laiške generalinis direktorius daugiausia dėmesio skiria vienai toliau aprašomai temai.

Dauguma turinio rinkodaros specialistų daugiausia dėmesio skiria taktikoms, tokioms kaip tinklaraščio įrašai ir elektroninės knygos, o ne dėmesio klientų įsigijimui ir pajamų augimui.

Toliau pateikiami klausimai padės jums sėkmingai valdyti turinio rinkodaros kampanijas:

Analizuokite kraštovaizdį - paklauskite kolegų darbininkų, ką jie laiko svarbiausiomis dėmesio sritimis. Tikėtis, kad daugelis iš jų kalbės taktikos, o ne objektyvaus.

Iš naujo suaktyvinkite savo pastangas - įsitikinkite, kad jūsų darbuotojai supranta, kad, neatsižvelgiant į taktikos svarbą, tai labai nesvarbu, jei nesugeba sutelkti dėmesį į rezultatus. Šiuo požiūriu pageidaujamas rezultatas yra įsigyti naujų klientų, siekiant optimizuoti pelną.

Stebėkite savo pažangą - stebėkite per šią savaitę esančių kartų skaičių, kai nukrypiate nuo pagrindinio tikslo įgyti naujų klientų. Sutelkkite dėmesį į didėjančių pajamų tikslus. Nekreipk daugiau dėmesio į taktiką. Tai nereiškia, kad taktika nėra raktas, arba jūs neturėtumėte nuo jų pajusite akių. Tai tiesiog reiškia, kad turėtumėte labiau rūpintis galutiniais rezultatais.

Ar viskas, kas jums prideda? Tikiuosi, kad taip. Šią savaitę informuok mane apie savo rezultatus. Aš būsiu susirūpinęs jūsų požiūriu ir mintimis apie šią problemą, nes einame per ketvirtą ir paskutinį metų ketvirtį Source .

November 28, 2017