Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: kaip sukurti paprastą WordPress įskiepį

1 answers:

Įprasto "WordPress" įskiepio sukūrimas yra lengvas. Dauguma žmonių mano, kad šis aspektas yra naudingas jų modifikacijų ir daugybės poreikių valdymui. Įskiepiai yra PHP kodo elementai, kurie keičia jūsų svetainės veikimą. Galite sukurti šį kodą ir įtraukti jį į savo "WordPress" svetainę be pagrindinio svetainės kodo keitimo. Kai kuriais atvejais jums gali tekti pridėti unikalią jūsų svetainės funkciją, kuri neturi parengto komercinio įskiepio.

Šiame SEO straipsnyje, kurį pateikia Andrew Dyhan, vienas iš pirmaujančių ekspertų iš Semalt , jūs sužinosite, kaip sukurti savo "WordPress" įskiepį .

Pagrindinė "WordPress" įskiepio struktūra

Šiame SEO vadove mes sutelksime dėmesį į WordPress įskiepio kūrimą. Tai paprastas PHP failas, kuriame yra keletas instrukcijų. Mano SEO nuomone, visada gerai kurti aplanką ir įdėti PHP failą viduje. Šis aplankas turi turėti panašų pavadinimą su įskiepio pavadinimu. Sukūrę šį failą, labai svarbu jį įkelti į serverio kompiuterio aplanką wp-content / plugins. Įskiepiai turi kelis pagrindus. Pavyzdžiui, yra antraštė .

"WordPress" įskiepių antraštė

Paprastas antraštė turi nedidelę funkcinę struktūrą, kurią "WordPress" gali atpažinti. Pavyzdžiui, jis turi:

Prisijungimo vardas: mūsų naujas įskiepis

Tai paprasčiausias įskiepių antraštės formatas, suderinamas su "WordPress" turinio valdymo sistema. Atlikdami šį veiksmą, jūs gaunate darbo papildinį, kurį galite įjungti "WordPress" įskiepių srityje. Tačiau jame nėra jokių funkcijų. Taigi tai nepakeis jokios jūsų svetainės funkcijos. Antraštėje taip pat gali būti ir kitos informacijos, tokios kaip autorius, aprašymas, versija ir tt Kai kuri ši informacija gali būti reikalinga būsimiems vystymosi tikslams.

Likęs įskiepio

Nėra jokių apribojimų instrukcijoms, kurias galite įdėti į savo papildinį..Tačiau svarbu atsižvelgti į jūsų svetainės atsakymą kaip į statybos strategiją. Naudojant per daug kodo, jūsų svetainė gali būti labai pakeista. Galite modifikuoti savo papildinį kiek jums reikia. Tai paprastas PHP failas, kurį galite modifikuoti taip pat, kaip bet kokią temą, bet kokį pakeitimą, kurį galite atlikti savo failuose functions.php. Iš esmės svarbu kuo labiau sumažinti pakeitimus, kuriuos galite įdėti į "WordPress" svetainę. Pavyzdžiui, galiu naudoti šį fragmentą, kad padėtų mano tinklalapiui nukreipti puslapį į kitą, net visiškai naująja svetainę;

funkcija my_custom_redirect {

Global $ post;

jei (is_page || is_object ($ post)) (

jei ($ redirect = get_post_meta ($ post-> ID, "redirect", true)) {

wp_redirect ($ nukreipti);

išeiti;

add_action ('get_header', 'my_custom_redirect');

Šis fragmentas turi vieną paprastą funkciją. Tai gali leisti jums pridėti pasirinktinį meta į bet kurį puslapį. Be to, jis gali padėti jums pridėti pasirinktinį "nukreipimą" naudojant kitą URL. Ankstesniame antraštėje atrodys visas įskiepis;

/ *

Prisijungimo vardas: mūsų naujas įskiepis

funkcija my_custom_redirect {

Global $ post;

jei (is_page || is_object ($ post)) (

jei ($ redirect = get_post_meta ($ post-> ID, "redirect", true))

wp_redirect ($ nukreipti);

išeiti;

add_action ('get_header', 'my_custom_redirect');

Taip paprasta sukurti pasirinktinį "WordPress" įskiepį. Kaip ir anksčiau, mes sukūrėme papildinį, galintį nukreipti puslapius. Taip pat galite pridėti kitą PHP kodo eilutę, kad atliktumėte skirtingas funkcijas "WordPress" svetainėje .

November 29, 2017
Semalt Ekspertas: kaip sukurti paprastą WordPress įskiepį
Reply