Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: Segredos De Criar Conteúdo Compartilhável

1 answers:

Turinio rinkodara yra veiksmingas būdas gauti turinį prieš auditoriją. Nors dalijantis turiniu yra viena iš geriausių skaitmeninių tendencijų, dauguma žmonių, atrodo, nežino, ko tai reiškia. Svarbiausia yra kurti turinį, kuris yra pakankamai vertingas dalytis.

Andrew Dyhan, "Semalt" klientų sėkmės vadovas pateikia šiuos dešimt patarimų, kaip padėti bet kuriam asmeniui įsigyti bendrintą turinį.

1. Tikrai didelis turinys

Vienintelis būdas, kuriuo žmonės dalijasi turiniu, gali rasti tai vertę. Puikus turinys šiame kontekste reiškia derinti tinkamumą ir kokybę. Turinys turėtų būti labai tikslus tikslinei auditorijai ir aukščiausio lygio kokybei.

2. "Bite Sized Works Best"

Darbas yra pernelyg techniškai ar giliai praranda skaitytojus ar žiūrovus, taip sumažinant akcijų kursus. Turinys gali būti ilgas, tačiau skaitytojai taip pat turi rasti jį virškinamą. Viršuje turėtų būti aiški antraštė ir glausta santrauka. Kalbant apie ilgus tekstus, jie turi būti suskaidomi į skaitymo skiltį.

3..Pasinerti į gilumą

Turinio rinkodaros specialistai neturėtų sugrįžti atlikti gilesnius turinio, kurį jie parašo, tyrimus. Tai labai svarbu, ypač jei bando šviesti kitą apie tam tikrą temą, o tai taip pat kelia klausimą. Jei asmuo turi dalytis informacija, jis turi atsakyti į konkretų klausimą išsamiai, prisimindamas, kad jį sugriauti į mažesnius skaitomus gabalus.

4. Įtraukti vaizdus

"HubSpot" statistika rodo, kad vaizdo turiniui suteikiama daugiau dėmesio socialinei žiniasklaidai. Tai nereiškia, kad turėtumėte gauti iliustratorių arba sukurti informacinį grafiką visam turinio turiniui. Vietoj to turinys turėtų būti vizualiai patrauklus tiesiog pridedant antraštės nuotrauką arba miniatiūrą, susijusią su medžiaga.

5. Pridėkite "Nustebink" bruožą

Rinkodaros turėtojai turėtų rasti šokiruojančio, bet sąmoningo turinio vertę. Jei turinys, kurį norima pateikti, sukrečia vartotojus tinkamu būdu, yra didelė tikimybė, kad jis gaus akcijas.

6. Info grafika turi didelę vertę

Informacinė grafika nėra nei lengva, nei pigta kurti. Nepaisant to, jei jų turinys gali būti šiek tiek naudojamas, jie būtų pagrindinė strategijos dalis, naudojama dalintis turiniu. Jie yra vizualūs, lengvai suprantami ir kartais pateikia "wow" turinio aspektą. Informacinės grafikos apibendrina tai, ką kalbasi apie turinio rinkodaros specialistus, ir, jei jie bus pakankamai įdomūs, vartotojams bus lengva pasidalyti.

7. Gaukite analitinį

Turinio rinkodaros specialistai turėtų įsitikinti, kad jie seka kiekvieną dalyką, o jų turinį gauna jų dalis. Vienas iš būdų kurti naują turinį - pamatyti ankstesnės strategijos rezultatus. Praeityje sėkmingos strategijos sukūrimas užtikrina sėkmę naujame turinyje. Analizuodami galėsite pamatyti, kas veikia verslui.

8.Įtraukti humorą

Kartais humorą sunku ištraukti į turinį. Jei vienas neturi puikios humoro jausmo ir supranta auditoriją ir žino, kas joms reikalinga, rinkodaros specialistui reikia vengti juoko arba išlaikyti jį kiek įmanoma. Dėl to smagu dalykų kūrimas gali nukristi ir sukelti auditorijos praradimą.

9. Tikras turinys

Jei norite sukurti kokybišką turinį, kad kreipėtės į skaitytojų bazę, jie privalo tai padaryti visumoje. Žmonės gali išprovokuoti pardavimo vietas iš turinio. Tai sukuria suvokimą, kad vienoje šalyje yra galutinis darbotvarkė, dėl kurios gali būti atliekų sąvartynas. Žmonės apdovanojo sąžiningumą ir norėtų pasidalinti tikru turiniu. Jie taip pat nenukreipia turinio iš bendrovių, jei jie yra iš anksto ir sąžiningi.

10. Kvietimas veikti

Turinio rinkodaros specialistai turi lengvai dalintis savo turiniu, ypač jei jis gyvena jų tinklalapiuose. Jie gali pridėti socialinius mygtukus, pabrėžti bendrinimo galimybes arba paprašyti žmonių bendrinti, jei jiems tai patiko. Tai paprastas veiksmas, galintis daryti stebuklus dėl turinio.

Premija: bendrauti su auditorija

Turinio išleidimui į rinką reikalaujama rašytojui įsitraukti. Tai padidina turinio gyvavimo ciklą. Tuo metu turinio rinkodaros specialistai plėtoja prasmingus santykius su auditorija. Esant tokiai artumo, lengva išsiaiškinti bet kokias spragas, kurias jie gali užpildyti.

Išvada

Dešimt taškų veikia kaip kontrolinis sąrašas. Nereikia, kad jų turinys pasiektų visus patarimus vienu metu. Nepaisant to, jei turinys pasiekia tam tikrus sąrašo punktus, tai yra didesnė tikimybė, kad skaitytojai jį dalysis Source .

November 28, 2017