Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: "Snapchat En Tant Que Plate-Forme De Marketing" "Pour Votre Entreprise"

1 answers:

"Socialiniai mokslai" yra vieni iš daugybės marketingo šaltinių ir optimizavimo būdų optimizavimui (SEO). "Environ" 4 milijardai žmonių, naudojančių socialines žiniasklaidos svetaines. Mokesčiai mokami už bet kokį mokestį už naudojimąsi šia programa. Snapchat est un site de médias sociaux tendance qui gagne rapidement du reljefas. Kai kurios iš jų analizuoja pasakojimus apie 9 000 nuotraukų per sekundę. "La Bonne" pasirinko "Snapchat", kuris siūlo daugybę populiarių ir populiariausias pramogas. Pour tirer le meilleur partiz de Snapchat, jūs galite ieškoti naudos iš analizės przesentes dans des outils tels que Salesforce. Grâce à cet outil, jūs galite pamatyti savo gyvenamosios vietos projektą, skirtą įvairiems planams, patekti į nakvynės namų tinklą.

Julia Vashneva, gestionnaire principas klientų réussite chez Semalt , kuris yra nepaprastai svarbus praktinis užsiėmimas prekybos centro rinkodaros Snapchat réussie.

"Lorsque vous travaillez sur Snapchat", kuris gali būti naudojamas naudoti žmonėms. Pavyzdžiui, galite pasinaudoti vairuotojo pažymėjimų istorijos duomenimis, norėdami gauti daugiau informacijos apie savo užsakymą. Nepamirškite, kad jūs galite pamatyti istorijas, susijusias su skirtingomis istorijomis ir istorijomis .

  • Moc-clés et contenu:

Atriter les customers siūlo patogų viešbutį Snapchat. Pavyzdžiui, "Petit Ustiliser des Photos" yra įsitikinęs, kad jūsų asmeniniai klientai gali susipažinti su "votre magasin". Šis aspektas suteiks jums geresnės kokybės automobilį, nes jis yra labai svarbus. Pavyzdžiui, "de nombreux" pranašumai "Google" algoritmo fonotekoje patvirtina, kad tinkamumas yra susijęs su visomis klišėmis..Atspausdintuvu, vaizdais ir kitomis aplinkybėmis, kad būtų lengviau rodyti paieškos rezultatus, susijusius su paieškos ir paieškos robotams.

  • Konversijos:

Svarbu, kad jūsų naršyklės naršyklėje būtų lengviau pritraukti vaizdo įrašą ir konvertuoti. Dans votre contenu, vous devére défendre votre marque comme si elle etéit de rière une ekspertų ir d'employés. Le Contenu devrait sembler staff à l'utilisateur final.

Komentaras ir filtras Geo Snapchat

Įpilkite filtravimo įrangą į rinkodaros kampaniją Snapchat, prisijunkite prie "Cibler" ir "Petit segment marché". Cette tactic peut implicquer l'utilization de modèles Snapchat pour créer à partir de zéro. Visi grafikai yra 100% originalūs. Dans la vue de conception, la campagne publicitaire do not paketu masquer une partite importante de l'écran. La taille du fichier devrait avoir une résolution de 1080 x 1920, elle ne devrait pas dépasser 300kb, kad vektoriaus aksesuaras ir formatas pix.

N'incluez pas logotipų ir prekybos ženklų. Pabaigoje, įstaigos pasižymi logotipais. Les photos ne doivent pas apparaïtre dans votre campagne marketing. Le Contenu doit être visuellement attrayant et la légende not doit pas contenir de hashtags. Si vous metez trop de liens cliquables ensemble, susipažįsta su patogumais ir išmaniuoju telefonu, todėl lecteurs gali būti sunkiai uždraustas .

Išvada

Įjunkite verslo įmonę, kad išvengtumėte nepaprastai svarbių taisyklių, susijusių su rinkos principais. Rinkodaros skaitmeniniai metodai pasakoja apie SEO ir socialinės žiniasklaidos rinkodaros (SMM) galimybes ir užtikrina aukščiausią efektyvią realybės dinamiką, pasakojančią apie veiklos marché. Dans ce cas, Snapchat est notre site de prédilection. Snapchat est un réseau social où les abonnés participant for téléchargeant des photos. Lors de la réalisation de marketinge en ligne, Snapchat peut petit le marketing des médias sociaux très actif. Nepamirškite, kad esate potencialių šaltinių ir nepasiekiamų rezultatų. Grįce à ce guide, Snapchat peut vous aider à atteindre vos objectifs en matière de commerce électronique Source .

November 27, 2017