Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: "WordPress Free Glossary Plugins" - geriausi ekspertų patarimai

1 answers:

Jei jūsų "WordPress" svetainėje yra daug turinio, o jūs pavargote nuo pakartotinių apibrėžimų ir terminų, tuomet turėtumėte kuo greičiau įdiegti žodynėlio įskiepį. Žodynėlio papildinys padeda išvengti pasikartojančio turinio, o jūsų apibrėžimai ir terminai organizuojami mėnesius po mėnesių. Šie "WordPress" papildiniai leidžia susieti straipsnių terminus su terminų žodynu ir sutaupyti laiko. Žodynėlių papildiniai suteikia galimybę rodyti atitinkamus terminus tame pačiame tinklalapyje ir perkelti lankytojus iš vieno puslapio į kitą, taip mažindami jūsų atmetimo rodiklį.

Čia Aleksandras Peresunkas, vienas iš pirmaujančių specialistų iš Semalt , kalbėjo apie geriausius ir išsamius žodynų įskiepius "WordPress" svetainėms - buying a real id.

1. Žodynas dėžutė

Tai vienas iš labiausiai žinomų žodynėlių papildinių WordPress vartotojams. Jei norite lankytojams pateikti gerą žodyną ir terminus, turėtumėte įdiegti šį įskiepį ir kuo greičiau jį suaktyvinti. Šį įskiepį galite pasiekti iš savo "WordPress" katalogo "Plugins" ir galite pakeisti jo nustatymus pagal savo tinklaraštį .

2. "Click2Refer" virtualus žodynas

Jei norite nukreipti skaitytojus į skirtingas sąlygas ir tinklalapius, tada "Click2Refer Virtual Dictionary" yra tinkamas žodynų papildinys jums. Jis turi įvairias išskirtines savybes ir gali būti integruotas į bet kurią "WordPress" svetainę ar tinklaraštį. Tai padės išlaikyti lankytojus į savo svetainę, nes jūsų skelbimai yra gerai sukonstruoti ir puikiai atrodo..

3. Dvigubo paspaudimo žodyno paieška

Šis nuostabus žodynėlio papildinys yra lengva įdiegti ir nemokamas. Jei tai tiksliai veikia pavadinimą, tai siūlo. Įdiegę ir įjungę šį žodynėlio įskiepį savo "WordPress" svetainėje, galite lengvai patikrinti savo turinio ar straipsnių kokybę ir pagerinti žodyną internete. Jums tiesiog reikia įterpti žodynėlių sąrašą į kiekvieną tinklalapį ir pradėti pritraukti daugiau ir daugiau žmonių į jūsų svetainę, padidinti pardavimus ir uždirbti daug pinigų .

4. Enciklopedija Pro

Šis įskiepis sukuria naudotojui patogią sąsają naršyti pagal abėcėlę turinį ir skelbti pavadinimus. Šis fantastiškas žodynėlio papildinys nemokamas ir gali būti naudojamas tiek "WordPress", tiek "Blogger" tinklalapiuose. Jame pateikiamas išsamus anglų kalbos žodžių, terminų, akronimų ir sinonimų sąrašas, iš kurių galima rinktis. Laisvojoje versijoje yra ribotas galimybių skaičius, tačiau jo mokama versija atrakins jums daugybę pasiūlymų ir pasiūlymų.

5. WP žodynėlis

Tai vienas iš labiausiai žinomų ir geriausių žodynėlių papildinių "WordPress" vartotojams. Tai yra skirta žodyno ir žodynų mėgėjams ir yra lengva įdiegti. Įskiepis padeda išlaikyti savo skaitytojų dėmesį ir dėmesį su nemokamomis paslaugomis ir puikiu išdėstymu .

6. Leksikografas

Čia yra dar vienas nuostabus ir naudingas žodynėlis ir žodyno įskiepis jums. Leksikografas leidžia vartotojams tvarkyti savo žiniatinklio turinį ir įtraukti žodynus į visus tinklalapius per keletą minučių. Jums nereikia nieko daryti su savo HTML kodu, nes šis įskiepis daug laiko užduočių atliks tik tada, kai bus visiškai įdiegtas. Nors tai nebuvo laikinai atnaujintas, papildinys vis dar yra kietas.

November 29, 2017