Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: "WordPress" papildinio gairės

1 answers:

Įskiepiai yra šie PHP kodo fragmentai, kurie prideda jūsų svetainės funkcionalumą. Mėgėjų koduotojams žmonės naudoja šiuos kodus, norėdami pridėti funkcijų t savo dabartinę temą be pagrindinio temos kodo keitimo. Įskiepiai padeda kurti pasirinktines žinutes, tvarkyti įrašus į duomenų bazę, stebėti savo straipsnius, taip pat pridėti elementų aplankus į "CDN" serverį. Pavyzdžiui, asmenys, naudojantys "Amazon Affiliate" elektroninės komercijos svetaines, gali pasinaudoti šiomis funkcijomis. Kai kuriais atvejais jums gali prireikti asmeninio papildinio, kuris padėtų jums išspręsti unikalų jūsų svetainės poreikį.

Tema pakeičia svetainės išdėstymą ir išvaizdą, papildiniai padidina jų funkcijų funkcionalumą - new jersey long term care insurance. Temos vykdo savo funkcijas failų kataloge functions.php. Naudodami papildinius, galėsite įdėti jį į savo įskiepių aplanką. Žmogus, turintis pagrindinių žinių apie WordPress failų sistemą ir PHP kodavimą, gali sukurti pasirinktinį įskiepį. Šiame SEO straipsnyje galite sužinoti, kaip sukurti papildinį.

Andrew Dyhan, pirmaujantis specialistas Semalt , užtikrina, kad naudoti papildinį, jį reikia įkelti ir aktyvuoti .

Kaip veikia "WordPress" papildiniai

Įskiepiai yra paprasti PHP fragmentai. Kaip temos, tai yra PHP failai, esantys kur nors jūsų svetainės kataloge. Norėdami sukurti papildinį, turite pereiti į savo wp-content / plugins aplanką. Čia sukurkite aplanko pavadinimą ir įdėkite į jį PHP failą. Visi šie daiktai turi turėti panašų pavadinimą. Iš čia galėsite sukurti savo pirmąjį "WordPress" įskiepį .

Įskiepiai reikalauja antraštės. Antraštė yra pirmoji įskiepio dalis. Jame yra speciali informacija, pvz., Papildinio autoriaus vardas, versija, pavadinimas ir aprašymas. Naudodami teksto redaktorių, galėsite pridėti kodus ir fragmentus savo "WordPress" svetainėje. Pavyzdžiui, darant prielaidą, kad mūsų papildinys yra pavadinimas "Mūsų pavyzdžio įskiepis", galite naudoti kodą:

Prisijungimo vardas: mūsų mėginio įskiepis

Įskiepis URI: http: // Our-Sample-Plugin.com

Aprašymas: įskiepis, kaip patikrinti, kaip tai daroma

versija: 1..2

Autorius: Mr. Plugin

Autorius URI: https://oursampleplugin.com

Licencija: GPL2

Šis įskiepis yra baigtas. Įjunkite jį savo svetainės duomenų bazėje. Tačiau jame nėra jokios funkcijos. Todėl jis negali pasiekti jokių funkcijų. Norint dirbti, turite pridėti šio papildinio funkcijų eilutes. Naudodami savo programinę įrangą, galite pridėti kodo fragmentus prie savo kūno ir padaryti šį įskiepį atlikti tam tikrą savo svetainės vaidmenį. Pavyzdžiui, galbūt norėsite, kad šis įskiepis sugebėtų atkurti peržiūras. Tokiu atveju jūsų papildinys gali atrodyti taip:

/ *

Prisijungimo vardas: mūsų mėginio įskiepis

Įskiepis URI: http: // Our-Sample-Plugin.com

Aprašymas: įskiepis, kaip patikrinti, kaip tai daroma

versija: 1.2

Autorius: Mr. Plugin

Autorius URI: https://oursampleplugin.com

Licencija: GPL2

* / funkcija awepop_get_view_count {

Global $ post;

$ current_views = get_post_meta ($ post-> ID, "awepop_views", true);

jei (! Isset ($ current_views) ARBA tuščias ($ current_views) OR! Is_numeric ($ current_views)) {

$ current_views = 0;

}

grąžinti $ current_views;

}>

Tai visiškas WordPress įskiepis, galintis gauti ir rodyti puslapio peržiūras. Funkcijoms, kurias galite pridėti prie papildinio, nėra komandų apribojimo. Galiausiai turite įkelti ir įdiegti savo papildinį "WordPress". Iš čia galite aktyvuoti savo "WordPress" įskiepį .

November 29, 2017
Semalt Ekspertas: "WordPress" papildinio gairės
Reply