Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: "WordPress" šlamšto komentarai - 5 paprasti metodai, su kuriais susidoroti

1 answers:

Jei jūsų "WordPress" svetainė ar internetinis dienoraštis taip pat gauna nepageidaujamų komentarų, turėtumėte išmokti ir pritaikyti šiuos metodus, kuriuos nustatė "Digital Services" "Semalt" pirmaujanti specialistė.

1. Pašalinkite šiukšlių komentarus rankiniu būdu:

Svarbu atkreipti dėmesį į jūsų pastabas ir iš kur jie ateina. "Akismet" ar kitų panašių įskiepių naudojimas gali suteikti daug naudos, tačiau alternatyvos rankiniu būdu pašalinti nėra. Turėtumėte dažnai tikrinti ir ištrinti pastabas, kurios yra neteisėtos arba kuriose yra raktinių žodžių ar įtartinų Atgalinės nuorodos. Įsitikinkite, kad išmesti šiukšliadėžę, kai kenkėjiškos pastabos buvo ištrintos iš jūsų tinklaraščio.

2. Laikykite moderacijos komentarus:

Jūsų nuomone, kiek laiko reikia patikrinti, patvirtinti ar atmesti pastabas. Tuo tarpu galite juos laikyti moderuotai ir neleiskite kam nors tiesiogiai skelbti komentarus savo tinklaraščio įrašuose. Geriau norėčiau laikyti komentarus, o ne naudoti "Akismet". Aš patikrinu kiekvieną komentarą ir įsitikinkite, kad jis nėra sukūręs surogentes ar robotus. Komentarai, kuriuose yra kenkėjiškų nuorodų, raktinių žodžių ar netinkamų diskusijų, neturėtų būti patvirtinti, bet ištrinti iš svetainės. Paprasčiau tariant, mes galime pasakyti, kad pasitikėdami bet kokiu skaitytuvu, turėtumėte pažymėti komentarus, ir leiskite jam rašyti savo komentarus tiesiogiai ir be jokio moderatoriaus.

3. Keisti .htaccess failą, kad būtų išvengta komentarų apie "WordPress" šlamštą:

Jūsų .htaccess failas padės jums iki galo sugriežtinti "WordPress" tinklaraščio saugumą. Trumpos kodų eilutės yra daug geresnės nei ilgos eilutės ir sumažins nepageidaujamų komentarų skaičių. Kai "WordPress" paskyroje atidarysite .htaccess failą, turėtumėte atmesti šiuos kodus:

# Apsaugokite nuo šlamšto ir robotų

RewriteEngine On

RewriteCond% {REQUEST_METHOD} POST

RewriteCond% {REQUEST_URI}..wp-comments-post \ .php *

RewriteCond% {HTTP_REFERER}! .yourwebsite.com. * [OR]

RewriteCond% {HTTP_USER_AGENT} ^ $

RewriteRule (. *) ^ Http: //% (REMOTE_ADDR) / $ [R = 301, L]

Robotai ir vorai yra labiausiai dirginantys kenkėjai, todėl jiems išvengti yra labai lengva ir veiksminga.

4. Uždrausti nepageidaujamo e. Pašto platintojų IP adresus:

Kai asmuo komentuoja jūsų tinklaraštį, jo IP adresas įrašomas į jūsų "WordPress" sąskaitą. Turėtumėte atsitiktinai patikrinti visus IP adresus ir blokuoti IP, kurie atrodo įtartini ir keista. Galite blokuoti kiek įmanoma daugiau IP adresų arba galite naudoti "WordPress" papildinį, kad visam laikui užblokuotumėte visus įtartinus IP adresus. Arba galite pridėti šį kodą į pagrindinį .htaccess failą, kad užblokuotumėte įtartinus IP adresus .

# blokas ip

užsakymas leisti, paneigti

paneigti iš 192.168.44.211

paneigti nuo 224,39.163.11

paneigti nuo 172.16.7.91

5. Įdiekite anti-spam plugin:

Yra šimtai tūkstančių papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami atsikratyti nepageidaujamų komentarų. Kaip aš jums sakiau, kad aš nenaudavau Akismet, bet vieną kartą bandžiau išbandyti. Šis įskiepis yra "WordPress" įskiepių kataloge, kurį galima įdiegti nemokamai. Šis papildinys padeda užkirsti kelią "WordPress" šlamštui ir trolio komentarams, paprašius komentatoriaus atsakyti į keletą klausimų Source .

November 30, 2017