Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: WordPress temos tipai - naudingi patarimai

1 answers:

Sprendimas dėl "WordPress" temos yra pagrindinis pasirinkimas, kurį turi padaryti dienoraštis. Vienas iš geriausių "WordPress" ypatybių yra tai, kad jūs galite sukurti svetainę ir atvaizduoti tai, kaip jūs mėgstate ir norėtumėte, įtraukdami "WordPress" įskiepį. Tema paliks jūsų turinį vienodi, bet pakeis svetainės išvaizdą ir turinio pateikimo būdą. Pasirinktos idėjos rūšis gali padaryti jūsų turinį atrodo visiškai kitokia, ką jūs pasiekiate tik vienu paspaudimu .

Ivanas Konovalovas, vienas iš pirmaujančių specialistų Semalt , paaiškina, kad "WordPress" temos yra daugelio rūšių, įskaitant:

Pirkamos arba priemokos temos

Tai temos, kurias perkate iš internetinio tiekėjo - design beirut lebanon. Jūs nusprendžiate pirkti jas vienkartiniu mokesčiu arba pasirinkti kasmet mokėti. Atsižvelgiant į pardavėją, galite gauti vaizdo įrašų vadovus, paaiškinančius, kaip juos naudoti.

Įmokų temos turi daugybę naudos, įskaitant:

  • Aukštos kokybės
  • Optimizuotas ir aukštos kokybės
  • Siūlyti visą paramą
  • Jie naudoja naujausias technologijas ir aukščiausius interneto standartus

Jie turi daugybę galimybių ir tinkinimo funkcijų, kurios leidžia suklastoti jūsų svetainės funkcionalumą. Kai kurios galimybės apima spalvų keitimą ir svetainės išdėstymo keitimą..Tai geriausias tinklalapio tinklalapis .

Nemokama temos

Yra tūkstančiai nemokamų temų tipų internete. Jie yra nemokami ir gali būti naudojami be jokių apribojimų. Galite juos rasti apsilankę Wordpress.org temų kataloge ir jie yra 100% nemokami.

Laisvas - tai reiškia, kad jūs gaunate juos nemokėdami nieko už tai. Nemokamos temos skiriasi nuo "freemium", nes nemokamos temos yra pilnas, nuo menkų iki stulbinančių dizainų.

"Freemium". Šios temos yra įtrauktos į funkcijų ribotą taikymo sritį, skirtą bandymams, kur galų gale, jei jums tai patinka, jūsų bus paprašyta nusipirkti visą versiją. Todėl jie nėra nemokami, nes jums reikės laiku sumokėti.

šarnyras

Jie taip pat vadinami pradedamos kūrėjo temomis. Taip yra todėl, kad temos jau yra parengti, tačiau jie turi būti sukurti geresniam dalykui.

Šios temos yra pritaikytos minimaliam dizainui. Tai apima tokias temas kaip skeletas, kaulai ir šaknys, kuriuose kūrėjai naudingi vieni kitiems, stengdamiesi juos kurti, kad jie būtų stabilūs ir ekonomiškai perspektyvūs. Jų tikslas - suteikti vartotojams informaciją, pritaikytą temų kodams, ir jie yra rekomenduojami tiems žmonėms, norintiems kurti temas .

Kiekviena tema yra unikali, ir jie visi yra suprojektuoti taip, kad atitiktų kiekvieno žmogaus poreikius. Atlikite tam tikrų kiekvieno ypatybių tyrimą prieš nusprendžiant naudoti temą savo tinklaraštyje .

November 29, 2017