Back to Question Center
0

Semalt: geriausias būdas sustabdyti pop-up skelbimus

1 answers:

"Google" puikiai tinka laikyti iššokančiuosius langus kontroliuoti. Štai kodėl iššokančių langų, įsiveržiančių į naršymo patirtį, jūrose yra keletas pagrindinių problemų. Laimei, yra daug būdų kovoti su šiomis erzinančiomis ir erzinančiomis reklamomis. Atsikratyti nepageidaujamų ir neįprastų iškylančių langų ir banerio skelbimų yra dvipusis procesas. Pirmiausia turite pašalinti bet kokią reklaminę arba kenkėjišką programinę įrangą iš savo kompiuterio - into it over it logo design. Antra, turėtumėte naudoti naršyklės plėtinį, kad blokuotumėte iššokančius langus ir reklaminius skelbimus. Keletas kitų dalykų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, paminėtos toliau .

Langų valymas:

Lisa Mitchell, Semalt ekspertas, paaiškina, kad jei paleisite "AVG" antivirusinę programą ir ji nebeveikia tinkamai, turėtumėte ieškoti kitokios reklaminės ar kenkėjiškos programos. Dauguma ekspertų rekomenduoja "Malwarebytes Anti-Malware", kuri gerai kovoja su kenkėjiškomis programomis ir šalina piktavalagius skelbimus iš jūsų sistemos. Kitas panaši programa, kurią galite išbandyti tiek "Windows 7", tiek "Windows 8", yra "Xplode" "AdwCleaner", kuri nukreipta į visas tas įrankių juostas, naršyklės įsibrovėlius ir reklamines programas, kurios sukuria daug iššokančių langų. Yra klaidinga ir neteisėta "AdwCleaner" versija, kurioje paprašysite sumokėti už pašalinimą iššokančių langų ir reklaminės. Jūs neturėtumėte pasirinkti ir atsisiųsti tik tikrąją šio įrankio versiją..

Naršyklės priedai:

Norėdami patikrinti plėtinius ir papildinius "Windows 7" ir "Windows 8", spustelėkite piktogramą viršutinėje pusėje ir spustelėkite papildymo parinktį iš išskleidžiamojo meniu. Visuose prieduose yra atskiri mygtukai "Išjungti, šalinti ir parinktys". Jums tiesiog reikia spustelėti mygtuką "Išjungti" ir sustabdyti kenkėjiškų programų atsiradimą bei piktavalodžių reklamų rodymą jūsų operacinėje sistemoje. Kitas būdas, kaip sumažinti "Windows 7" ir "Windows 8" iškylančių langų skelbimų skaičių, yra įdiegti "Ublock Origin" programinę įrangą. Programą pristatė "Raymond Hill" ir gali naudoti skirtingas kenkėjiškas programas ir reklamines programas, kurios sukelia iškylančius langus. Jame yra keletas filtrų, tokių kaip "EasyPrivacy" ir "EasyList". Taip pat galite pasirinkti "Ghostery", kuris yra geriausias ir įspūdingiausias įrankis blokuoti iššokančius skelbimus. Tai gali užblokuoti "Facebook" skelbimus, "DoubleClick" skelbimus ir "Google" vertėjų reklamą .

Sustabdykite programinę įrangą:

Pop-ups lengvai atakuoja svetaines ir operacines sistemas, kurias naudojate keliems internetiniams produktams reklamuoti ir uždirbti. Tai vadinama "foistware", kuri apima tokias platformas kaip "Google", "Microsoft Bing", "Ask", "PUP" ir "Google Chrome". Paprastas sprendimas yra tai, kad jūs įdiegiate programą, vadinamą "Unchecky". Jis blokuoja arba pašalina pasiūlymų rinkinius, kurie atrodytų teisėti ir rodomi iššokančiųjų langų formoje .

sustabdyti "Windows 10" atnaujinimus:

"Microsoft" bando įsigyti naują "Windows 10" operacinę sistemą į kelis įrenginius ir įdiegė nedidelę "GWX" ("Get Windows 10") programinę įrangą "Windows 7" ir "Windows 8". Ji prašo nemokamai atnaujinti, o jūs neturėtumėte. Jei norite blokuoti "Microsoft" reklaminius pranešimus ir erzinančius iškylančius langus, rekomenduojame "Ultimate Outsider" GWX valdymo skydą. Arba galite išbandyti "Ed Bott" skelbimų blokavimą ir atsikratyti tų iššokančių langų ir reklaminių antraščių, kurie jums kelia nerimą internete.

November 30, 2017