Back to Question Center
0

Semalt: "Google Analytics Referrer" šlamštas. Jos kilmė ir paskirtis.

1 answers:

Šlamštas "Google Analytics" paskyrose šiandien yra dažna problema, kuri visada būna dviejose skirtingose ​​formose: šlamšto šaltinio persiuntimo ir nepageidaujamo kanalo siuntimo šlamšto. Ryan Johnson, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, sako, kad šiukšliadėžė "referalų" yra tikrosios robotų rinkinys, kuris aplanko jūsų svetainę ar tinklaraštį, todėl "Google Analytics" skaičiuoja jo referrerio informaciją. Šlamšto nukreipimo šlamštas - tai robotų rinkinys, kuris apeina internetinę svetainę ir tiesiogiai nukreipia "Google Analytics" serverius - blue book value of tractor trailer. Jie iš tikrųjų neapsilanko jūsų svetainėje ir apgaudinėja "Google Analytics", kad skaičiuotų puslapio peržiūras ir seansus. Taigi šios dvi kategorijos skiriasi viena nuo kitos, tačiau jos abi gali sugadinti jūsų analizės duomenis tam tikru mastu.

Ar gali nukreipti šlamštą į mūsų svetaines ar tinklaraščius?

Visų pirma leiskite man aiškiai nurodyti, kad "Google Analytics" nukreipimo šlamštas įvyksta tada, kai įsilaužėliai ar nepageidaujamo e. Pašto platintojai bando išsiųsti netikrus duomenis į jūsų "Google Analytics" paskyras. Norėdami atlikti šiuos veiksmus ir surinkti daugelio žmonių IP adresus, jie naudoja konkrečius matavimo protokolus. Jie reguliariai siunčia klaidingą puslapio peržiūrą į "Google Analytics" paskyrą naudodami jūsų "UA" stebėjimo ID, supercharging juos su žemos kokybės interneto svetainių ir tinklaraščių persiuntimo informacija .

Šlamėjų ir įsilaužėlių tikslas - priversti spustelėti jų partnerių saitus ir generuoti daug pajamų iš savo skelbimų..Jie arba siūlo siaubingas paslaugas ar verčia jus eiti į įtartinus ar užkrečiamus puslapius. Geriausias variantas yra ne apsilankyti interneto svetainėse ar dienoraščių, jei norite užtikrinti savo saugumą ir apsaugą.

Ar "Google Analytics" šlamštas yra žalingas?

Jūsų svetainėje nėra tiesioginės žalos, be to, iš nedidelės peržiūrų, kurias gaunate kiekvieną dieną. Be to, serveriai patiria robotai, o SEO strategijos negali padėti jums nuolat jų užblokuoti. "Spameriai" ir įsilaužėliai nori nieko daugiau, negu reitinguoti savo svetaines paieškos rezultatuose ir stumti jūsų tinklalapius už konkurencijos ribų. Taigi, jie neturi nieko bendro su jūsų svetaine tol, kol jie nusprendžia pavogti jūsų asmeninę informaciją .

Ar tai tikras srautas?

Kad būtų aišku, "Google Analytics" persiuntimo šlamštas nėra tikrasis srautas. Už tai vaikinai niekada nebuvo aplankę jūsų svetainės, bet išsiuntė netikrą užklausas savo analizės paskyroms per tam tikrus robotus. Jie bus rodomi sąraše "Referrer Sites", jei patikrinsite "Acquisition> All Traffic> Referral area". Jie padidina jūsų svetainės atmetimo rodiklį ir sumažina jo konversijų rodiklį. Šlamšto platintojai ir įsilaužėliai generuoja bet kurį UA-XXXXY-Z nuosavybės ID ir siunčia neteisingus įvykius ar prašymus sunaikinti jūsų verslą internete.

Ką galime užkirsti kelią "Google Analytics" persiuntimo šlamštui

?

Galite pradėti nuo esminių dalykų: eikite į "Google Analytics" paskyros sritį "Nustatymai" ir spustelėkite "Išskirti visus hitai iš žinomų vorų ir robočių". Tai geriausia ir garsiausia "Google" iniciatyva, ir jūs galite naudoti šį metodą, kad išspręstumėte problemą per kelias sekundes. Arba galite kurti filtrus ir pašalinti referrerius arba redaguoti savo .htaccess failą ir išsaugoti nustatymus prieš uždarant langą .

November 29, 2017