Back to Question Center
0

Semalt Islamabadas Ekspertas: kaip pradėti WordPress dienoraštį mažiau nei 10 minučių

1 answers:

Pasaulis, kuriame mes gyvename, sparčiai keičiasi, ir atėjo laikas tau išplėsti savo verslą naudojant "WordPress" svetainę ar tinklaraštį. Nors yra daug turinio valdymo sistemų, "WordPress" naudojasi 95% asmenų dėl patogaus maketavimo ir patobulintų funkcijų. Aš užblokuoju visą darbo dieną, o įvairūs žmonės daro tą patį - vu tv. Jūs negalite užsidirbti pinigų be asmeninio tinklaraščio, ir ne paslaptis, kad "WordPress" yra geriausia tinklaraščio kūrimo platforma.

Čia Michaelas Brownas, geriausias ekspertas iš Semalt , išmokys jus, kaip pradėti "WordPress" tinklaraštį per mažiau nei dešimt minučių .

1 žingsnis: atjunkite idėjas:

Jei norite kurti ir palaikyti "WordPress" tinklaraštį, turėtumėte būti kūrybingi ir neturėtų turėti idėjų. Laimei, daugybė tinklaraščių yra gauti iš įkvėpimo. Ir yra įvairių tinklaraščių, į kuriuos galbūt jus domina. Štai kodėl jums reikia pamėgti temą, apie kurią rašote, ir neturėtumėte pradėti dienoraščių, jei nenorite kasdien rašyti .

2 žingsnis: įveskite tinklaraštį ir pasirinkite interneto prieglobos paslaugą:

Daugelis žmonių pasirenka WordPress.com dėl nemokamų paslaugų. Jei norite turėti asmeninį domeną, turėtumėte jį pasirinkti iš "GoDaddy", "BlueHost" ar kitų panašių svetainių. Negalima per galvoti ir pavadinti savo dienoraštį iš karto. Tuo pačiu metu turėtumėte pasirinkti žiniatinklio prieglobos paslaugą tik tada, kai žinote apie jos reputaciją. Paprastai domenų vardai su dot com kainuoja naudotojui iki 15 dolerių per metus, o prieglobos paslaugos priklauso nuo jūsų paslaugų teikėjo. Paprastai prieglobos planai per metus yra nuo 40 iki 5000 dolerių. Be interneto prieglobos ir domeno vardo negalite kurti tinklaraščio.

Kai kurie svarbūs dalykai, kuriuos turėtumėte turėti omenyje:

  • Pasirinkite .com domeno vardą
  • Paskirstykite du ar tris žodžius savo dienoraščio vardui
  • Naudokite pagrindinį raktinį žodį, kad geriau atstovaujate savo tinklaraščiui
  • .
  • Nenoriu pasirinkti nemokamo hostingo, nes jis suteiks ribotas paslaugas, funkcijas ir parinktis

3 žingsnis: įdiekite "WordPress" ir pasirinkite temą:

Trečias ir vienas iš svarbiausių žingsnių yra "WordPress" diegimas iš "cPanel". Ir pagaliau jūs turite pasirinkti temą ir ją paskelbti iškart. Dienoraščių pasaulyje "WordPress" dizainai vadinami temomis. Yra šimtai ir tūkstančiai temų, bet reaguoja tie, kurie yra labai populiari ir atrinkti. Pasirinkus temą, galite bet kada ją pakeisti. Prisijunkite prie savo "WordPress" informacijos suvestinės ir pasiekite sritį yourdomain.com/wp-admin. Čia galite keisti tinklaraščio nustatymus ir atsargiai naudoti savo įgaliojimus. Jei negalėjote rasti tinkamos temos, siūlau jums pasirinkti "Thrive Theme", "StudioPress", "ElegantTheme" arba "ThemeForest", kurie iki šiol yra geriausios "WordPress" temos.

4 žingsnis: pritaikykite ir optimizuokite "WordPress" tinklaraštį

Pasirinkus temą, turite tinkinti ir optimizuoti savo "WordPress" tinklaraštį. Nors temos yra jūsų svetainės pagrindas, tinkinimas ir optimizavimas yra geri, kad pagerintų jūsų tinklaraščio reitingą paieškos rezultatuose. Pavyzdžiui, galite naudoti "WordPress" įskiepius, kad į savo dienoraštį pridėtumėte kontaktines formas, forumus, slankiklius, paveikslėlius ir vaizdo įrašus. Eikite į "Tinkinti" sritį ir spustelėkite "Pasirinktinis" mygtuką. Čia galite pridėti savo tinklaraščio pavadinimą ir antraštę. Panašiai optimizavimas paieškos sistemoje yra svarbus jūsų "WordPress" tinklaraštyje. SEO yra optimizuoti tinklaraščio paieškos rezultatus paieškos sistemoje. Įdiekite SEO naudodami "Yoast" įskiepį, kad į savo įrašus įtrauktumėte aprašymus, metažymus, meta pavadinimus ir atitinkamus raktinius žodžius .

5 veiksmas: parašykite savo pirmąjį tinklaraščio įrašą

Atėjo laikas parašyti pirmąją šedevrų istoriją ir padaryti ją patrauklia. "WordPress" naudoja intuityvią redaktorių, panašų į jūsų teksto apdorojimo įrankį. Naujus įrašus galite sukurti iš "WordPress" administratoriaus srities. Kairėje šoninėje juostoje spustelėkite mygtuką "Pranešimai", o po to spustelėkite mygtuką "Pridėti naują". "WordPress" automatiškai sukuria nuolatinius visų jūsų istorijų, pagrįstų jūsų raktiniais žodžiais ir antraštės / pavadinimu .

Prieš paspausdami mygtuką "Publikuoti" įsitikinkite, kad jūsų istorija turi šias charakteristikas:

  • Tai sakoma pokalbio ir įdomiu tonu
  • Turinys yra nepriekaištingas ir laisvas nuo plagijavimo
  • Jūs naudojate subpozicijas paštu
  • Taip pat galite naudoti sąrašus, kulkaus taškus ir kontrolinius sąrašus, kad jūsų įrašas atrodytų nuostabiai
  • Įdėkite atitinkamus atvaizdus ir vaizdo įrašus

Kaip paskutinę pastabą, mes norėjome pasakyti, kad paskelbus įrašą turėtumėte pasidalyti ja "Facebook", "Twitter" ir kitomis socialinių tinklų svetainėmis, kad pritrauktumėte daugiau skaitytojų .

November 30, 2017