Back to Question Center
0

Semalt įspėja apie "Botnet" kenkėjišką programą

1 answers:

Kenkėjiškos ar kenkėjiškos kompiuterių kodai buvo maždaug daugiau kaip 40 metų, tačiau jų naudojimas kuriant kažką organizuotą mums atpažįstamas, kai botnetai buvo pristatyti maždaug prieš dešimt metų. "Botnetai" yra atsakingi už kai kuriuos brangius saugumo incidentus internete ir užsikrėtę daugybe kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių. Kiekvieną mėnesį daugybė kompiuterių užsikrėtę "botnetais", kurie paprastai uždaro šiuos įrenginius - sava eskimo s4 dallas.

Artemas Abgarianas, pagrindinis specialistas Semaltas , straipsnyje aiškina, kokia yra "botnet" kenkėjiška programa, kaip ji plinta ir veikia

.

Sąvoka "botnet" susideda iš dviejų skirtingų žodžių: neto ir bot. "Botnet" - tai grupė užkrėstų kompiuterių, kurie atlieka keletą užduočių pagal užsakymų arba botmasters reikalavimus. Kiekvienas antrasis kompiuteris gali tapti "botnetu", jei priemonės nebus imtasi, ir jūs neįdiegėte kovos su kenkėjiškų programų. Botnetai yra grupės ir didžiulės sistemų rinkiniai, kurie yra sujungti per centralizuotą tinklą arba operacinę sistemą. Žmonės, kurie naudoja arba kuria kenkėjišką programą, negali prisijungti prie visų įrenginių, tačiau jie tikrai gali kontroliuoti savo veiksmus.

Kaip sužinoti, ar mano kompiuteris yra botnet'o dalis?

Lengva rasti, ar jūsų kompiuteris yra botneto dalis, ir jūs taip pat galite įvertinti jo poveikį jūsų įrenginio veikimui. Kai kompiuteriai tampa botneto dalimi, jie veikia lėtai ir neveikia pagal jūsų nurodymus..Be to, tinklalapiai nėra tinkamai įkelti, o jūsų operacinės sistemos yra perkrautas su daugybe užklausų. Toks elgesys yra matomas vartotojams, kad jie praneštų, kad yra botnetai. Jie gali arba gali neleisti jums nieko žinoti apie jų buvimą, nes robotų tinklai paprastai veikia tyliai .

Kaip veikia robotų tinklai?

Kaip mes jau apibūdinome, botnetams yra nurodyta atlikti tam tikras užduotis. Jie dažniausiai yra atsakingi už asmeninės informacijos, pvz., Kredito kortelės informacijos, pavagavimą ir gali būti nematomi naudotojams dėl jų ramios elgsenos. Botnetus daugiausia naudoja kenkėjiški aktoriai, dar vadinami "botmasters". Komandų ir valdymo serveriai yra skirti sumažinti botnetus.

Verslininkams ir namų vartotojams kylanti rizika:

Su "botnetais" susijusi rizika yra tokia pati kaip kenksmingų programų ir įtartinos veiklos internete rizika. Pavyzdžiui, "botnetai" yra skirti pavogti jūsų asmeninę informaciją ir pasiekti jūsų kreditinės kortelės duomenis. Jie taip pat gauna prieigą prie jūsų intelektinės nuosavybės, brėžinių ir slaptažodžių, o kartais verčia jus spustelėti jų nuorodas į susijusias svetaines. Turėtumėte suprasti, kad, kai jūsų kompiuteris užkrės, jis nebebus veikiantis kaip jūsų reikalavimai, bet atliks hakerio paskirtas užduotis .

Linija tarp verslo ir asmeninių kompiuterių yra neryški. Visi mes galime būti "botnet" kenkėjiškų programų aukomis, ir vienintelis būdas juos atsikratyti yra įdiegti kovos su kenkėjiškų programų programas. "Botnet" kenkėjiškos programos nustatymas ir sustabdymas - tai viskas, ko reikia, kad užtikrintumėte savo saugumą internete. Technologinėje perspektyvoje robotų tinklus galima sustabdyti naudojant kovos su kenkėjiškomis programomis ar antivirusines programas. Mes galime sustabdyti tinklo srauto infekcijas ir greitai jas atsikratyti .

November 29, 2017