Back to Question Center
0

Semalt įspėja apie įvairius "WordPress" svetainės "Hacks" tipus

1 answers:

Jei jūsų saugumo nuskaitymas sugrįš teigiamai, jūsų svetainę galėjo paveikti nepageidaujamo e. Pašto platintojai. Visi žinome, kad "WordPress" yra garsiausia ir geriausia turinio valdymo sistema - replacement atomizer coil. Kadangi "WordPress" svetainių skaičius ir kiekis yra internete, mums beveik neįmanoma išlikti saugus nuo "WordPress" hacks.

Ryan Johnson, geriausias ekspertas iš Semalt , čia pateikia įvairių tipų "WordPress" tinklalapių, kuriuose galite rasti internetinę versiją, apžvalgą.

kenkėjiškų programų

Kenkėjiška programa apima visas pavojingų ir kenksmingų programų ir programinės įrangos rūšis, tokias kaip virusai, Trojos arkliai, ransomarai ir šnipinėjimo programos. Pamatysite savo "Google Analytics" paskyrą; Žiniatinklio naršyklėse taip pat pasirodys piktybinės programos, įspėjančios, kad jis bus ištaisytas kuo greičiau. Norėdami pašalinti, turėtumėte įdiegti antivirusinę ar antivirusinę programą. Kenkėjiška programinė įranga gali atlikti visų rūšių piktavališkus dalykus, pvz., Pavogdami jūsų kreditinės kortelės duomenis, asmeninę informaciją, sugadindami jūsų svetainę, ištrindami svarbius failus ir užrakindami kompiuterį ar mobilųjį įrenginį, kol sumokėsite išpirką .

Sukčiavimas

Patarimai apie sukčiavimą dažniausiai būna siunčiami el. Paštu, kurie jums leidžia atidaryti tam tikrus priedus arba prisijungti prie kelių svetainių, tokių kaip PayPal, Amerikos bankas ir kt. Jie nori, kad spustelėtųite įtartinas nuorodas ir atrodytų autentiški. Apskritai, phishing-atakų tikslas yra apgauti jus, o įsilaužėliai naudoja tuos el. Laiškus, kad galėtų pavogti jūsų kredencialus internete. Jūs niekada neturėtumėte spustelėti el. Pašto priedo, kuris atrodo įtartinas ar keistas .

SQL injekcijos

SQL yra kompiuterio kalba, naudojama jūsų "WordPress" tinklaraščiuose ir tinklalapiuose. SQL (Structured Query Language) padeda bendrauti su duomenų bazėmis. Trumpai tariant, SQL injekcijos gali pakeisti SQL užklausas su kodais, kurie vadovauja duomenų bazei atlikti kažką panašaus į įsilaužimą ir sukčiavimą. Įsilaužėliai naudoja šią informaciją, kad pavogtų jūsų duomenis ir perkels failus iš vieno kompiuterio į kitą. WordPress įskiepiai ir skirtingos temos gali padėti užkirsti kelią SQL injekcijoms .

Kompromisiniai slaptažodžiai

Naudodami įvairias el. Pašto paskyras internete, žmonės naudoja tą patį slaptažodį skirtingose ​​svetainėse. Jei įsilaužėliai atranda vieną iš jūsų slaptažodžių, jie gali lengvai pasiekti jūsų kelias paskyras. Štai kodėl turėtumėte neapsaugoti slaptažodžių ir išlaikyti skirtingus skirtingų paskyrų slaptažodžius .

Trūksta programinės įrangos atnaujinimų

"WordPress" ekspertai stengiasi tobulinti papildinius, programinę įrangą ir temas. "WordPress" vartotojai nėra stengiasi įdiegti ir atnaujinti savo programas. Taigi trūkstami programinės įrangos naujiniai gali jus pakenkti internete. Galima sakyti, kad tai tapo viena iš pagrindinių problemų internete ir galite prarasti įvairias vertingas rinkmenas ir duomenis dėl pažeistų programinės įrangos atnaujinimų .

Nesaugios temos ir įskiepiai

Kadangi skirtingi žmonės kodus "WordPress" įterpia į temų ir įskiepių formas, įsilaužėliai gali lengvai ir lengvai išplatinti kenkėjiškas programas ir virusus. Geriausia apsauga yra atnaujinti įskiepius ir temas .

Bloga saugumo politika

Bloga saugumo politika gali jus nuliūti, o jūsų verslas gali nustoti augti. Jei keli žmonės pasiekė jūsų svetainę, jums nereikės atlikti tolesnio administratoriaus. Vietoj to galite priskirti jiems skirtingus vaidmenis ir neleisti jiems pasiekti "WordPress" svetainės administratoriaus skydelio .

DDOS

Išpuoliai dėl "Distributed Denial Service" yra plačiai paplitę ir lengvai paleidžiami internetu. Jie gali lengvai nugabenti dešimtis svetainių be žiniatinklio valdytojų .

November 29, 2017