Back to Question Center
0

Semalt: kaip blokuoti pop-up su skelbimų blokatoriumi

1 answers:

Pop-up reklama buvo maždaug nuo pat pasaulinio interneto. "Lisa Mitchell" "Semalt" ekspertas paaiškina, kad reklamuotojams, kaip ir banerio skelbimams, yra lengvas būdas reklamuoti savo produktus ir paslaugas internete. Nors kai kurie iššokantys langai yra naudingi ir naudingi, daugelis iškylančių langų gali sugadinti jūsų svetainę .

Kas yra iššokantis skelbimas?

Pirmiausia paaiškinkime, koks iššokantis langas yra - ac holding lebanon. Iššokantieji langai yra skirtukai, langai ir langeliai, kurie atsidaro automatiškai ir lieka ten, kol mes ką nors uždarome. Pagrindinis iššokančiųjų langų variantas yra pop-up langas, kuris atsidaro už mūsų interneto naršyklių. Tiesa, ne visi iššokantys langai yra panašūs į funkcijas ir savybes. Kai kurie iš jų yra naudingi ir nerodo prisijungti prie vartotojo vardų ir slaptažodžių, o kiti iššokantys langai yra erzina ir kenkia, nes jie siunčia užklausas vartotojams ir paragina juos užsiprenumeruoti naujienlaiškius. Netikėtojo iššokančiojo lango pavyzdys yra "malwaretips.com" .

Kaip blokuoti pop-up skelbimus?

Yra trys būdai, kaip užblokuoti iškylančių langų takelius: jūsų naršyklės nustatymai, skelbimų blokatoriai, pvz., "AdBlock" ir specialūs iškylančiųjų langų blokatoriai .

1..Pop-up blokavimas jūsų žiniatinklio naršyklėje

Interneto naršyklėse yra numatytieji pop-up blokatoriai. "Google Chrome", "Firefox", "Internet Explorer" ir visose kitose naršyklėse skirtingai veikia iškylančius skelbimus, o ne visi jie leidžia mums pasirinkti, ar blokuoti iššokančiuosius langus svetainėje.

2. Skirtieji iškylančiųjų skelbimų blokatoriai:

Kaip rodo jo pavadinimas, pop-up blokatoriai sutelks dėmesį į visų iškylančiųjų skelbimų blokavimą, nesvarbu, ar jie jums naudingi, ar ne. Skirtingai nuo skelbimų blokatorių, iškylančiųjų langų blokavimo elementai neužblokuoja jokios kitos rūšies reklamos. Norėdami sužinoti daugiau apie juos, tiesiog turėtumėte įvesti "labiausiai žinomus pop-up blokatorius" "Chrome", "populiariausius ir patogiausius pop-up blokatorius" Firefox "ir" geriausius ir naudingiausius pop-up blokatorius "Safari". paieškos variklis. "Microsoft Edge" neturi konkretaus būdų blokuoti iškylančiuosius skelbimus .

3. Skelbimų blokatoriai

Iššokančiuose skelbimuose prašoma taikyti tą patį metodą kaip ir skelbimai puslapiuose; skelbimų blokatoriai gali juos sustabdyti pagal numatytuosius nustatymus. Jei anksčiau anksčiau nenaudojote skelbimų blokatoriaus, siūlome pabandyti "AdBlock". Tai vienas iš geriausių ir plačiai naudojamų skelbimų blokatorių internete. Tačiau jis automatiškai neužblokuoja visų iškylančiųjų skelbimų. Taip atsitiko dėl trečiųjų šalių ir pirmosios šalies reklamos skirtumų. Pavyzdžiui, "EasyList", filtro taisyklės ir taisyklės, naudojami visuose skelbimų blokatoriumiose, dažnai ignoruoja pirmosios šalies iškylančius skelbimus. Jei norite juos stebėti, turėtumėte patikrinti Fanboy's Annoyances filtro sąrašą. "AdBlock" lengvai blokuoja užklausas, kuriose atidaromos iššokančiuosiuose languose. Kartais pasirinktiniai filtrai taip pat gali padėti sustabdyti iššokančiuosius langus, filtruodami nepageidaujamus duomenis. Kitas "pop-up" tipas, kurį "AdBlock" gali užblokuoti, yra kenksmingi skelbimai. Nors "adware" yra susijęs su nemokamomis srautinio turinio torrentais ir nemokamų programų atsisiuntimais, pagrindinės svetainės taip pat yra nukreiptos.

Tiesa, ne visi iškylantys skelbimai yra erzinantys, pavojingi ar erzinantys, bet jūs vis tiek galite blokuoti daugumą nepageidaujamų skelbimų naudodamiesi aukščiau nurodytais metodais.

November 29, 2017