Back to Question Center
0

Semalt: Kaip blokuoti pop-ups "Chrome"

1 answers:

Jei praleidžiate daug laiko internete, greičiausiai susidursite su erzinėmis ir nelygomis reklamomis iššokančių langų, reklamjuosčių skelbimų ir automatiniu būdu rodomų skelbimų pavidalu. "Max Bell" "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas paaiškina, kad visi šie skelbimai yra iš esmės neišvengiami, tačiau galima imtis veiksmų, kad visi jie išsisuktų.

Blokuoti iškylančiųjų skelbimų "Chrome" naudodami naršyklės įskiepį:

Nors įvairius skelbimų blokavimo įskiepius galima naudoti su "Google Chrome", geriausias įskiepis yra "Adblock Plus". Tai veikia tyliai jūsų naršyklės fone ir neleidžia jums skelbimus jus sudrausti - cool cat casino bonus codes 2017. Jei naudojate "Firefox", negalima naudoti šio papildinio. Tačiau kai kurie kiti panašūs papildiniai prieinami "Firefox" vartotojams. Jums tiesiog reikia atsisiųsti ir įdiegti "Adblock Plus" ir nepamirškite jį aktyvuoti. Įskiepis bus integruotas į jūsų "Chrome" naršyklę, neleisdamas iškylančių langų rodyti kelias dienas .

Kas yra "Adblock Plus"?

Kaip jau minėta, "Adblock Plus" yra papildinys, kuris gali būti integruotas į "Google Chrome" naršyklę. Atidarykite ją "Chrome" naršyklėje ir apsilankykite "Chrome" internetinėje parduotuvėje, o po to - "Adblock Plus" pratęsimo puslapis. Čia dešiniajame kampe pamatysite mėlyną mygtuką, nurodydami "Pridėti prie" Chrome "..Turite spustelėti šią parinktį, o plėtinys bus atsiųstas automatiškai. Kai visiškai įjungtas, nereikia iš naujo paleisti savo langų ar naršyklės, nes "Adblock Plus" pradės veikti savarankiškai. Šis plėtinys dešiniajame naršyklės kampe pridės nedidelę raudonos spalvos ženklą. Bet kuriuo metu galite paspausti ant jo ir peržiūrėti naršyklėse duomenis apie tai, kurie skelbimai buvo užblokuoti. Taip pat galite atblokuoti tam tikras svetaines arba visus puslapius ir pakeisti pasirinktus skelbimus iš skirsnio Parinktys .

"Adblock Plus" negali naudoti tam tikro turinio, priklausomai nuo šaltinių ir formatų. Jei susidursite su šia problema, turėtumėte spustelėti mygtuką "Sustabdyti" ir panaikinti parinktį Įgalinti šią svetainę, kad visas skelbimų blokavimo sistemas būtų išjungtos iš karto. Arba galite išjungti skelbimų blokavimą ir atnaujinti puslapius, kuriuose yra turinys ar straipsniai, kuriuos norėtumėte patikrinti ir skaityti. Jei viskas bus padaryta tinkamai, jūs ir toliau toliau skaityti turinį .

Turėtumėte prisiminti, kad "Adblock Plus" neužtikrina, kad visi "pop-up" skelbimai būtų užblokuoti "Google Chrome" naršyklėje, tačiau dauguma jų užfiksuoja. Yra keletas baltojo sąrašo įmonių ir prekių ženklų, kurie labai moka, kad skelbimai blokuoja jų skelbimus. Laimei, bendrovės paprastai moka tokius iškylančius skelbimus; tai reiškia, kad galite išjungti beveik visus skelbimus iš savo svetainių ir interneto naršyklių .

Alternatyva: "Poper Blocker Pro":

"Poper Blocker Proper" yra "Adblock Plus" alternatyva. Tai puikus įrankis, kuris nėra pigus. Jei norite paprastos, tačiau nuostabios programos, kuri nepaveikia daugelio iškylančiųjų skelbimų ir tikslinių konkrečių iškylančių langų, siūlome pabandyti "Poper" skelbimų blokavimą. Tai užtikrina greitus pranešimus apie tai, ar blokuoti tam tikrą iššokantįjį langą, ar ne, taigi galite sutaupyti daug laiko. Be to, jo pranešimai leidžia blokuoti arba pašalinti iššokančius skelbimus, kurių nenorime matyti ateityje .

November 29, 2017