Back to Question Center
0

Semalt: kaip blokuoti "WordPress" šlamštą? - Super vadovas

1 answers:

Šlamšto robotus gali būti labai užsispyręs, kai kalbama apie naudingų jūsų svetainės statistiką. Jie kerta jūsų analizės informaciją, pateikia klaidingus duomenis, taip pat atsisako daugybės šlamšto nuorodų jūsų komentarų skiltyje. Laimei, Frank Abagnale, pirmaujantis iš Semalt specialistas, žino, kaip pašalinti "WordPress" šlamštą iš "WordPress" svetainės .

Spambots

"Spambots" yra kenksmingos programos, kuriomis siekiama atlikti daugybę interneto sukčiavimo atvejų. Šios programos siekia sukurti el. Pašto adresų sąrašus, skirtus jų įrankių platinimui per šlamšto el. Laiškus kitiems naudotojams. Kai jie apgaudinėja auką spustelėdami juos, vartotojo kompiuteris veikia pagal užpuoliko komandas. Šlamšto mėgėjai bando užregistruoti netikrą naudotojo paskyrą, iškraipyti jūsų analizės duomenis ir pavogti informaciją apie klientus. Būtina panaikinti šiuos robotus .

Kodėl turėtumėte pašalinti "spam" "WordPress" robotus

Žmonėms, kurie kuria interneto svetaines, reikia skaitmeninės prekybos vieną kartą. Naudojant šiukšlių dėžutes, skaitmeninės rinkodaros pastangos negali būti įmanomos. Žmonės linkę kentėti daugybę problemų, susijusių su šlamšto mėginiais. Pvz., "Šlamšto" robotai suklastoja jūsų svetainės duomenis, todėl neteisinga informacija:

  • Didelis atmetimo rodiklis
  • Referencinis srautas iš daugelio svetainių
  • Sesijų trukmė 0 sekundžių
  • Netikri demografiniai duomenys
  • Apsilankymai kankinimo puslapyje

Todėl būsimų rinkodaros planų negalima įvykdyti. Be to, neigiamą poveikį daro kiti skaitmeniniai planai, pvz., SEO..Pavyzdžiui, suklastotos žiniatinklio svetainės lankymas lemia reitingą. Jūsų turinio atitiktis sumažėja, nes kiti reitingavimo veiksniai ir toliau neveikia .

Spambots taip pat gali pateikti daugybę šlamšto nuorodų jūsų svetainės komentarų skiltyje. Jūsų vartotojai gali nukentėti nuo apgaulingų išpuolių. Jie linkę greitai reaguoti į problemas, dėl kurių vartotojas galvoja, kad tai yra teisėti vartotojai. Todėl jie gali nukreipti srautą į savo domenus ir taip paveikti jūsų reitingą .

Kaip sustabdyti "WordPress" spambots

Lengvai užkirsti kelią šiems robotams patekti į jūsų svetainę. Taikydami kai kuriuos nustatymus, galėsite taikyti tinkamas saugumo priemones, kad tik jūsų lankytojai atvyktų į jūsų svetainę. Kai kurie papildiniai taip pat gali papildomai apsaugoti nuo spambotinių efektų. Kai kurie būdai, kaip išvengti šlamšto, yra:

1. Įdomių papildinių diegimas

Kai kuriems vartotojams svarbu įdiegti keletą atskirų papildinių, kurie gali apsaugoti savo svetaines nuo nepageidaujamų laiškų. Pvz., Įskiepis, pvz., Pasirinktinis šlamšto persiuntimo blokavimas, gali užkirsti kelią vartotojams siųsti šlamštą į jūsų el. Paštą. Įskiepis, panašus į "bot" bloką, gali užkirsti kelią robotams, kilusiems iš kai kurių kritinių nukreipimo šlamšto sričių

Atsižvelgiant į jūsų papildinių šaltinį, būtina. Kai kurie papildiniai gali atlikti kenkėjiškus padarinius jūsų svetainėje, todėl jie gali sukelti didelių nepageidaujamų laiškų. Vienas saugus įskiepis gali būti "WordPress" bloko analitinis šlamštas. Šis įskiepis blokuoja srautą, kilusią iš "Google Analytics" persiuntimo šlamšto srities .

2. Kontroliuojant komentarų skyrių

Kai kuriais saugumo atvejais gali tekti blokuoti "WordPress" šlamšto šaltinius, kurie patenka į komentarų skiltį. Galite naudoti papildinius, kad galėtumėte tvarkyti komentarų robotai, rodomi jūsų "WordPress" komentaruose. Norėdami komentarus valdyti rankiniu būdu, eikite į diskusijos nustatymus. Čia galėsite redaguoti arba nustatyti asmenis, kurie turėtų komentuoti jūsų svetainę Source .

November 30, 2017