Back to Question Center
0

Semalt: Kaip sustabdyti "WordPress" "Trackback" & Pingback šlamštas

1 answers:

"Trackbacks" ir "pingbacks" - tai puikus būdas leidėjams ir tinklaraštininkams dalytis įžvalgomis su jų gerbėjais ir toliau rašyti turiningus ir naudingus pokalbius su skaitytojais ir pasekėjais. Manoma, kad "trackback" yra išoriniai "WordPress" komentarai. Pavyzdžiui, jei svetainėje naudojama kita dienoraščių programinė įranga ir nuorodos į jūsų straipsnius, ji rankiniu būdu siunčia pranešimus, kad praneštų apie savo veiklą. Kita vertus, "Pingbacks" yra išskirtiniai "WordPress". Tai reiškia, kad kas nors gali susieti jūsų straipsnius ar tinklaraščio įrašus tik tada, kai abu jūs naudojate "WordPress" kaip pagrindinę turinio valdymo sistemą. Tokiu atveju abiejose jūsų svetainėse turėtų būti įjungiami pingbukai, kad būtų galima tinkamai nurodyti nuorodas. Daugybė nepageidaujamo e. Pašto platintojų kasdien pratęsia šiukšles ir pingbacks.

Jums nereikia nerimauti, nes Frank C Abagnale, pagrindinis ekspertas iš Semalt , čia pateikia keletą paprastų būdų atsikratyti jų ir išvengti jų ateityje .

Tops Blocker:

"Topsy" blokatorius veikia įvairiais būdais, ir jis siekia išnagrinėti kiekvieną dieną jūsų svetainės gaunamus grįžtamieji ryšiai ir pingbacks. Ji taip pat tikrina jūsų pastabas ir pašalina neteisėtus šaltinius, pvz., "Topsy"..Com. Jei pasirodo, kad siuntėjas yra iš bet kurios iš šių svetainių, "trackbacks" ir "pingbacks" automatiškai bus nustatyti kaip šlamštas. Jums tik reikia įdiegti ir įjungti šį įrankį, kad įsitikintumėte, jog jūsų svetainėje nėra jokių komentarų apie šlamštas, pingbacks ir trackbacks .

Antispam Bee:

Galima sakyti, kad "Antispam Bee" yra garsus ir galingiausias pasirinkimas "WordPress" tinklaraštininkams. Ji turi daugiau nei 200 000 aktyvių įdiegimų ir yra vienintelė galimybė lengvai patvirtinti "trackbacks" ir "pingbacks". Be to, šis įrankis tikrina labiausiai tikslias pastabas ir pašalina netikslias jūsų svetainės pastabas. Galite įdiegti jį iš "Settings"> "Antispam Bee" parinkties, o programa yra nemokama. Jo numatytieji nustatymai gali būti redaguoti bet kuriuo metu, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir tinklaraščio nišą. Tačiau jo numatytieji nustatymai yra pakankami, kad galėtumėte naudotis, jei turite asmeninį tinklaraštį arba paleidimo svetainę .

"WP-SpamShield Anti-Spam":

"WP-SpamShield" yra išskirtinė ir nuostabi programa, kurią turėtumėte apsvarstyti, nes ji padeda atsikratyti pingbukų ir "backbacks". Ji automatiškai įkelia jūsų svetainėje "Captcha" ir prašo visiems lankytojams įvesti šį "Captcha" tikrinimo tikslais. Tačiau kai kurie jūsų skaitytojai gali nebūti įsitikinę, kad patvirtinimo procesas būtų tinkamai pakeistas. Ši sistema neleis blokuoti robotų, kurie tikrins jūsų tinklaraštį ar svetainę. Vietoj to, jūs atsikratysite nepageidaujamų laiškų komentarų ir šis įskiepis veikia taip pat, kaip ir užkardos. Šlamšto komentarai yra užblokuoti patys, tačiau galite konfigūruoti nustatymus iš admin srities ir spustelėkite parinktį Settings> WP-SpamShield .

Išvada - automatiškai pažymėkite komentarus kaip šlamštą, jei juose yra juodojo sąrašo raktiniai žodžiai:

Be jau minėtų metodų, "WordPress" leidžia mums lengvai patikrinti komentarus, pingbacks ir trackbacks, kad galėtume pažymėti juos šlamštu, jei tai nėra svarbu. Bet kokios pastabos, kuriose yra raktinių žodžių ar frazių, turėtų būti užblokuoti ir nedelsiant pašalinti iš jūsų įrašų. Net kai negavote pranešimų, tiesiog turėtumėte ištrinti tas pastabas iš "WordPress" administratoriaus srities Source .

November 30, 2017