Back to Question Center
0

Semalt: kas yra kaskadyklinis šlamštas? Kaip jį išvengti trimis paprastais, kaip ABC žingsniais

1 answers:

Mes naudojame "Google Analytics", kad stebėtų mūsų svetainės srautą ir surinktų duomenis apie apsilankymus ir paspaudimus. Tuo tarpu taip pat svarbu gauti daugiau informacijos apie nepageidaujamo e. Pašto platintojus ir robotai bei apie tai, kaip jie veikia mūsų svetaines - cursos gratis de fotografia digital. "Įsilaužėliai" ir "spameriai" siekia apgauti "Google Analytics" duomenis asmeniniais tikslais. Jie siunčia robotus ir kenkėjiškus dalykus į mūsų svetaines, taip užkertant kelią mums nepasiekti gerų paieškos reitingų.

Ivanas Konovalovas, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, paaiškina, kad yra dviejų pagrindinių tipų šlamšto persiuntimų: skaitytuvo šlamštas ir vaiduoklis "spam". "Spadas" visada sugeba suklastoti "Google Analytics" paskyrą į prisijungimą prie netikrų apsilankymų net tada, kai robotai niekada nebuvo aplankę jūsų svetainės. Kita vertus, kasdienio šlamšto aplankas iš tikrųjų aplanko jūsų svetainę, tačiau sunku nustatyti, ar jis įtraukė jūsų žiniatinklio turinį, ar ne, nes atmetimo rodiklis visuomet yra 100% .

Kas yra skaitytuvo šlamštas?

Šiuo metu tikimės, kad patobulinsite savo žinias apie persiuntimo šlamštą ir būsite pasirengę sužinoti apie skaitytuvo šlamštą. Tikrieji šlamštas tikrai aplanko jūsų dienoraštį ar žiniatinklį, bet neturi sąveikos su jūsų turiniu ar straipsniais. Šio tipo šlamštas yra labiau paplitęs nei šlamštas dėl vaiduoklis, nes jame nėra daug išteklių, norint kurti skaitytuvus. Tiesą sakant, internetas yra pilnas skaitytuvo šlamšto ir dažnai naudoja "Google", "Bing" ir "Yahoo", kad būtų galima indeksuoti daugybę svetainių. Šablono "šlamštas" tikslas yra privilioti žmones pirkti produktus iš partnerių nuorodų. "Spameriai" ir "įsilaužėliai" vis dar platina skaitytuvų šlamšto robotus internete ir bando gauti nuorodas į savo svetaines. Be to, jie naudoja skaitytuvo šlamštą, kad indeksuotų jūsų svetainę iš paieškos rezultatų .

Kaip išvengti skaitytuvo šlamšto trimis paprastais žingsniais?

Kadangi šlamštas tikrinimo metu faktiškai pasiekia jūsų svetainę, kompiuterių pavadinimai atrodo teisingi ir patikimi..Deja, jis nebus rodomas kaip šlamštas dėl vaiduoklis ir padidins jūsų atmetimo rodiklį. Šlamšto tikrinimas parodo galiojančius pagrindinius vardus ir skiria save kaip galiojančius apsilankymus, bet neturi nieko bendra su autentiškumu. Štai kodėl nuskaitymo šlamšto prevencija yra būtina priemonė, jei norite užtikrinti svetainės saugumą ir apsaugą .

1 žingsnis. Nurodykite visus šlamšto sričių ir svetainių pavadinimus:

Norėdami aptikti visus šlamšto domenus ir svetaines, turite prisijungti prie "Google Analytics" paskyrų ir atlikti šiuos paprastus veiksmus:

  • 1. Kairėje pusėje turėtumėte pereiti prie "Acquisition" parinkties;
  • 2. Pasirinkite parinktį Visos eismas ir eikite į "Referrals" mygtuką;
  • 3. Pagrindiniame "Google Analytics" paskyros srityje turite spragtelėti "Hostname" parinktį, kad nustatytumėte skaitytuvo šlamštą;

Čia galite nustatyti, ar skaitytuvo šlamštas siunčia jums netikras vizitus .

2 žingsnis: Sukurkite įprastines išraiškas:

Nustačius šlamšto tikrinimo programą, kitas žingsnis yra reguliarių išraiškų kūrimas taip:

  • traffic2cash \ .xyz | darodar \ .com | buttons-for-website \ .com

Mes norėtume rekomenduoti jį įdėti kartu su Notepad ir TextEdit, taigi grįšite į pagrindinį puslapį. Jums nereikia redaguoti frazės su "|" - pasirašyti, nes jis sustabdo išraiškų vykdymą savo funkcijomis .

3 žingsnis: nustatykite pasirinktinį filtrą ir išskirkite šlamšto domenus ir svetainių pavadinimus:

Trečias ir paskutinis žingsnis yra nustatyti pasirinktinius filtrus ir išskirti visus šlamšto domenų skaitytuvus. Tam reikia prisiminti šiuos veiksmus:

  • 1. Eikite į "Google Analytics" paskyros "Administratoriaus skydelį"
  • .
  • 2. Viršutiniame meniu spustelėkite mygtuką "Visi filtrai" ir pasirinkite tai raudonos spalvos "Pridėti filtro" parinktį
  • .
  • 3. Kai filtras bus sukurtas, turėtumėte pridėti įtartinus domenų vardus ir nepamirškite patvirtinti filtrų, kad įsitikintumėte, jog visi klausimai buvo išspręstos.
November 29, 2017