Back to Question Center
0

Semalt: Kas yra šlamšto bot ir kaip jį užblokuoti

1 answers:

Jei prisijungėte prie "Google Analytics" paskyros ir pastebėjote staigų sesijų skaičių, tikėtina, kad jūsų svetainė pasiekė robotus ir nukreipimo šlamštą. Sužinoję apie tai, jūs galite pajusti, kad jis pateks į pardavimus ir veda, bet, žvelgdamas arčiau į seansų šaltinį, galėsite suprasti, iš kur eismas. Spambots daugiausia yra atsakingi už žemos kokybės svetainių lankomumą . Pastaraisiais metais vis daugiau žiniatinklio valdytojų skundžiasi, kad nukreipimo šlamšto žinuotojai tikrina savo svetaines, ir atrodo, kad tikri asmenys aplankė jūsų tinklalapius. "Black hat" SEO ir neigiami šlamšto robotai gali įtakoti daugybę "Google Analytics" duomenų - tangiers no deposit bonus codes. Be to, šie robotai rodomi, nes jie aplankė jūsų svetainę keletą kartų, bet atmetimo rodiklis yra 100%. Jums nėra teigiamų duomenų, o jūsų svetainės reitingas pradeda mažėti kasdien .

Kas yra šlamšto bot?

Frank Abagnale, Semalt klientų sėkmės vadybininkas, paaiškina, kad robotai yra automatizuotos programos, kurios gali atlikti veiksmus be rankinio įvedimo. Bot yra atsakingas už tam tikras užduotis, kurias realus asmuo gali atlikti per kelias valandas, dienas ar savaites. Boti reikia tik kelias sekundes, kad būtų galima atlikti kelis uždavinius vienu metu ir būtų sukurtos tam, kad aplankyti jūsų svetainę nenatūraliai .

Skirtumas tarp neteisėtų ir teisėtų batų

Teisėti arba tikri batai priklauso paieškos sistemai , pvz., "Bing", "Yahoo" ir "Google". Jie gali indeksuoti jūsų svetainę ir parodyti visus savo paieškos rezultatų puslapius . Šie robotai jokiu būdu nepažeidžia jūsų svetainės, o neteisėti robotai gali pakenkti jūsų svetainei..Atrodo, kad jie aplanko jūsų svetainę ir gali jums parodyti daugybę nuomonių, tačiau jie nėra tinkami svetainėms ir vadinami neigiamais robotomis. Dažniausiai pasitaikantys ir žinomi šlamšto nukreipimo robotai yra event-tracking.com, free-share-buttons.com, social-buttons.com, darodar.com ir get-free-traffic-now.com .

Šiuose tinklalapiuose yra keletas skirtumų, o jų URL automatiškai atsiranda "Google Analytics" paskyrose. Jei sekite jų URL, kad sužinotumėte daugiau apie šias įmones ir jų reklamos paketus, tai tikėtina, kad jie pakenks jūsų svetainei. Pavyzdžiui, jei "Google Analytics" paskyroje pamatysite persiuntimo šlamštą (žr. "Svetainė-svetainė"), turite ją pašalinti kuo greičiau .

Kaip blokuoti šlamšto robotus "Google Analytics" paskyroje?

Beveik visos nepageidaujamo e. Pašto nukreipimo svetainės yra dideli pažeidėjai ir turėtų būti kuo greičiau atsikratyti. Jei "Google Analytics" paskyroje susiduriate su nauja persiuntimo šlamštu, turėtumėte jį išfiltruoti, tačiau šios procedūros trūkumas yra tai, kad blogi robotai vėl ir vėl lankysis jūsų svetainėje. Tai reiškia, kad jie imsis serverio išteklių ir turės įtakos jūsų svetainės pakrovimo greičiui. Tačiau galima užblokuoti visas šlamšto svetaines naudojant .htaccess failą. Verta pasakyti, kad .htaccess failas yra galingas būdas blokuoti visą įtartiną svetainę. Pirmasis žingsnis yra įterpti konkretų kodą į jūsų .htaccess failą. Jei šis failas veikia netinkamai, turite įkelti domeno šakninį failą .htaccess .

Kitas greitas ir paprastas būdas išspręsti nepageidaujamo e. Pašto botą yra "Google Analytics" paskyroje sukurdamas papildomus filtrus. Prisijunkite prie savo paskyros ir spustelėkite skirtuką Administratorius. Iš to turėtumėte eiti į "Sukurti naują rodinį" parinktį, o ataskaitų pateikimo rodinio pavadinime - mygtuką "Šlamštas". Čia turite spustelėti Naujo filtro parinktį ir nepamirškite pavadinti savo filtro.

November 29, 2017