Back to Question Center
0

Semalt: Kodėl WordPress įskiepiai išplaukia iš "Plugin Directory"?

1 answers:

"WordPress" įskiepių kataloge yra apie penkiasdešimt tūkstančių "WordPress" įskiepių, bet kai kurie iš jų išnyksta, o mes nesuprantame, kodėl tai vyksta. Yra keletas tinkamų priežasčių, kodėl tai vyksta, tačiau informacija niekada nėra viešai prieinama.

Rossas Barberis, pirmaujantis ekspertas Semalt , sako, kad jei jūsų įskiepis staiga išnyko ir jūs norite žinoti priežastis prieš pradedant tyrimą, turite patikrinti savo "WordPress" informacijos suvestinę, kad galėtumėte naudotis šiomis galimybėmis

1. Jūsų svetainė yra pažeista

Kartais "WordPress" arba tinklaraščių svetainės gali būti pažeistos be jūsų žinios. Tikėtina, kad jūsų duomenys buvo pavogti ir papildiniai "WordPress" tinkamai neveikia. Leiskite man pasakyti, kad "WordPress" yra atsakinga už visų įdiegtų papildinių pagrindinių patikrinimų atlikimą ir gali pašalinti į metaduomenis įvestus kodus, tačiau jei problema išlieka, turėtumėte nedelsiant kreiptis į "WordPress" arba IT specialistą.

2. Patikrinkite redaktoriaus kodą galimiems vagysms

Kita priežastis, kodėl jūsų WordPress įskiepis nerodomas, yra tas, kad jūs ar kažkas pakeitėte redaktoriaus kodą. Kartais įsilaužėliai ir nepageidaujamo e. Pašto platintojai naudoja "WordPress" svetainės vykdymo failus ir redaktoriaus kodus ir įterpia juose esančius kenkėjiškus kodus. Tikėtina, kad bet kuris iš šių kodų lėmė, kad jūsų įskiepis išplėstas iš įskiepių katalogo, tačiau nieko nerūpi. Jums tiesiog reikia eiti į skyrių "Redaguoti" ir patikrinti, ar viskas yra normalu..Jei čia matote kokių nors įtartinų kodų, turite jas pašalinti kuo greičiau .

3. Problemos su PHP failu

Kaip ir sekcijos redaktorius, jūsų PHP failą, greičiausiai, gali redaguoti koks nors įsilaužėlis ar kitas administratorius. Jums reikia tik patikrinti šio failo nustatymus ir jį redaguoti, jei tai yra privaloma. Dažniausiai tokius failus keičia įsilaužėliai dėl piktybinių priežasčių .

4. Saugokitės kodo įvedimo įrankių

Jūs niekada neturėtumėte naudoti automatinio kodo įvedimo įrankio savo "WordPress" svetainėje. Taip yra todėl, kad tokie kodai gali panaikinti kai kuriuos arba visus įskiepius iš katalogo ir jūs netgi galite prarasti savo prieigą prie svetainės. Hakeriai kartais atlieka "Distributed Denial of Service" išpuolius ir įveda kelis kenkėjiškus kodus į jūsų svetainę naudodamiesi šiais įrankiais, todėl labai rekomenduojame apsisaugoti nuo tų kodų įrankių ir užtikrinti svetainės apsaugą.

5. WordPress gali pašalinti pačią papildinį

Kartais "WordPress" pašalina arba pašalina pačią papildinį ir jo priežastis nežinoma. Tačiau galite patikrinti savo saugos nustatymus ir susisiekti su senjorais, kad ateityje "WordPress" nebebūtų pašalintas keli papildiniai. Jei jūsų "WordPress" periodiškai jus įspėjo apie keletą dalykų ir jūs nepastebėjote, tikėtina, kad jūsų papildinys bus automatiškai pašalintas iš katalogo .

6. Atnaujinkite savo papildinį, kad jis nebūtų pašalintas

Kartais pasenę papildiniai automatiškai atnaujinami arba pašalinami iš "WordPress" įskiepių katalogo. Norėdami išvengti šios problemos, turėtumėte reguliariai atnaujinti savo papildinius ir išlaikyti savo standartus kiek įmanoma aukštesnę Source .

November 29, 2017