Back to Question Center
0

Semalt: nemokami šlamšto filtrai "Windows"

1 answers:

Gautų laiškų gana sunku apsaugoti nuo nepageidaujamų laiškų ir įvesčių kenkėjiškų programų bei virusų. Tačiau naudojant šlamšto filtrą galite išvengti kenkėjiškų programų ir virusų atakų bei operacinės sistemos pažeidimų. Igoris Gamanenko "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas siūlo pažvelgti į geriausius nemokamus šlamšto filtrus "Windows":

Spamahilator:

Tai vienas iš geriausių ir efektyviausių šlamšto filtrų. "Spamihilator" yra paprasta naudoti ir patraukli programa, kuri dirba su visais el. Pašto klientais. Ši programinė įranga buvo sukurta "Bayesian Filters" ir patenkinamai įvertinta internete. "Spamihilator" padeda pašalinti daugiau kaip 90 procentų nepageidaujamų laiškų, kol jie pasiekia gautuosius. Nesvarbu, ar naudojate "Yahoo" ID, MSN ID ar turite "Gmail" paskyrą, galite lengvai ir patogiai įdiegti ir integruoti šį šlamšto filtras. Šis įrankis yra labai konfigūruojamas ir gali dirbti tiek su 30 bitų, tiek su 60 bitų operacinėmis sistemomis .

Spamfence:

"Spamfence" yra vienas iš geriausių, nemokamų šlamšto filtrų internete. Tai lengvas, patogus ir greitas būdas atsikratyti šlamšto el. Laiškų. Be to, jis padeda filtruoti mūsų virusus ir naudoja "eXpurgate", kad galėtų atlikti savo funkcijas. "eXpurgate" yra "Spamfence" galimybė, apsauganti jūsų gautuosius visą gyvenimą.

"SpamExperts":

"SpamExperts" įrankis padeda identifikuoti ir pašalinti elektroninio pašto šiukšles..Ši priemonė veiksmingai veikia su visais el. Pašto ID ir puikiai konfigūruoja bet kurią programą. Jis gali būti dislokuojamas vietoje ir debesyse, taip pat stebimas visų išeinančių ir gaunamų žinučių. "SpamExperts" įgijo populiarumą dėl patogios vartotojo sąsajos ir daugybės galimybių.

K9:

"K9" yra puikiai tikslus, tikslus ir paprastas naudoti elektroninio pašto šiukšlių filtras "Windows" sistemai. Šis įrankis veikia su POP paskyra, "Gmail" ID, "Yahoo" ID ir "Rediff.com". Tai suteikia prieigą prie visų funkcijų naudodami patogią informacijos suvestinę, kurioje galite koreguoti savo el. Pašto parametrus ir neleisti, kad nepageidaujamo pašto šiukšlės siunčia jums nenaudingus ir kenkėjiškus el. Laiškus.

G-Lock SpamCombat:

Galima sakyti, kad "G-Lock SpamCombat" yra gana išsami, kompetentinga ir naudinga priemonė, kuri padeda reguliariai filtruoti nepageidaujamų laiškų el. Laiškus. Jis naudoja DNS juodąjį sąrašą vykdydamas savo veiksmus. "G-Lock" "SpamCombat" taip pat turi numatytąjį el. Pašto filtrą, kuris apsaugo nuo šlamšto ir piktybiškų pranešimų. Kai kurios iš svarbiausių funkcijų yra sudėtingi filtrai, baltieji sąrašai, juodieji sąrašai, HTML validatoriai, DNSBL filtrai ir Bajeso filtrai. Galite pasirinkti bet kurią iš šių parinkčių ir integruoti jas su "Windows", "IMAP" ir "POP3" .

"MailWasher Free":

Tiesa, "MailWasher Free" yra lanksti, veiksminga, naudinga ir elegantiška "spam" filtravimo programa "Windows". Šis nemokamas įrankis gali būti integruotas į kelis el. Pašto ID ir filtravimas kenkėjiškų programų ir virusų per kelias sekundes. Tai patogi vartotojo sąsaja ir galimybės, tokios kaip šlamšto filtravimas ir elektroninio pašto filtravimo darbas su POP3, AOL, IMAP ir Gmail.

SpamWeasel:

"SpamWeasel" yra geriausiai žinomas dėl savo visapusiškos scenarijų kalbos, kurią jis naudoja filtruoti nereikalingus duomenis ir el. Laiškus. Tai viena iš galingiausių jūsų el. Pašto ir operacinių sistemų programų. Jis rašo naujus filtrus, kad per dieną negalėtumėte pasirodyti beprasmių pranešimų Source .

November 30, 2017