Back to Question Center
0

Semalt paaiškina, kaip blokuoti iškylančių langų įrašus sistemoje "Windows"

1 answers:

Kadangi 2017 m., Teisingai sakoma, kad technologija per ilgą laiką perėmė mūsų gyvenimą. Dabar internetas kas sekundę jungia vis daugiau įrenginių, o per ją perduodama informacija yra labai didelė. Pasak Lisa Mitchello "Semalt" klientų sėkmės vadybininko, šis faktas suteikia daugybę galimybių ir privalumų, tačiau taip pat yra keletas problemų, iš kurių viena dažnai yra erzina naudotojams: kalbėtis su iššokančiais skelbimais !

Jei kompiuteryje naudojate "Windows", jūs neabejotinai susidūrėte su šia problema savo gyvenime - most common home network. Įdiegę sistemą, viskas veikia sklandžiai, ir nėra jokių iššokančių langų problemų, kurios pradeda pasirodyti po kelių naudojimo seansų. Po šio laiko problema tampa vis skausmingesnė, nors beveik nė vienas iš šių skelbimų nėra susietas su pačiu "Windows". Šiame straipsnyje norėtume pateikti keletą būdų, kaip išspręsti vieną iš svarbiausių naršymo problemų: kaip užblokuoti iššokančių langų skelbimus .

Prieš pradedant valymą, norėtume pajusti akimirką, kad paaiškintume, iš kur atsirado šie iššokantys langai. Kadangi jie nėra kilę iš "Windows", jų kilmė paprastai būna svetainėse, kuriose įdiegiama kenkėjiška programa, reklaminė ar netgi PUP (potencialiai nepageidaujamos programos). Daug programų yra linkusios gaminti savo iššokančius langus, o tai yra kita problema. Neatsižvelgiant į jų kilmę, iškylančių langų blokavimas yra dviejų etapų procesas: pirma, išvalykite kompiuterį nuo bet kokios kenkėjiškos ar reklaminės programos, o tada naudokite naršyklės plėtinius, kad blokuotumėte iššokančius langus jų takuose.

Štai keletas dalykų, kuriuos galite padaryti:

1..Išvalykite savo Windows sistemą. Paprastai standartinės antivirusinės programos, pavyzdžiui, AVG, nepakanka. Jums reikės specialios, profesionalios priežiūros, tokios kaip "Malwarebytes Anti-Malware" - programinės įrangos, specialiai sukurtos tam, kad atsikratyti bet kokių kenkėjiškų programų, kurias ji randa jūsų kompiuteryje. Panašiai galite pašalinti programinę įrangą AdwCleaner, kad pašalintumėte Adware. Šios programos yra laisvos naudoti ir labai naudingos, būkite atsargūs, kai naudositės, nes nenorite ištrinti kažko svarbaus netyčia arba per daug ribojančios .

2. Įdiekite naršyklės priedus. Dauguma priedų veikia keliose naršyklėse: "Google Chrome", "Firefox", "Edge", "Opera" ar "Safari". Šie papildiniai specializuojasi analizuojant srautą ir blokuojant bet kokias iššokančias jų nares. Nustatymą galima rasti naršyklės parinkčių meniu "Turinys" ir garsų kažką panašaus į "Neleisti jokiai svetainei rodyti iššokančių langų" - šis pavyzdys pateikiamas iš "Chrome". Nors naršyklės turi savo iškylančių langų blokavimą, mes rekomenduojame įdiegti papildomą programą, tokią kaip "Ghostery", "uBlock Origin" ar "AdBlock plus".

3. Sustabdykite programinę įrangą ir "Windows" skelbimus. Yra teisėtų svetainių, kuriose norima naudoti iššokančiuosius langus, pvz., "Ask", "Microsoft Bing" ar "Google". Pagal numatytuosius nustatymus dažnai bus įdiegti PUP, jei pasirinksite greitą bet kurio iš jų produktų įdiegimo versiją. Arba atkreipkite dėmesį į tai, ką patikrinote ar netikrinate diegimo proceso metu, arba naudokite protingą programą "Unchecky", kuri gali tai padaryti net įdiegus programinę įrangą .

Be to, "Windows 10" netgi turi iškylančių langų dabar. Žinoma, ne taip erzina, kaip kiti, bet "Startas" meniu pateikia "pasiūlytas programas". Jei norite juos pašalinti, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite plytelę ir pasirinkite "pašalinti visus pasiūlymus" .

Tikimės, kad mūsų gairės, kaip atsikratyti papildinių, gerokai pagerins jūsų naršymo ir žiniatinklio naršymo patirtį. Iššokantys langai yra vienas iš labiausiai erzinančių problemų, su kuriais susiduria šiuo metu, ir niekas neturėtų kentėti daugiau nei būtina .

November 29, 2017