Back to Question Center
0

Semalt paaiškina, kaip blokuoti kai kurias šalis iš jūsų svetainės

1 answers:

Jei turite svetainę ar tinklaraštį, turite būti susipažinę su tuo, kad pagal nutylėjimą ji prieinama visoms šalims. Įvairios svetainės nėra svarbios kitų valstybių gyventojams, taigi neturėtume tikėtis didelių srautų ir apsilankymų iš jų. Pavyzdžiui, jei turite vietinį knygyną ir jūsų rinka yra jūsų šalies gyventojų, jums nereikia leisti kitoms šalims praleisti serverio pralaidumą - creme apaisance de lierac.

Yra įvairių priežasčių, dėl kurių būtina užblokuoti prieigą prie tam tikrų šalių. Geriausia priežastis yra tai, kad jūsų svetainė bus pritaikyta tik vietiniams žmonėms ir neturi nieko bendra su pašaliniais asmenimis, todėl jūs galite sustabdyti "Google", "Bing" ir "Yahoo" indeksuojant jūsų svetainę šioms valstybėms. Čia Rossas Barberis, "Semalt" klientų sėkmės vadovas, aptarė dažniausiai pasitaikančius blokavimo būdus:

1. Failas .htaccess

Jei esate žiniatinklio valdytojas, galite žinoti, kad redagavimas .htaccess failas gali būti naudingas jūsų svetainėje daugeliu būdų. Legitimuoti įsilaužėliai ir nepageidaujamo e. Pašto platintojai naudoja įgaliotinius ir bitų ūkius savo užduotims atlikti. Tačiau žiniatinklio valdytojas gali užblokuoti įtartinus IP adresus, kad įsilaužėliai negalėtų internete elgtis neklaužada. Jei blokuojate nepageidaujamas šalis, jūsų .htaccess failas gali padidėti iki tūkstančių teksto eilučių. Tam jums reikia tiesiog įkelti konkretų kodą į .htaccess failą ir kodą:

Order Deny, Allow

paneigti nuo 1.1.1.1

paneigti iš 2.2.2.2

paneigti 3.3.3.3

2. Naudokite hostingo įmonę su blokavimo paslaugomis

Galite naudoti prieglobos paslaugą, kuri siūlo skirtingas šalies blokavimo paslaugas. "GoDaddy" yra vienintelė prieglobos įmonė, siūlanti šią paslaugą priimtinomis mėnesinėmis kainomis.

3. Bare Metal

plikasis metalas, dar vadinamas VPS, yra mašina, kuria galite naudoti blokuoti nepageidaujamas šalis. Nuo programinės įrangos užkardos prie prieglobos paslaugos ir valdymo skydo, plikasis metalas suteikia viską į savo rankas. Trys žinomi metaliniai pasirinkimai, kuriuos galite naudoti, yra "DigitalOcean Droplet", "Rackspace" ir "InMotionHosting". "Google" jų pavadinimus ir išsamią informaciją .

4. Naudokite cPanel IP blokatorius

Jūsų naudojama prieglobos įmonė gali padėti blokuoti IP adresus per valdymo skydą. Galite tiesiogiai susisiekti su jais ir paprašyti jų įdiegti savo "cPanel" IP blokavimą, kad galėtumėte blokuoti šalių, kurių nenorite gauti srauto, IP .

5. Geoblocking arba Geo apribojimas

Geo apribojimas leidžia mums pasirinkti šalis, kuriose norime apriboti prieigą. Konfigūruodami baltąjį sąrašą arba šių šalių juodąjį sąrašą, galite lengvai valdyti savo žiniatinklio turinio pristatymą per "Amazon CloudFront". Akamai yra dar viena galimybė eiti su. Jei turite CDN pristatydamas savo žiniatinklio turinį, jūs turite būti susirūpinę dėl beprasmio jūsų pralaidumo naudojimo. Atkreipkite dėmesį į "Geoblocking" paslaugas ir puikiai atlikite veiksmus .

6. Apache moduliai

Jei turite Apache modulius, jums nereikės užpildyti .htaccess failo su daugybe IP linijų. "MaxMind" suteikia mums nemokamą duomenų bazę, kurią galime naudoti norint blokuoti nepageidaujamus arba įtartinus IP adresus. Jo "GeoLite2" yra geriausias būdas eiti ir yra nemokamas.

November 29, 2017