Back to Question Center
0

Semalt: patarimai, kaip užkirsti kelią šlamšto komentarams jūsų WordPress

1 answers:

Rinkodaros požiūriu itin svarbu, kad jūsų auditorija susimąstytų ir sustiprintų naudotojų įtraukimą. Negalima ignoruoti komentarų skilties svarbos jūsų svetainėje. Su komentarų skiltimi galite greitai pradėti pokalbius internetu ir analizuoti klientų atsiliepimus realiuoju laiku .

Andrew Dyhan, pirmaujantis ekspertas Semalt , čia nurodo, ko jums reikia žinoti apie Askimet

.

Įdiegę "WordPress" tinklalapiuose, klientai "Askmet" gauna kaip vieną iš standartinių funkcijų. Daugybė rinkodaros konsultantų įdiegia "WordPress", bet neveikia Askimet funkcijos. Spambots blokavimas ir prevencija - tai savarankiškas užduotis, kurią galite greitai atlikti vietiniame kompiuteryje.

Jūsų svetainės komentarų nepageidaujamo e. Pašto siuntimas nėra įdomus. Askimet sukūrė ir suprojektavo "WordPress" steigėjai. Askimet padeda rinkodaros konsultantams pažymėti ir identifikuoti šlamšto komentarus. Apibūdindami ir nustatydami nepageidaujamą komentarą, "Askimet" interneto tarnyba paskelbia komentarą rinkodaros specialistų vardu. Apsvarstykite galimybę gauti "Application Programming Interface" (API) raktą ir analizuoti savo šlamšto komentarus kas savaitę .

Antispam Bee

Antispam bitė yra vienas iš geriausiai įvertintų papildinių, kuris padeda išvengti "spam" komentarų "WordPress". Įjungus "Antispam" bitę, registracijos nereikia. Antispam bitės naudoja anti-spam duomenis, kad analizuotų komentarus. Antispam bitė taip pat tikrina intervalus, per kuriuos lankytojai paskelbia komentarą. Jei potencialus klientas parodo komentarą iš karto po to, kai įrašas buvo įkeltas, "Antispam" bičių laikomi praeitimi kaip "WordPress" šlamšto komentarą..

"ReCaptcha" patikrinimas

Taip pat žinomas kaip "Google Captcha", "ReCaptcha" padeda rinkodaros specialistams "Captcha" prisijungti prie slaptažodžių, komentarų ir registracijos duomenų. "Google" saugykla reikalauja, kad galutiniai naudotojai patvirtintų tapatybes, kol jie galės pasiekti svetainę. Tai buvo vienas iš geriausių rinkodaros priemonių, siekiant užkirsti kelią "WordPress" šlamštui ir jį blokuoti .

Apsvarstykite galimybę įdiegti ir įjungti įskiepį, kad galėtumėte tęsti. Autentifikuokite savo formą norėdami gauti naudingų rezultatų. Norėdami patikrinti, ar komentaras yra įkeliamas jūsų "WordPress" svetainėje, atsijunkite ir pabandykite pateikti komentarą .

"Trackback" išjungimas "WordPress"

Prieš keletą metų turinio rinkodaros specialistai ir tinklaraštininkai dažnai naudojo "backbacks". Šiandien "spam" vartotojai naudoja "backbacks", kad paskelbtų šlamštą "WordPress" svetainėse. Norėdami susidoroti su šia "WordPress" šlamšto rūšimi, apsvarstykite galimybę atsisakyti stebėjimo jūsų svetainėje.

Norėdami išjungti trackback'us savo "WordPress" svetainėje, eikite į savo paskyrą "Nustatymai" ir spustelėkite "Diskusijos" parinktį. Spustelėkite parinktį, esančią "Trackbacks ir pingbacks", kad išjungtumėte pingbacks ir trackbacks paleisti jūsų svetainėje. "WordPress" šlamštas taip pat gali būti išjungtas rankiniu būdu per pranešimą. Spustelėkite skirtuką "Diskusijos", jei norite išjungti pingbukus konkrečiose žinutėse .

Pašalinti Nofollow nuorodą iš komentarų

Jei naudodamiesi savo pastabomis naudojate nuorodą "nesėkmingai", apsvarstykite jų šalinimą. Daugeliu atvejų žiniatinklio valdytojai ir rinkodaros specialistai "Google" baudžia, nes jie siunčia žemos kokybės ir "Spammy" komentarus .

Pašalinti komentarus apie jūsų senus pranešimus

"WordPress" šlamštas gali būti labai nepatogus. Jei turite savo svetainės pastabų rinkinį, apsvarstykite galimybę išjungti pastabas apie senus įrašus. Atidarykite "Nustatymai" ir spustelėkite "Diskusijos" savo svetainės komentarų nustatymuose, kad uždarytumėte komentarus prieš daugelį metų paskelbtą turinį .

Pastaraisiais metais "WordPress" šlamštas buvo didelis rūpestis žiniatinklio valdytojams ir tinklaraštininkams. Neleiskite šlamšto komentuoti sugadinti internetinę kampaniją. Naudokite "WordPress" koregavimus ir papildinius, kad jūsų svetainėje nepakenktumėte komentarų šlamšto Source .

November 30, 2017