Back to Question Center
0

Semalt: penki žingsniai, skirti užblokuoti referrer'o šlamšto srautą "WordPress" naudojant papildinį

1 answers:

Ivanas Konovalovas "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas sako, kad "WordPress" turi daugybę papildinių, kurie padeda užkirsti kelią arba blokuoti nukreipimo šlamštą. Deja, šlamšto šaltinis yra veiksmingas būdas pagerinti svetainės reitingą paieškos rezultatuose. Įsilaužėliai ir nepageidaujami elektroniniai laiškai vis dar ieško būdų, kaip padidinti savo svetainės lankomumą, paieškos matomumą ir verslo patikimumą. Dėl to jie naudoja skirtingus persiuntimo šlamšto metodus - buy joyetech cuboid. Laimei, turime daugybę "WordPress" įskiepių, kurie laikinai arba visam laikui blokuoja šlamšto turinį. Tai reiškia, kad jūsų "WordPress" svetainė negaus netikrų srautų ir įsilaužėliai negalės generuoti pajamų per jūsų svetainės nuorodas. Be to, jie negalės pasiekti jūsų vartotojo vardo ir slaptažodžio ir negali apgauti jūsų "Google Analytics" paskyros .

Kaip iš "WordPress" svetainės pašalinti kenkėjiškąsias programas ar nukreipimo šlamštas?

"WordPress" įskiepių kataloge keli blokai gali būti naudojami blokuoti šlamšto srautą. Visi šie nukreipimo šlamšto WordPress įskiepiai turi konkrečią duomenų bazę, savybes ir funkcijas. Jie padeda blokuoti daugybę įtartinų domenų vardų. Žiniatinklio valdytojai gali aktyviai stebėti visas persiuntimo šlamšto svetaines ir pagerinti jų atmetimo rodiklį .

būdai, kaip užblokuoti persiuntimo šlamštą arba persiuntimo šlamštą, naudojant papildinius:

1 žingsnis: nustatykite savo prietaisų skydelyje:

Jei sukūrėte svetainę naudodami" WordPress ", turėtumėte pereiti į skyrių" Administratorius "ir rasti" Installed Plugins ", kad būtų užblokuotas persiuntimo šlamštas. Įsitikinkite, kad pasirinkote gerą reputaciją papildinį. ir daugelis žmonių juos peržiūrėjo .

2 žingsnis: Įdiekite ir įjunkite:

Kai įskiepis yra įdiegtas jūsų "WordPress" svetainėje, jį reikia suaktyvinti nustatymuose -> "Šlamšto persiuntimo bloko nustatymų parinktis" ir nepamirškite konfigūruoti jo pagal jūsų poreikius ir svetainės pobūdį .

3 žingsnis: sukonfigūruoti papildinį

"WordPress" svetainės administratoriaus skyriuje pamatysite keletą parinkčių, kaip sukonfigūruoti papildinius. Šios parinktys leidžia blokuoti nepageidaujamo e. Pašto platintojų IP, o jų apsilankymai arba įvykiai nukreipiami į tinkintus URL .

4 žingsnis. Sukurkite tinkintus domenus:

"WordPress" srities konfigūravimo srityje papildinys suteiks galimybę kurti pasirinktines domenas. Jei manote, kad papildinys negali tinkamai blokuoti kai kurių persiuntimo šlamšto ir įtartinų sričių, galite pridėti URL neautomatiškai, kad užtikrintumėte svetainės saugumą. Galite rasti visą įtartinų svetainių sąrašą "Google Analytics" paskyroje arba internetiniuose forumuose .

5 žingsnis: Išsamus šlamšto sričių sąrašas:

Plugin'o "Nustatymų" srityje galite pamatyti išsamų nepageidaujamo domeno vardų sąrašą ir visus juos vienu metu blokuoti, taupydami daug laiko. Atnaujintus sąrašus taip pat galite atsisiųsti iš interneto ar jūsų serverio. Jei norite padėti ir dalintis šiuo sąrašu internete, pirmiausia turėtumėte juodąjį sąrašą įtraukti visus šiuos domenus, kad jie nepatektų jums suklastotų apsilankymų iš interneto bendruomenių. Spustelėkite mygtuką "Įkelti serverį" ir išsaugokite savo papildinio nustatymus .

Kuris papildinys tinka tau?

"Block Referrer Spam plugin" yra geriausias ir vienas iš "cool" "WordPress" papildinių. Galite įdiegti jį iš WordPress įskiepių katalogo ir jį aktyvuoti iš karto. "Auto Save" arba "Auto Update" parinktis automatiškai atnaujina šlamšto domeno vardus .

November 30, 2017